.....::ikizlerimin dişbuğdayı partisi....::

DIRIMCIM hepsi çooooooook güzel olmuş ellerine sağlık canım.
Ama ben en çok senin yavrulara bayıldım.:nazar:çok tatlı olmuşlar,
ya ben onların papyonlarını yerim,ısırsana onları yaaaa,valla çok canım istedi şimdi.
Ha bu arada sende tam bir fıstık olmuşsun:nazar:
Geç kaldın dırımcım.ben cevap yazdım bile

Son düzenleme:
ömerim mausu seçti bilgisayarcı olacak
wdsx19jqwjc4tx8nybf.jpg

viewer.php
[/URL][/IMG]
pastamızz

arkadaşlar çok resim var ama yüklenmiyor facedeb artık görürsünüz detaylı bir kaç resimde buraya ilave edeceğim

Son düzenleme:
DIRIMCIM hepsi çooooooook güzel olmuş ellerine sağlık canım.
Ama ben en çok senin yavrulara bayıldım.:nazar:çok tatlı olmuşlar,
ya ben onların papyonlarını yerim,ısırsana onları yaaaa,valla çok canım istedi şimdi.
Ha bu arada sende tam bir fıstık olmuşsun:nazar:
Geç kaldın dırımcım.ben cevap yazdım bile

teşekkür ederim cnm benim

ohhh gördümmmm rahatladımmmm...
nasıl güzel olmuş herşey maşallah..
Allah nazarlardan esirgesin kuzuları..
onlara kocamaaaannnnn MAŞALLAAAAAHHHHHHHHHH :nazar: :nazar:

maşallah barekallah. rabbim hep güze günlerini göstersin...... hayırlı evlat olsunla rinşallah

ayyyy ne desemkiii her detayı düşünmüşsün o kurabiyeler üzerine yaptığın kartlar felan diirm seni yürekten tebrik ediyorum çocukların çok şanslı canımmmm

çok güzelolmuş partiniz darısı sünnetinizeee

bende aynısını istiyom biliyosun organizatörüm benimmm

tekrar tekrar tebrik ediyorum bravo sana:lepi:

burçin tete var ya yer onları yerr..
kızım bakarken öyle bi sıkmışım ki dişlerimi valla canım acıyo :))

ayyy kuzummm sıkma biyerini kuzular daha içerideeezemuszemus

maşallah barekallah. rabbim hep güze günlerini göstersin...... hayırlı evlat olsunla rinşallah

aminn cnm aminnnnnnnnnn

ayyyy ne desemkiii her detayı düşünmüşsün o kurabiyeler üzerine yaptığın kartlar felan diirm seni yürekten tebrik ediyorum çocukların çok şanslı canımmmm

çok güzelolmuş partiniz darısı sünnetinizeee

bende aynısını istiyom biliyosun organizatörüm benimmm

tekrar tekrar tebrik ediyorum bravo sana:lepi:

sağollllllllll kuzum benimmm ....ne demek elimden gelen herşeyin en iyisini
mustafa kemal ve devrimede yapacağım rabbim nasip etsin yeterrdelikafaduldenolumunekankayizsmile

canımmm herşeyi çok güzel düşünüp tasarlamışsın..Ellerine sağlık Maaşallah delikanlılara da....Allahım sünnetlikler mezuniyetler damatlıklarda göstersin inşallahhhh

amin vilciğimm sağoll bir resim daHA ekledim cnm patalarını

ay pastanızda günün anlam ve önemine uygun walla çok harika...Senin gibib anneleri olduğu için çok şanslılar.....

cok guzel lmuş masallah canım hayırlı omur ınş bebışlere................
amaaaaaaaaaaaaaaaa olmaz kı hanı bızeeeeeeeeeeeee kurabıyeeeeeeeeeeee ............
hamışler var emzıklı var burdaaaaaaaaa ................camdan yollasanaaaaaaaaaaaa...................
olusların cok tatlı..............hadı sıra damat olmayaaaaaaaaaa geldı artıkopuyorumnanaktan

ay süper olmuş canım ya maşallah çok şeker olmuş ealişimde ömerimdeee bayıldıkkkkk kocişle nasıl güldük şekerliklerineee gecenin saat 2 buçuğunda :) Allahım sünnetliklerini, mezuniyet partilerini vedeee düğünlerinide hayırlısıyla görmeyi nasip etsin canımmm mutluluğunuz eksilmesiiin hiçççç :nazar:

herşey çok güzel olmuş elinize sağlık.yakışıklılar hakkını vermiş partinin.iyiki yapmışsınız.ileride hoş bi anı olarak anımsarsınız

ohaoldumsmile hay allahım yaaaaa,
işini bitrmiş de buraya da fotoalrı dizmiş,Allahım Yarabbiiimmmkaydirigubbakcemile3

Allah sana koşmaya devam gücü versin canım,
Yavrulara da sünnet ve düğün mürüvvetlerini göstersin inşalllaaaaahh..

valla süt sağarken baktım,dedim kız bu kadar koymuş bi oha falan olıyım bari kaydirigubbakcemile3
çoooookk öptüm seni ve yavruları canım,
Allah beraber nice mürüvvetler göstersin inşallahhh..

bu arada ömer mausu yakalamış da Alim neci olcek onu bilemedim..

X