Düğün ilginç evlenme teklifleri alan var mıı paylaşalıım

esra_m

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
279
2
35
merak ediyorum acaba ben nasıl evlenme teklifi alıcam:KK66: nasıl teklif alırsam kabul etmeyim önerileriniz?:KK64:

sanırım kimsecikler evlenme teklifi almamış herkes teklifsiz mi evlendi yaniii:KK53:

günaydın kızlaaaaaaaarrrrrrrr benimki odunun önde gideni teklif bile edeceğinden şüpheliyim:KK9::KK9::KK9:
romantiklik adına hiçbişeye gerek duymaz :KK51:

günaydın kızlaaaaaaaarrrrrrrr benimki odunun önde gideni teklif bile edeceğinden şüpheliyim:KK9::KK9::KK9:
romantiklik adına hiçbişeye gerek duymaz :KK51:

ya ben şimdi bişey sorcam en başta da mı böylelerdi yoksa sonradan mı odun oldular. ona göre bi ayar yapalım dimi ama:KK4:

ya ben şimdi bişey sorcam en başta da mı böylelerdi yoksa sonradan mı odun oldular. ona göre bi ayar yapalım dimi ama:KK4:

valla benimki baştada öleydi 3 sene oldu hala aynı:KK9: neyini sevdim bilemiyorum:KK66: bizlerdedemi var acaba odunluk :KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1: demekki seni etkileyen bi tarafını görmüşsün inkar etme :KK69: ben eskiden çok odundum mesela ama şimdi romantiklik arıyorum herşeyde. ne bilim yaa. hiç değilse evlilik teklifini romantik ilginç çok mutlu olacağım şekilde almak istiyorum ama bakalım o performansı gösterebilecek mi cancağzım:KK30:

:KK1::KK1::KK1: demekki seni etkileyen bi tarafını görmüşsün inkar etme :KK69: ben eskiden çok odundum mesela ama şimdi romantiklik arıyorum herşeyde. ne bilim yaa. hiç değilse evlilik teklifini romantik ilginç çok mutlu olacağım şekilde almak istiyorum ama bakalım o performansı gösterebilecek mi cancağzım:KK30:

hahahahahahah:KK9: güzel bi evlilik teklifi almak isteriz tabi ama şu anda en çok istediğimm şey kavuşmak :KK14: uzaktayız çok özlüyorum:KK59:

kızlar sanırım hepimizin makus talihi bu :)

şimdi çoğu erkek evlilik teklifini bile gereksiz görüyo

zaten ciddi başlamadıkmı ne teklifi diyolar ya napcaz biz bunlarla

o zaman tez zamanda sevdiğine kavuşursun inşallah sora da güzel bi evlenme teklifi:KK16:

aynen yaa ciddi düşünüoruz evlilikten konuşuyoruz diye gerek duymuyolar. ben sürekli sölüom valla eğer güzel bi evlenme teklifi emezsen valla evlenmem diorum:KK1: beni kaçırcak sonuçta düşünsün bişeyler yaw bu kadar da umursamaz olunmaz ki canımmm dimi ama:KK43:

bu da sloganımız olsun ODUN SEVGİLİ İSTEMİYORUZ:KK57: hehehe

aynen yaa ciddi düşünüoruz evlilikten konuşuyoruz diye gerek duymuyolar. ben sürekli sölüom valla eğer güzel bi evlenme teklifi emezsen valla evlenmem diorum:KK1: beni kaçırcak sonuçta düşünsün bişeyler yaw bu kadar da umursamaz olunmaz ki canımmm dimi ama:KK43:

benim erkek arkadasim 1 kez telefonda 2 kez msnde etti :KK16: ilgincmi ne
ciddi olarak ne zaman edicek bekliyorum
teklifte sayilmaz aslinda evlen benimle dedi ama neyse :KK66:

bulamazsin canim erkeklerin ham maddesi odun :KK1:

valla kızlar galiba geneli odun ay benimkisiyle biz teklif falan olmadan çıkmaya başladık zaten ilginçtir ortada teklif yok biz aşkım hayatım olduk adam olaya böyle giriş yaptı evlilik teklifini düşünün siz artık nasıl olucak :KK60:

valla kızlar galiba geneli odun ay benimkisiyle biz teklif falan olmadan çıkmaya başladık zaten ilginçtir ortada teklif yok biz aşkım hayatım olduk adam olaya böyle giriş yaptı evlilik teklifini düşünün siz artık nasıl olucak :KK60:

oo sen o zaman teklif filan bekleme hiç nasılsa evlenmicez mi sen bilmiomusun istemesen benle evlenmeyi çıkmazdın niye şimdi ben teklif ediym ki der çıkar işin içinden sölemedi deme:KK1::KK1:

ayyy işallah canım:KK69: bunlar şimdi böylede evlenince nası olurlar acaba:18:

onu hiç sorma ya ben de çok endişeliyim bu konuda nasılsa köprüyü geçtik deyip salmasınlar iyice kendilerini. of var ya hiç anlamıyorum bu erkekler hep eşleri sevgilileri bakımlı olsun her konuda anlayışlı olsun hep güzel olsun diye bi beklenti içindeler ama kendilerine gelince erkek adam böle olur oluyo. :KK19:

X