Ilgisini kaybeden erkege hodri meydan demeli miyim?

Bence sizinle ilgilenmiyor.isteseydi bunun icin cabalardi.sizde yol verin gitsin.ona ilginizi soylerseniz kalbiniz daha cok kirilacak.

6 yaş küçük mü 😳 Sizce de çok değil mi yaş farkı? Adamın ilgisi olsa bir şekilde size gelirdi, sizin ona gitmeye çalıştığınız gibi. Baya takıntı yapmışsınız çocuğu. Bence açılın siz ona. Muhtemelen sizi red edecek. Ama aklınızda soru işareti kalmaz. Belki o zaman vazgeçersiniz.

6 yaş küçük mü 😳 Sizce de çok değil mi yaş farkı? Adamın ilgisi olsa bir şekilde size gelirdi, sizin ona gitmeye çalıştığınız gibi. Baya takıntı yapmışsınız çocuğu. Bence açılın siz ona. Muhtemelen sizi red edecek. Ama aklınızda soru işareti kalmaz. Belki o zaman vazgeçersiniz.
Evet takinti yaptim cok fena. Farkindayim :KK43: basta bana da cok kucuk geliyordu. Sonra o bana devali yasomda bir sey olmadigini soyleyip durdu. Ben de alistim sanirsam.

Evet takinti yaptim cok fena. Farkindayim :KK43: basta bana da cok kucuk geliyordu. Sonra o bana devali yasomda bir sey olmadigini soyleyip durdu. Ben de alistim sanirsam.
Gayette önemli yaş. Gözünüzde büyütüyorsunuz şuan onu. Dediğim gibi bence bu kadar takıntı yaptıysanız söyleyin gitsin. Alacağınız yanıt sizi istemeseniz de dizginleyecek. Haa olumlu yanıt gelirse ne âla. Devamı gelir.

Gayette önemli yaş. Gözünüzde büyütüyorsunuz şuan onu. Dediğim gibi bence bu kadar takıntı yaptıysanız söyleyin gitsin. Alacağınız yanıt sizi istemeseniz de dizginleyecek. Haa olumlu yanıt gelirse ne âla. Devamı gelir.
Konusmak istiyorum ama insanlarin dedigi gibi reddedildikten sonra ortam gerginligi beni epey korkutuyor.

Sizin 31 , adamın 25 yaşında olmasından farklı bir noktaya takıldım şimdi.

25 yaşında doktora öğrencisi olunuyor muydu ? Lisans programı bittikten sonra ; tezli yüksek lisansın bitmesi ve doktora yeterlilik sınavına girilmesi gerekmiyor muydu ? :KK64:
Bunu tek ben farketmediğime sevindim konu sahibi nedense tüylerimi diken diken etti yeni üye birde sürekli ay diye başlıyor yazdıklarına sanki biraz zorlama gibi bir tuhaflık var ama ne

Bunu tek ben farketmediğime sevindim konu sahibi nedense tüylerimi diken diken etti yeni üye birde sürekli ay diye başlıyor yazdıklarına sanki biraz zorlama gibi bir tuhaflık var ama ne
Hahahah fake uye imasi yapiyorsunuz resmen. Akademiden uzak olabilirsiniz ama madem bilmiyorsunuz bir insanin 25 yasinda doktoraya baslayabilecegini bari imalarda bulunmayin.

Tuy diken diken etme fln, abartmayin isterseniz. Cocugi takinti yaptigimi kabul ediyorum ama sizin de tepkileriniz fazla dramatik ve asiri.

Hahahah fake uye imasi yapiyorsunuz resmen. Akademiden uzak olabilirsiniz ama madem bilmiyorsunuz bir insanin 25 yasinda doktoraya baslayabilecegini bari imalarda bulunmayin.

Tuy diken diken etme fln, abartmayin isterseniz. Cocugi takinti yaptigimi kabul ediyorum ama sizin de tepkileriniz fazla dramatik ve asiri.

Konunuzun başına olayın yurt dışında geçtiğini ve adamında Türk değil , uzak doğulu olduğunu eklerseniz ; yurt dışında yaşayan, yurt dışında eğitim almış ve alan arkadaşlardan daha farklı bir bakış açısıyla yorum alabilirsiniz.

gucci gucci de benim gibi Türkiye şartlarında düşündü sanırım konunuzu.

Belli bir yasa gelmiş insanlar,birisinden hoşlanıyorsa bunu açık açık söyler.belkide geçirdiğiniz zamanlarda birbirinize uygun olmadığınızı anladı ve geri çekildi.ben erkek ,kadının peşinden koşmalidan yanayım.bu yüzden konuşmazdım

Sizin 31 , adamın 25 yaşında olmasından farklı bir noktaya takıldım şimdi.

25 yaşında doktora öğrencisi olunuyor muydu ? Lisans programı bittikten sonra ; tezli yüksek lisansın bitmesi ve doktora yeterlilik sınavına girilmesi gerekmiyor muydu ? :KK64:

Olunuyor, ben oldum. 24te masterı bitirdim, Almanya'ya gittim. Almanya'da yeterlilik sınavı yok, tüm PhDler research odaklı. Yeterlilik sınavı olan yerlerde de başlıyorsun, dersleri alıyorsun PhD programında sınav az sonra:) Yani gayet olur, 25 yaşında programın 1.senesinde olabilirsin.

Kore mi yoksa ?

Keşke küçük olan sadece yaşı olsa

Gucciye katılıyorum maalesef yani zaten hepi topu boyu 1.60 olan adamların şeyyi ne kadar olabilir ki :KK51: Yani şöyle Viking gibi bir iskandinav olsa git peşinden de koş, ayağına da kapan derdim ama 1.60lık bit gibi bir çan çin çon için kendini küçük düşürmeye değmez:bicak:Bu iş olsa bile bunun için mi uğraştım dersin. sen bu işi boşver bence konu sahibesi:bicak:
:olamaz:

Yani bilemedim çocuğun hem yaşı küçük sadece 25, hem şeyi küçük bir çan çin çon onlar hem yaşlarından çok küçük gösteriyorlar, hem de bedensel olarak da ufak oluyorlar. Yaşınıza uygun 30luk bir kadın gibi mi davransanız biraz:KK51:Çan çin çon peşinde koşmak isteyen tek kadın seni tanıyorum konu sahibesi, normalde onlar batılı kzılara gülücük atıp yüz bulamıyorlar dhdfdhdfhhf sebep belli

Son düzenleme:
X