Gebeliğe Hazırlık İlaçları kullanan var mı yardımcı olur musunuz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evt çoğul gebelik riskini önlemek adına uygun gördü sanırım. Kaç yumurta vardı sizin
Söylemedi sadece güzel gelişmiş dedi kaç yumurta kaç mm olduğu hakkında
Peki ne zaman söyledi bunu 8.günü gittiğinizde mi? Bana ne diyecek acaba yarın çok korkuyorum ve çok heyecanlıyım🤐
Evet son 8. İğnemi çarşamba günü yapmıştim 7 ocak perşembe gittim öyle dedi bu arada Sibel ben İstanbul dan yazıyorum siz

Söylemedi sadece güzel gelişmiş dedi kaç yumurta kaç mm olduğu hakkında

Evet son 8. İğnemi çarşamba günü yapmıştim 7 ocak perşembe gittim öyle dedi bu arada Sibel ben İstanbul dan yazıyorum siz
Umarım ayrıntılı bilgi olur ya sormadan birşey söylemiyor, sorunca da pek hevesli cevap yok.
Ben de İstanbul Betül.

Ben burda birçok konuyu okudum yorumları okudum çoğu doktor çatlatma iğnesinden sonra çağırıyor yumurtanın çatlayıp catlamadigini kontrol etmek için veya gebelik olduğunda tutunsun diye hap veriyolar yada rahim kalinlassin diye ama bu bana hiç bişey vermedi bakalım sonucumu gerçekten çok merak ediyorum bana tek gün tek gece ilişki önerdi mesela bide iğne hap kullanmadan önce ilk gittiğimde rahim duvarın ince demişti mesela ama yumurtalıklarimi kontrol ettiğinde rahim duvarin da iyi dedi hayırlısı artık bakalım bekleyip göreceğiz

Umarım herşey yolundadır ya yumurta rezerv de eksiklik var benim ondan dolayı yumurtam hiç oluşmamıştır diye çok korkuyorum
İnşallah canım herşey istediğin gibi olur haber ver bana da merak ederim şimdi bende polikistik overliyim

Günaydın canım naptın gittin mi doktora ne dedi inşallah güzel sonuçlanir
Günaydın canım evet gittim şimdi dönüyorum hatta. Yumurta için 1 yumurta var güzel gelişmiş onda problem yok dedi ama rahminin kalınlığını beğenmedim şuan ince dedi. Eğer gebelik oluşmazsa histereskopi yaparım dedi. Çarşamba günü çatlatma iğnesi vurulucam saat 16.00 da.

Günaydın canım evet gittim şimdi dönüyorum hatta. Yumurta için 1 yumurta var güzel gelişmiş onda problem yok dedi ama rahminin kalınlığını beğenmedim şuan ince dedi. Eğer gebelik oluşmazsa histereskopi yaparım dedi. Çarşamba günü çatlatma iğnesi vurulucam saat 16.00 da.
Yumurtanın güzel gelişmesine mi sevineyim rahim duvarının inceliğine mi üzüleyim bilemedim valla

Yaaa hadi hayırlısı peki çarşamba günü neden iki gün sonra ilişki kaç gün önerdi

Yani çatlatma iğnesinden önce de ilişki önerdi demekki bı tek bana önermedi galiba 😀😀
Çoğul gebelikten dolayıdır senin bence. Çoğul gebelik ister misin peki yani istiyorsan bir kere ilişkiyle sınırlı kalma istersen. İnsan tabi doktor da öyle söyleyince bir korkuyor ama

X