ikiz anneleri bir bakarmısınız....

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
dondurulmuş embriyolarla hamile olduğumu öğrendim.transfer sonrası 9.gün kan değerim 84 tü 11.gün ise 189.8 di.keseleri görmeye haftaya gidecekmişiz çok merak ediyorum sizin değerleriniz kaçtı.benim kan değerlerimle kaç tane tutunma olmuştur.deneyimlerinizi paylaşırmısınız.:a015:

arkadasım benım 10.gün degerım 116 12.gün değerım 516 çıkmıştı ve suan ıkızlere hamıleyım allah nasıp ederse

hayırlı olsun benım 12.gün değerim 480 di senın 12.gün ikiye katlıcağı düşünülrse 380 cıvarı olur ıkız olabılır bence hayırlısı olsun tebrıkler...a.s.

canım öncelikle hayırlı hamilelikler dilerim, benim ilk değerim düşük çıkmıştı 3 gün sanra üçe katlamıştı fakat gelişmedi kaybettim seninde öyle olmuştu ilki galiba zaten doktorumuzda aynı,eltiminde 11. günü 195 di değeri ve şimdi ikizlerine hamile bence seninde ikizdir canım hayırlı olsun.

Canım tebrık ederım saĞlıcakla kucaĞına alırsın ınŞallah senı merak ettım bı bakayım dedım sonuÇ pozıtıf Çok gÜzel Çok sevındım saĞlıcakla kucaĞına alırsın ınŞallah

canım öncelıkle bebegınız hayırlı olsun rabbım sag salim kucagına almayı nasıp etsın benım 10cu gun degeriim 124tu bebıslerım ıkız rabbım hakkınızda hayırlısını versin

canım öncelikle hayırlı hamilelikler dilerim, benim ilk değerim düşük çıkmıştı 3 gün sanra üçe katlamıştı fakat gelişmedi kaybettim seninde öyle olmuştu ilki galiba zaten doktorumuzda aynı,eltiminde 11. günü 195 di değeri ve şimdi ikizlerine hamile bence seninde ikizdir canım hayırlı olsun.

ilki hiç tutmamıştı canım bakalım hayırlısı ile gelişse bunlarda.çok heyecanlıyım.

canım benim 12. gün değerim 355 ti ve tek gebelikti.bazen b hcg yanıltıyor insanı.inşallah ultrasonda göreceksin bakalım kaçızmış bebişin yada bebişlerin????

kaçıncı gün değeri peki benim 9.gün değerim 84tü 11.gün 189.9 du

Şimdi 12.günde ilk Beta HCG testi yapılıyor ya;
eğer o rakam 100'ün üzerindeyse çoğul gebelik olarak düşünülüyormuş.

Ama test tekrarlandığı için hatta bazen 3.hatta 4.kez bile yaptırabildiği için (ben yaşadım çünkü.değerim katlandı ama kanama gelmişti çünkü) öyle söyledim

zira 14. ya da 16.günlerde oran katlanıyor ama tekiz e düşme durumu da yaşanabiliyormuş.Burda olay embriyonun sağlıklı olup olmadığı.
Bana söylenen herşeyi senle paylaştım.Dilerim sen mutlu olursun

canim bencde pek rakama takilma burda ben acaip rakamlar gordum ucuz dedigimiz ama tek oldu
dusuk gordum cift oldu sen haftayi bekle
allahim hakkinda hayrlisini versin ins

canım benimde 12.gün değerim 354 ve 2 tane kese gördük geçen hafta ama ben hala emin olamıyorum şimdi pazartesi günü kalp atıişlarını duycaz o zaman tam emin olcaz herhalde ...seninde 12.gün ikiye katlanıcağına göre bence seninde öyle olabilir ama diğer arkadaşında dediği gibi değişebiliyor 100 çıkanlarda ikiz olmuş 300 çıkanlarda tek olabiliyormuş ...boşveeer sen şimdi bunları düşünme biz hamileliğimizin tadınını çıkaralım ...kendine iyi bak..

canım benimde 12.gün değerim 354 ve 2 tane kese gördük geçen hafta ama ben hala emin olamıyorum şimdi pazartesi günü kalp atıişlarını duycaz o zaman tam emin olcaz herhalde ...seninde 12.gün ikiye katlanıcağına göre bence seninde öyle olabilir ama diğer arkadaşında dediği gibi değişebiliyor 100 çıkanlarda ikiz olmuş 300 çıkanlarda tek olabiliyormuş ...boşveeer sen şimdi bunları düşünme biz hamileliğimizin tadınını çıkaralım ...kendine iyi bak..

bende bir panik var şu keseleri bir görsem rahatlıcam biraz ama şimdi hafif bir karın ağrısı yaşasam panikten öleceğim nasıl geçer bu günler bilmiyorum.

canım oferta.....hayırlı ols canım ....tadını çıkar ve çok heyecan yapma zor bılıyorum ama o zaman gunler hıç geçmıyo...............rabbım guzellıkler versın tek veya çıft yetrkı kucağına al hayırlsıyla...........kendıne ıyı bak ıyı beslen ......keselerı görunce o duygu çokk guzellllll anlıcan zaten canım dua ile kal

benim 12 gün 684 15 gün 1658 di şuanda ikizlere hamileyim allah isteyen herkeze versin

canım oferta.....hayırlı ols canım ....tadını çıkar ve çok heyecan yapma zor bılıyorum ama o zaman gunler hıç geçmıyo...............rabbım guzellıkler versın tek veya çıft yetrkı kucağına al hayırlsıyla...........kendıne ıyı bak ıyı beslen ......keselerı görunce o duygu çokk guzellllll anlıcan zaten canım dua ile kal

canım iyi dileklerin için saol rabbim isteyen herkese versin bunun heyecanı korkusu bile güzelmiş

Kizlar mrbbbbbbbb benim 8.gun degerim 87.4
11.gun degerim 473 cikti sizce ikiz mi ucuzmu
Haziranin 15inde insallah keseleri gorucem

X