İlişki sonrası ne yapmalıyım ? Yeni evliyim.

ilişkiden sonra banyo yap . yeni evliler sık sık ilişkiye girer gecenin ilerleyen bölümlerinde tekrar ilişki olacaksa bile eşinde sende mutlaka banyo yapın . temiz bir şekilde sevişmek gibisi varmı be))))

siz her ilişkiden sonra duşa girdiniz anlaşılan yeni evlendiğinizde öyle mi? şakkıdı

melekler insanoğlu çıplakken yaklaşmazlar
bunu size ayrıntılı şekilde açıklardım ama ceza alırım
patron izin ver açıklayayım:hulya:

insanların kafasını bulandırmayın
yok melekler giremez,yok şöyle yok böyle

bunu sadece şahsınıza yazmadm benzer düşüncede olan herkese yazdm

evet öyle her ilişkiden sonra banyo (gusul) yaptık . bence normal olanda budur. tekrar girecek olursanız tekrar banyo yaparsınız zor bir sey degilki

15 dakka veya yarım saat arada olsa hemen banyo yaptınız oylemı konusturmayın beni yaa..
sizde söylemıssınız ''bence'' diye .. herkesın gorusu kendınedir tabıkı ama bunu illa diretmek benım dediğim doğru demek yanlıstır..

bende demıyorum zaten ilişkiden sonra 1gun 2gun sonra duş alın diye ama çok kısaysa arası(15-30dk) duş almak insanı cınsellıkten sogutur valla

evet öyle her ilişkiden sonra banyo (gusul) yaptık . bence normal olanda budur. tekrar girecek olursanız tekrar banyo yaparsınız zor bir sey degilki

Ben de yapmıştım ne yalan söylüm..:kedi:
Yine olsa yine yaparım..zemuszemus

benim dediğim illa dogrudur demedim
ilişki arasına gelince kısa veya uzun olsun fark etmez duş almak insanı cinsellikten sogutmaz tam tersini düşünüyorum yeni bir ilişkiye hazırlar.
ilk ilişkide zaten biraz da olsa terleme olmuştur heleki erkegin boşlma süresi uzunsa her iki tarafda kesin terlemiştir.
banyo yapmak rahatlatır ve vucudu yeni ilişkiye hazırlar diye düşünüyorum

siz bana ozelden yazin, maksat ogrenmek. cok merak ettim, bir de kaynak gostererek aciklayin ki ustune arastirma yapmak zorunda kalmayayim.

off vazgectim yazmıyım herkes istedigine inansın:))

Son düzenleyen: Moderatör:
siz bana ozelden yazin, maksat ogrenmek. cok merak ettim, bir de kaynak gostererek aciklayin ki ustune arastirma yapmak zorunda kalmayayim.

dayanamadım yazcam.herkes öğrensin
Hz.Muhammed*e vahiy geldiği zaman korkmuş,Hz.Hatice*nin yanına giderek bana cinler geldi bak hala burdalar demiş
Hz.Hatice,üzerini çıkararak şimdi de görüyor musn demiş
Hz.Muhammed,hayır demiş
öyleyse korkma demiş Hz.Hatice,melekler insanoğlu çıplakken insana yaklaşmazlar demiş

kaynak Hz.Hatice adlı bir kitap doğruluğunu bilemem:26:

burda ben din bilgisi vermiyorum aman yanlış anlaşılmasın
sadece bilgi vermek için yazdm.
Kazen

ister dini açıdan,isterse sağlık açısından olsun,sevişmeden sonra mutlaka duş alınmalıdır

ayrıca ilişki sonrasında tekrardan ilişkiye girecek olursanız
ikinizde abdest alıp o şekilde tekrarlayın...

amma atıyosunuz temmuz.büyüklerinizden dinleyeceğinize islamda kadını anlatan bir kitap okuyun.evli değilim ama dini öğrenmek için okurum.tartışırız.ancak sizin yazdığınız bir çok din büyüğümüzün kitabına aykırı.

ilişkiden hemen sonra kalkıp kimse duş almaz. bir süre eşler birbirine sarılır yani biz öyleyiz. diğer türlü bir iş gibidir ilişki. herkesin özel hayatı kendisinedir ama yok melekler gelmez yok şöyle bunlar uydurma şeyler. geçmişte hemen banyo yapılsın diye uydurulmuş bişey. melekler her daim yanımızdalar. ben her sabah ve akşam duş aldığım için farklı bir durum değil zaten.

o bölgeyi su yada sabun benzeri şeylerle yıkamak da doğal florasını bozduğundan enfeksiyon gibi daha birçok hastalığı neden oluyor..duş almak çok önemli bir de eczanelerde vajinal temizlik için sabun içermeyen jeller var,kullanabilirsin...

ilişki sonrası temizlik tabiki çok önemli ama,başka bir arkadaşta bahsetmişti bekarken böyle sorun yoksa eğer bence ilişkiden önce eşini uyarmalısın temizliğe özen göstersin
sonra zaten sen kendi temizliğini yaparsın bu sana bağlı ister duş olur ister başka türlü ama en önemlisi önlemi baştan almalısınız

hey maşallah burada herkes din adamı kesilmiş o zorunda bu zorunlu aman bastığın toprak sallanır yok başkalarıyla ilişkiye giriyo oluyorsun yük üstünüzü örtün aman allahım nedir bunlar yaa. size ne kime ne kadın bir şey sormuş herkes abdestin yararlarından tutunda öbür dünyada yaşayacaklarına kadar herşeyi anlatmış...

abdestin yararlarının dışında anlatılanların bir çoğuda ayrıca çok saçma kim gitmişte görmüş öbür dünyayıda gelip burda yok şöle olur böle olur diye ahkam kesmeye başlıyor..her neyse şimdi şu yazıma da bayaa bir öfke dolu yorum gelecek çoook büyük ganahlar içeren bir yorum yapmışımdır herhal

kızım sen mümkün olduğunca bduş almaya çalış ama enfeksiyon kapan kadınlar çok fazla ki buraya ay ben hemen duş alıyorum dayanamam bilmem ne diyenlerde muhakkak enfeksiyon kaptıkları mantar oldukları olmuştur nitekim bakirelerde de bu olabiliyor...
kesinlike vajinanın içini temizlensin diye sabunlamaya falan kalkma tazyikli su ilede içine su tutma . bunlar vajinanı kuruturki o dahada başka problemler çıkartır ortaya... sık çamaşır değiştir hatta günlük ped de kullan. eşinde ilişki öncesinde muhakkak temiz olsun.

diğer arkadaşın sorusuna gelirsek kondom muhakkak eşten bulaşacak enfeksiyonları önleyecektir. kondomun zararı yok faydası vardır sonuçta ama tabi o kondomu tutan ellerinde temiz olması gerekir mantıken dimi:)

Arkadaslar melekler dini ve tabiki resmi nikahli evli ciftler iliskiye girecegi zaman odadan mekandan giderler.cünki o tamamen ciftin mahremidir.güsül abdestine gelince mecbur alinmasi gerekir.Günes dogmadan abdest alinmalidir.Ama arkadasimiz bunu sormamis o kendisi bilir illaki nezaman ne yapacagini kimsenin haddine degil kimin ne yaptigi.ayrica bebek isteyen hanimlarda iliskiden sonra kalkmadiklari icin cogu kez uyuya kalabiliyorlar ve abdesti sabaha birakiyorlar.Neyse Sorunun cevabina gelince.Enfeksiyonu sadece iliski sirasinda kapmamis olabilirsin ne yazikki biz kadinlar heryerden enfeksiyon kapabiliriz,bu tuvalet olur esinizle paylastiginiz havlu varsa havlu olur.kurumus akintili ic camasiri enfeksiyona yol acar.Iliski evet esiniz titiz degilse ondanda kapmis olabilirsiniz.Ama vajinanin icini yikamak zararlidir cünki vajinanin kendini temizleme özelligi vardir ve sürekli yikaninca bu özellik kaybolur.tabiki bol temiz suyla distan temizleyin.Iliski sonrasi esiniz ve siz en azindan suyla genital bölgenizi temizleyebilirsiniz.kalkmak istemiyorsaniz elinizin altinda islak tuvalet kagitlari var onlardan bulunsun önce mendil tuvalet kadigi vs.kuru olarak temizleyin sonra islak tuvalet kagidiyla üzerinden gecn.Ama mutlaka dusunuzuda cok vakit gecirmeden yapin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…