ilgi manyağı eş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yüksek lisans yapıyorum ve canlı dersi akşam 7ye almışlardı. eşim de tam o saatte geliyor. o günde yemek yapmamıştım, dışardan söyleriz ya da eşim bişeyler yapar diye. neyse ben derse girdim eşim yemek yaptı, kolay bişey.
derse tvnin olduğu oda da girdim kamera açık oluyor derste. eşim dersin ortasında gel diye çağırıyor, sıkılmış. mola verirse ben tekrar mutfağa geçecektim. hocanın da mola vermeyeceği tuttu, ders 9a kadar sürdü. bende geçmedim başka odaya.
ders bitti direkt gittim yanına. tuhaf soğuk davranışlar sergiliyor. içeri gel hadi özledim dedim, uykum var uyuycam dedi. bir iki dedim hatta hadi gel diye. neyse fazla üstlemedim. tamam sen uyu benim de ödevim var onu yapıyım dedim.
sabah yine bir surat kalkmış, ben bişey sormadıkça konuşmuyo, işe gitti mesaj attım ne oluyo ben anlamadım diye mesajı da şu şekilde :

bundan sonra bende senin gibi davranacağım,
Sen isteyene kadar sana yanaşmayacağım sen öpene kadar öpmeyeceğim, sen istediğin zaman ben istemeyeceğim

bazen cinsel yönden istemediğim zamanlar oluyodu ama bu uzun bir süre değil. eşim her gün istiyor ben bazen bir iki gün istemediğim oluyodu, burda onu da kastediyor. ama gündemimizde böyle bir şey yoktu.

dün ilgilenmemişim hiç, dersi o saate alıyolarsa girmeyecekmişim mecbur değilmişim, ki devam zorunluluğu var. öpmemişim, sarılmamışım. bunları öne sürüyor. daha şimdiden böyleyse ben nasıl akademik kariyer yapacağım seninle dedim, daha şuan yoğun bile değil dedim.
Öfff ben okurken daraldım, siz yaşıyorsunuz. Böyle anlayışsızlik ve mantıksızlık olabilir mi? Sanki oyun oynadiginiz icin ilgi göstermemişsiniz. Hayati zorlastirani degil kolaylastirani severler deyin esinize. Bence ustune de dusmeyin. Yaptigi psikolojik siddet. Yanlisini anlayip ozur dilesin.

yani hadi kalkmadı sarılıp öpmedi ama adamla hiç ilgi de yok

yani eve gelip yemek yapmış ve muhtemelen hadi yiyelim diye çağırmış adam

verilecek cevap "ara vermiyor, kaçamıyorum sen ye hayatım" olur

bana adamla hiç muhatap olmamış, adamın o tv li odada oturmak istediğini de düşünmesine rağmen kımıldamamış gibi geldi

geçenlerde online bir eğitim alıyordu eşim

arada işten çıkıp eve geliyordu şu saatte başlayacak evden açın diyordu yetişemezse biz başlatıyorduk

işten geldi karnı aç

eğitim başından kalkınca alarm veriyor, masaya aldık orada devam ettik eğitime hatta tuvalete giderken falan da oğlumu dahi oturttuk karşısına
Sonra adam ilgi manyağı oluyor. Halbuki kadın ilgi cimrisi. Bi de 9 aylık evliler daha. Biz neredeyse 9 seneyi bulduk, eve geldiğimizde sarılıp öpüşmeden geçirdiğimiz bir gün yoktur muhtemelen.

Çalışma odamız var bizim ikimizin ayrı masası falan var. Pandeminin başında aynı odada denedik olmadı. Ben de topladım pılımı pırtımı salona yemek masasına geçtim. Koca evlerde yaşıyoruz hepimiz, mutaka yerleşecek başka bir alan vardır. Adamı salondan dışarı atmak ne 😂

Kariyerli kadınla evlenmeyecekti işte o zaman
Boşver alışır zamanla
Ne bu yengeç Burcu falan mı

yorumlari okudukca ben daraldim. sanki herkesin evinde birbirini sevip iliskisi olan iki insan yok da acik oturumun iki tarafi var, her gun siyaset meydani donuyor :KK70: bu ne ayol egitimle falan alakasi ne?

adam eve gelince de hosgeldin hayatim diye sarilip opulmemis ki. yani sanki konu sahibi adama ilgi gostermis de adam ders mi ben mi demis gibi yorumlar geliyor. ya ben herkesten farkli bir sey okudum konuda ya da ilgi manyagi benim. 😂

yorumlari okudukca ben daraldim. sanki herkesin evinde birbirini sevip iliskisi olan iki insan yok da acik oturumun iki tarafi var, her gun siyaset meydani donuyor :KK70: bu ne ayol egitimle falan alakasi ne?

adam eve gelince de hosgeldin hayatim diye sarilip opulmemis ki. yani sanki konu sahibi adama ilgi gostermis de adam ders mi ben mi demis gibi yorumlar geliyor. ya ben herkesten farkli bir sey okudum konuda ya da ilgi manyagi benim. 😂

malum biz eskidik

hoş sevgiliyken bile kapıdan girince öpme alışkanlığımız el ele gezme modumuz yoktu ama telefonla konuşuyorsam bile bir el sallar eve geldiğinden hoşnut olduğumu hissettiririm

yani sunum yapıyordum derse anlarım, iş için toplantıdaydım dese anlarım, iş görüşmesi vs gibi geleceğe yönelik bir aşamada olsa anlarım da online yüksek lisans dersi

ya onların yüz yüze olanlarında dahi ne geyikler dönerdi online de bir iki dakika ile insan ne kaçırabilir ki

dün oğlumun arkadaşının mikrofonu açık kalmış annesinin sesi online derste yankılanmış "KAKANI YAPTIN MIIII" şeklinde :duduk:

tabii arkadaş bozulmuş, anne gelip açıklama yapmış, kardeşini doktora götüreceğim de ona sordum diye :skandal:

online eğitim zaten ayrı bir konu başlığı da atom parçalanmadığı açık, adam buna rağmen gitmiş yemek yapmış vs vs

bir de bence adam derste ara verilmediğini de anlamamış, gelsene vs demiş, ders devam ediyor hissi olmamış yoksa adam sağır değilse dersin sesi gelirken kadını çağırmamıştır diye düşündüm

Anladığım kadarıyla (sordum cevap gelmedi) adam eve gelince de bi hoşgeldin deyip sarılıp öpmemiş. Bu tuhaf değil mi?

Bu online dersler bildiğim kadarıyla öyle başına oturup iki saat hiç kalkmadan katıldığımız bir şey değil. Arada kalkıp kocaya sarılıp öpüp iki dakka muhabbet edilebilir yani.
geldiğinde derse 15 dk vardı konuştuk o sürede yemek yaparken istediğin bişey var mı derse girmeden söyle dedim ve üstümde yeni elbise vardı onu gösterdim nasıl falan diye. gayet iyiydi ben dersteyken sonradan düşünüp kafasında alınıyor. öpmedin sarılmadın diye.
bi de asıl durum gel diye çağırdı niye dedim cevap vermedi. biz konuşmuştuk hoca mola verirse yemekten sonra ben mutfağa geçerim sende tv falan izlersin diye. bende geçmedim bi de ders bitecek sandım mutfağa geçmedim, mola da vermedi hoca da uzattıkça uzattı buna da sinirlenmiş ben geçmedim diye 😁

Hanımefendi derdinizi yüksek lisans veya doktora yapmayan kimse anlamaz. Devamsızlık yapmak, dersin başından kalkıp gitmek o kadar da kolay değil. Zaten derste azıcık insan oluyor.
Eşinize bu durumu güzel güzel anlatın, birbirinizi anlayışla karşılamaya çalışın. Çünkü bu konuda anlayış size uzun bir süre daha lazım olacak.

Sonra adam ilgi manyağı oluyor. Halbuki kadın ilgi cimrisi. Bi de 9 aylık evliler daha. Biz neredeyse 9 seneyi bulduk, eve geldiğimizde sarılıp öpüşmeden geçirdiğimiz bir gün yoktur muhtemelen.

Çalışma odamız var bizim ikimizin ayrı masası falan var. Pandeminin başında aynı odada denedik olmadı. Ben de topladım pılımı pırtımı salona yemek masasına geçtim. Koca evlerde yaşıyoruz hepimiz, mutaka yerleşecek başka bir alan vardır. Adamı salondan dışarı atmak ne 😂
zaten her gün öpüp sarıldığım ama bir gün öpmediğimde bu şekilde davrandığı için ilgi manyağı dedim yoksa niye diyim 😂

Iyi de ilgi bir gün verilince yeten bir şey değil ki... insan hep görmek ister. Tabii ki insanız, gösteremediğimiz anlar olur ama bunlar görece daha az olmalı ki karşımızdaki insan sevilmediği, değer görmediği hissine kapılmasın.

Ben de doktora yapıyorum ama "derse ara veremedim" durumunu anlayamadım. Ilkokul değil ki arayı bekleyesin. Yüksek lisans eğitimi bu, 2 dk kameranı kapatır odanı değiştirirsin, eşinle konuşursun, çay alır gelirsin, tuvalete gidersin vs vs... bunların hepsi yapılabilir. Bence siz biraz abartıyorsunuz "ben YL yapıyorum" durumunu.
Cinsellikle ilgili söylediklerinizden de sanki lütfediyormuş gibi davranıyorsunuz gibi geldi bana. Yanlışsam kusura bakmayın. Sırf gönlü olsun diye haftada 3 4 e tamam diyorum derseniz, o adam bunu hisseder. Kendinizi eşinize bir lütuf olarak görüyor ve varlığım yeter daha fazlasını yapmama gerek yok diye düşünüyorsanız yanıldığınızı yakında anlarsınız.

Ne kadar zamandir evlisiniz? Esiniz ilgi manyagi gibi gorunmuyor. İstekleri makul sayilabilir. Esiyle vakit gecirmek istiyor ve siz cok mesgulsunuz anladigim kadariyla. Yeni evliyseniz cinsellik hergun olabilir esinizin istemesi normal. Tabi bir taraf istemiyorsa diretmek de anlamsiz. Birlikte daha cok vakit gecirmeye calisin bence. Empati kurmaya calisin.
yapmayın yahu,kadın dersteyim,hoca ara vermedi diyor. kamera açık olma şartı var çünkü derse devam zorunluluğu da var.

ders biter bitmez yanına gitmiş zaten. daha ne yapsın?

kadın kariyerine odaklanmış. çok da iyi yapmış,helal olsun. bayılıyorum okuyan,öğrenen, yükselen kadınlara.

bence kocasının derdi eşinin yüksek lisans yapması. inşallah haksızımdır.

al işte akşam sarıl öp gönlünü al dediniz. sarıldım öptüm, ben kendi adıma olan paydan dolayı özür diliyorum dedim. yok adam kanser edici, konuşmuyor hiç bi şekilde soğuk davranıyor. valla çekilmez ya. ne uzatıyorsn di mi ben mesela çok kızsam bile hemen 5 dk da yumuşar gülümserim, böyle uzatmak nedir yani, boğazım düğümlendi resmen sinirden

al işte akşam sarıl öp gönlünü al dediniz. sarıldım öptüm, ben kendi adıma olan paydan dolayı özür diliyorum dedim. yok adam kanser edici, konuşmuyor hiç bi şekilde soğuk davranıyor. valla çekilmez ya. ne uzatıyorsn di mi ben mesela çok kızsam bile hemen 5 dk da yumuşar gülümserim, böyle uzatmak nedir yani, boğazım düğümlendi resmen sinirden
Tınlama. Ben olsam bunları da yapmazdım. Yaptığınız şey keyfi değil. Anlayış gerekse iki taraf içinde geçerli.

Tınlama. Ben olsam bunları da yapmazdım. Yaptığınız şey keyfi değil. Anlayış gerekse iki taraf içinde geçerli.
içerde uyuyor bi de bu saatte, ben yatak odasına geldim. sonrasında da işimle alakalı sinirlerim bozuktu diye o da onu bahane edecek daha önce de yaşadık aynı şeyleri. bilmiyorum bu huyla nasıl ömür geçecek

yapmayın yahu,kadın dersteyim,hoca ara vermedi diyor. kamera açık olma şartı var çünkü derse devam zorunluluğu da var.

ders biter bitmez yanına gitmiş zaten. daha ne yapsın?

kadın kariyerine odaklanmış. çok da iyi yapmış,helal olsun. bayılıyorum okuyan,öğrenen, yükselen kadınlara.

bence kocasının derdi eşinin yüksek lisans yapması. inşallah haksızımdır.
Okusun ogrensin tabiki kariyer sahibi kadinlara biz de bayiliyoruz. Ben bu durum surekli tekrarliyor sanmistim ondan boyle yorum yaptim. Epey begenmedim gelmis de yorumuma 😅

yüksek lisans yapıyorum ve canlı dersi akşam 7ye almışlardı. eşim de tam o saatte geliyor. o günde yemek yapmamıştım, dışardan söyleriz ya da eşim bişeyler yapar diye. neyse ben derse girdim eşim yemek yaptı, kolay bişey.
derse tvnin olduğu oda da girdim kamera açık oluyor derste. eşim dersin ortasında gel diye çağırıyor, sıkılmış. mola verirse ben tekrar mutfağa geçecektim. hocanın da mola vermeyeceği tuttu, ders 9a kadar sürdü. bende geçmedim başka odaya.
ders bitti direkt gittim yanına. tuhaf soğuk davranışlar sergiliyor. içeri gel hadi özledim dedim, uykum var uyuycam dedi. bir iki dedim hatta hadi gel diye. neyse fazla üstlemedim. tamam sen uyu benim de ödevim var onu yapıyım dedim.
sabah yine bir surat kalkmış, ben bişey sormadıkça konuşmuyo, işe gitti mesaj attım ne oluyo ben anlamadım diye mesajı da şu şekilde :

bundan sonra bende senin gibi davranacağım,
Sen isteyene kadar sana yanaşmayacağım sen öpene kadar öpmeyeceğim, sen istediğin zaman ben istemeyeceğim

bazen cinsel yönden istemediğim zamanlar oluyodu ama bu uzun bir süre değil. eşim her gün istiyor ben bazen bir iki gün istemediğim oluyodu, burda onu da kastediyor. ama gündemimizde böyle bir şey yoktu.

dün ilgilenmemişim hiç, dersi o saate alıyolarsa girmeyecekmişim mecbur değilmişim, ki devam zorunluluğu var. öpmemişim, sarılmamışım. bunları öne sürüyor. daha şimdiden böyleyse ben nasıl akademik kariyer yapacağım seninle dedim, daha şuan yoğun bile değil dedim.
ahhhh ahhh keşke benim kocamda hergün ilgilensee ilgilenirr ama öylee çok şey etmezz çok ilgi şeyleri sevmiyo şımarık gibi görüyoo seninki ne güzell hiçte ilgi manyağı gibi değill asıll ben eşin gibi davranıyorum eşime tam tersii yani ben atıyorum trip amaa seninde işin bu aslında sanada birazda olsa saygı göstere ne güzell olurr aslında işin bittimi uykudada sarılabilirsin bundada zor bişe yokkii allah kolaylık versin böyle etsede senide genede seviyo değer veriyo :) ilgi olmak kadar güzel bi sevgi yok bu dünyada bırak hiçbişeyimiz olmasın ama yeterki ilgi sevgi olsun

basit bir mesele gibi duruyor ama şuan eşim ilk defa ayrı uyuyor 9 aylık evlilik süresince. bugün ben gayet iyi davrandım, özür bile diledim. o kadar yumuşak davrandım ki. ve şuan ayrı uyuyor gidip uyandırmak istiyorum o kadar kötü oldum ne yapmalıyım sizce ya acayip sinirlendim. böyle yaparak büyüterek resmen evliliğimizi yıpratıyor. ben nelere göz yumdum da yanında yattım yine ama onun yaptığına bakın

Ne kadar zamandir evlisiniz? Esiniz ilgi manyagi gibi gorunmuyor. İstekleri makul sayilabilir. Esiyle vakit gecirmek istiyor ve siz cok mesgulsunuz anladigim kadariyla. Yeni evliyseniz cinsellik hergun olabilir esinizin istemesi normal. Tabi bir taraf istemiyorsa diretmek de anlamsiz. Birlikte daha cok vakit gecirmeye calisin bence. Empati kurmaya calisin.
Sanki kadın keyif yapmış, yl dersi ve zorunlu derse girmesi. Napsın kadın yl mı bıraksın. İyi o da kocasına neden işe gittin bugün diye trip atsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X