ıkız bebeklerımle gıdebılecegım bıryer

sude7281

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
72
0
42
merhaba suan 11aylık bebeklerım agustos eylulde bı tatıl dusunuyoruz bebeklerımle rahat edebılecegım cevreyıde gezebılecegımız hesaplı bıryer dusunuyoruz.bebek bakıcısının tahmını fıyatı nedır benı zorlarmı hem yol parası hem tatıl parası ona gore para bırıktırrmem gerekıyor.hesaplı bıryer onerebılırmısınız bana.bırde bebeklerım ıcın odada onlar ıcın ayrıca yatak olurmu

Merhaba, Sude 7281.

Bebek bakıcısı ücretleri, Tesislere göre 15 Euro ila 30 Euro arasında değişmektedir(1 Saat ücreti). Tesislerimizin % 90 ında bebek yatağı mevcuttur otel bebek yatağı verir, Bebek yatağı olmayan tesislerde bebeklerinizi yanınıza alarak konaklayabilirsiniz yada ek yatak verilir.
Gitmek istediğiniz bölge ile ilgili bilgi verirseniz ayrıntılı bilgi verebilirim saygılar.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin;

www.turon9.com

ızmır tarafı dusunuyoruz cesme efes yada onerebılecegınız ızmır tarafında bıyer
bılgılerınız ıcın tesekkur ederım

tesekkur ederım ılgınıze ozdere grand efeye gıtmıstım daha once cok begenmıstım onerılerınız ıcın tekrar tesekkur ederım cok faydası oldu kara kara dusunuyordum neyapsak dıye ıkı cocukla

Merhaba, Belirttiğiniz tarihte Rahatlıkla tatilinizi geçirip denizden ve havuzdan yararlanabilirsiniz. Soğuk değildir. Ama tabiki anlık hava değişimleri için herhangi bir bilgi veremeyiz :) ,,

Saygılar...

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin;

www.turon9.com

X