İki küçük çocukla kararsız kaldım..

kalp hastasi komsumuz vardi kalp pili vardi, doktor pilleri degistirmemiz gerekiuor dediginde dur hele cocugun sinavi bitsin oglan ise girsin diye erteledi, bir sabahpartmanda bir ciglikla uyandik, kahvalti masaini kaldirirken dusmus oracikta vefaat etmis, ne oglunun sinavi gelmisti ne de buyuk ise girmisti, cocuklar sersefil oldular sonra...

yeteri kadar acik sanirim

Annem de patlamış fıtık ile oldu ilk bir ay aynı ağrıyı çekti. Bir sürü doktor aradık, özel hastanedekiler acil tekrar ameliyat ol, ilkini yapamamışlar dediler. Ancak cok iyi bir profesore denk gelmiştik ruhu sad olsun, o ikna etti bizi bekle, taşlar yerine otursun vucudun kabullensin diye. İyileşmesi 6 ay sürdü. Arabayla kasis geçince bile canı acıyordu ancak sinir sıkışması çok tehlikeli bir anda felce döndürebiliyor. Gerekirse 6 ay yatılı yardımcı alın, sağlığınızı ikinci plana atmayın. Cocuklar gozunuzun onunde olacak zaten. Olursanız nolur bana bir sey olmaz demeyin. Asla asla agir kaldirmayın, cocugunuzu dahi kucaklamayın omurilik çok önemli. Umarım cabuk iyileşirsiniz. İstanbuldaysanız beyin cerrahı kaan baturay vardı, emekli oldu. Belki ona ulaşıp iyi bir doktor tavsiyesi isteyebilirsiniz, kendisi çok iyi bir hekimdi.
Teşekkür ederim arkadaşım :KK52:Hangi semtte bu hekim

kalp hastasi komsumuz vardi kalp pili vardi, doktor pilleri degistirmemiz gerekiuor dediginde dur hele cocugun sinavi bitsin oglan ise girsin diye erteledi, bir sabahpartmanda bir ciglikla uyandik, kahvalti masaini kaldirirken dusmus oracikta vefaat etmis, ne oglunun sinavi gelmisti ne de buyuk ise girmisti, cocuklar sersefil oldular sonra...

yeteri kadar acik sanirim
Kalp pili ile muayenede opere endikasyonu olmayan fıtık aynı önemde mi bunu tartışalım. Siz orayı anlayamadınız

Tabi ki farkındayım durumun,canımın düşmanı değilim ki. Bilinçsizce ertelemek denmez buna tıpta seyrini takip etmektir.bir gece daha geçmeseydi şikayetim şimdi 15 günlük ameliyatlıydım.

Teşekkür ederim arkadaşım :KK52:Hangi semtte bu hekim
Bir de ben aktif çalışan bir insanım belli bir süre rapordan sonra çalışmaya başlıyorsın ve beden gücü ağır basan bir iş ameliyat sonrası işyerinde kimse kimseye de acımıyor maddi durumlardan dolayı çalışacağım ücretsiz de alamam

Bende de güç kaybı ve uyuşma vardı 6-7 dr gezdim hepsi ameliyat dedi en sonunds ameliyat olmaya karar verdim iyileşme sürecim uzundu dokturumun dediğine göre fıtık kötü yerdeymiş ve büyükmüş. tanıdık bikaç kişide ameliyat oldu ama hemen ayaklandılar Yani iyileşme süreci değişebiliyor. Şimdi ise iyiki olmuşum diyorum uyuşmalar ağrılar gecti gitti sizde vakit kaybetmeyin bence uyuşmave en önemlisi güç kaybı varsa tek çözüm ameliyat ne yazık ki

Ben 5 sene önce ameliyat oldum yarım adam mıyım yani 2 ufak çocuğum var üçüncü geliyor .fıtığım patlamıştı ağrıdan uyuyamıyordum bile ameliyattan 45 gün sonra akşam aktif nöbetli çalışmaya devam ettim.ama eşim 3 ay önce ameliyat oldu bu ay tekrar olacak sebebimdiğernfıtığının da bu 3 ay içinde patlama noktasına gelmesi

Bende de güç kaybı ve uyuşma vardı 6-7 dr gezdim hepsi ameliyat dedi en sonunds ameliyat olmaya karar verdim iyileşme sürecim uzundu dokturumun dediğine göre fıtık kötü yerdeymiş ve büyükmüş. tanıdık bikaç kişide ameliyat oldu ama hemen ayaklandılar Yani iyileşme süreci değişebiliyor. Şimdi ise iyiki olmuşum diyorum uyuşmalar ağrılar gecti gitti sizde vakit kaybetmeyin bence uyuşmave en önemlisi güç kaybı varsa tek çözüm ameliyat ne yazık ki
Evet bu fikriniz cebimde dursun. Peki hastaneye başvurma halinizdeki durum neydi sadece uyuşma ve güç kaybı mı ve dayanılmaz akut ağrı mı. Bir de güç kaybı dereceniz neydi benim sol ayak başparmakta negatif basıya karşı biraz dirençten sonra düşüyor. Tam kayıp yok.parmak ucumda yürüyebiliyorum

Ben 5 sene önce ameliyat oldum yarım adam mıyım yani 2 ufak çocuğum var üçüncü geliyor .fıtığım patlamıştı ağrıdan uyuyamıyordum bile ameliyattan 45 gün sonra akşam aktif nöbetli çalışmaya devam ettim.ama eşim 3 ay önce ameliyat oldu bu ay tekrar olacak sebebimdiğernfıtığının da bu 3 ay içinde patlama noktasına gelmesi
İşte korkular... Herkesin hikayesi aynı değil bana umut oldunuz en azından ameliyat derse diğer hekimler de sonucundan çok korkmadan gidebileceğim. Pozitif katkı için teşekkür ederim. Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah...

İşte korkular... Herkesin hikayesi aynı değil bana umut oldunuz en azından ameliyat derse diğer hekimler de sonucundan çok korkmadan gidebileceğim. Pozitif katkı için teşekkür ederim. Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi inşallah...
Dr um İstanbul da şu an Prof olmuş önceden Çapa tıp da doçentti neredeyse 1 gün kapısında yattım muayene olabilmek için

Şimdi hangi hastanede ve ismi nedir. Ücretli mi olmuştunuz ameliyatı fikrini almak isterim
Evet ücretli oldum o zaman 5 bin verdim helal olsun özele gelip yaptı ameliyatı. Şimdilerde özel muayenehane açmış nette gördüm bir bakın Altay Sencer

Şimdi hangi hastanede ve ismi nedir. Ücretli mi olmuştunuz ameliyatı fikrini almak isterim
Bana şöyle bir hekim lazım evet gerçekten ameliyat olunacak vakaya sen ameliat olacaksın diyen her önüne gelene değil. Mesela bazıları bekleyelim diyor

Aynı şeyleri yaşadım ve acil zorunlu ameliyat oldum. Bacak Krampları nerdeyse öldürüyordu beni. uyuşukluk ilerlerse idrar tutamamaya kadar gidiyor. Bendede uyuşukluk ve ve güç kaybı oldu. 2 sene geçmesine rağmen malesef uyuşukluk geçmedi. Doktor zamanla geçecek diyor ama bilmiyorum.2 küçük çocukla oldum ve bakacak hiç kimsem yoktu Eşim uzunca bir süre çok destek oldu şükür geride kaldı o günler.

Ağrım vardı tabi ameliyat öncesi 3-4ay fizik tedavi sürecim de oldu kortizonlu iğneler falanda ama hiç yanıt alamadım ağrım hep vardı ayak ucunda yürüyemiyordum dr idrar kaçırma durumları olabilir diyince çok beklemedim ameliyat olmayı çok şükür atlattık o dönemi darısı size inşallah

İş
Ağrım vardı tabi ameliyat öncesi 3-4ay fizik tedavi sürecim de oldu kortizonlu iğneler falanda ama hiç yanıt alamadım ağrım hep vardı ayak ucunda yürüyemiyordum dr idrar kaçırma durumları olabilir diyince çok beklemedim ameliyat olmayı çok şükür atlattık o dönemi darısı size inşallah
İşte ilgşnç olan şu anda hiçbirşey yapmadan yaptırmadan ağrımın geçmiş olması.tekrar başladım Emziriyorum kızımı çünkü ilaç falan kullanmıyorum. Bir de hiçbirşey denenmeden direk şuanki bulgumla ameliyat demeleri düşündürdü. Hiç ilaç fizik terapi önermek yok

X