ikinci hamileliğimde bebek hareketleri çok aşağıda, canım yanıyor korkuyorum yardım

yavuzumm

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
31
1
26 haftalık gebeyim, bebişim tam vajinanın üstünde oynuyor, öyle ki sanki elimi vajinaya bastırdığımda tepikleri hissediyorum çok korkuyorummm, kasılmalarım da olmaya başladı, acaip korkuyorum erken doğacak diye, benimle aynı durumda olan var mı kızlar yaa???? ilkinde hiç böyle değildim, bu seferki sanki hep aşağıda tepiniyo, diğeri 38 haftalık doğdu, kesin erken doğar diye düşünüyorum bu sefer...

Aynı ben 28 haftadayım kızımda hiç böyle diyildim şimdi yürüyemiyorum sanki bebek çıkacak bide nasıl vuruyorsa vajınam cok acıyor nedenini bilmiyorum bu hafta doktora gidicem sorucam inş

bebegı asağıda taşımak zor olur dra danış mutlaka olumsuz düşünme erken doğum fln dıye düşünüp stres yapma hayırlısyla vaktiyle gelsın bebegın

26 haftalık gebeyim, bebişim tam vajinanın üstünde oynuyor, öyle ki sanki elimi vajinaya bastırdığımda tepikleri hissediyorum çok korkuyorummm, kasılmalarım da olmaya başladı, acaip korkuyorum erken doğacak diye, benimle aynı durumda olan var mı kızlar yaa???? ilkinde hiç böyle değildim, bu seferki sanki hep aşağıda tepiniyo, diğeri 38 haftalık doğdu, kesin erken doğar diye düşünüyorum bu sefer...

Cnm bebegnn cinsiyeti ne hani kız bebek biraz daha asagda olurmuş belkide ondandır dcm ama

bebeğim erkek, ilki de erkekti fakat böyle değildi cok rahattı hamileliğim, ama bu hep aşağıda, daha şimdiden yatakta uyumak zor olmaya başladı, sanki diğerinde son aya doğru böyle olmuştum ama bunda daha 3 ay varken başladı şikayetlerim, teşekkür ederim yorumlar için, hayırlısı olsun ne diyim, doktora danışıp anlatırım ne diyeceğini, mümkünse doktorla bu durumu konuşanlar paylaşsın olur mu, bize de bir faydası olur, en azından merak giderir biraz :S

X