İlişkide yaşanan 'acaba'lar

Neden manipüle etmeye çalışıyorsunuz?
Bakın ben kendim diyorum olay normal değil, iğrenç bir olay diye. Hiçbir yerde normalleştirmedim. Her yorumumda kızgın olduğum belli zaten.
Kadının hiçbir yeri görünmüyor. Öyle bi fotoğrafı ben çekmem zaten.
Evet birine atıldığını bilse hoş olmaz. Kimse hoşlanmaz. Tekrar söylüyorum bu NORMAL bir şey değil.;
Sindirip geçmedim de zaten.

Yooo bana yazdığınız mesajda gayet normalleştirmişsiniz, erkekler böyle işte onlar için oyun böyle şeyler yeaaa yazmışsınız. Koskoca adam bu, 3 yaşındaki çocuk değil, yaptığının taciz olduğunu ve suça tabi olduğunun da gayet farkındadır. Sizin işyerinize geen bir müşteri memenize dokunsa, amma çocuk ablasıııı yapar diyecek misiniz? Adam sapık bariz. Diğer konunuzu okurken çok şaşırmıştım, kendinize hiçbir saygınız yok zaten ama bu konuda 1 yaşıma daha girdim. Adamla tek derdiniz nikah yapmaması, adam nikah yapıcam dese gideceksiniz yani. Toplumdaki bazı kadınların bu kadar özsaygıdan yoksun ve eş seçiminde hiçbir kriteri olmaması aklımı alıyor artık adam kör , topal, sapık, seri katil falan fark etmiyor yeter ki nikah yapsın :KK51: Çocuğunuz olduğunu da ilk konuda bilmiyordum ona da yorumumu yaptım umarım çocuğunuzun fotoları 16 yaşındaki üvey kızım şort giydi bugün şeklinde sapıkça gruplarda dolaşmaz.

Neden manipüle etmeye çalışıyorsunuz?
Bakın ben kendim diyorum olay normal değil, iğrenç bir olay diye. Hiçbir yerde normalleştirmedim. Her yorumumda kızgın olduğum belli zaten.
Kadının hiçbir yeri görünmüyor. Öyle bi fotoğrafı ben çekmem zaten.
Evet birine atıldığını bilse hoş olmaz. Kimse hoşlanmaz. Tekrar söylüyorum bu NORMAL bir şey değil.;
Sindirip geçmedim de zaten.
Ben değil senin o sevgilin seni manipüle ediyor. Dövmeyi giysi üzerinden mi yapıyor?

Yahu tabii ki utanmak falan yok. Ailesi dışında tüm arkadaşlaır, iş yerinde patronuna kadar herkes biliyor. Hatta kalabalık buluşmalarda oğlumla gitmemi istiyor. Yanında oturtup kendi çocuğu gibi yer içirir herkesle tanıştırır. Elinden tutup park park gezdiren bi adam. Utanacak olsa bi anne olarak kabul eder miyim sizcr bunu ?
Ailesiyle kötü olmaktan çekiniyor tahminimce.
Şunu da söyleyeyim, işini yapan kadını erkek muhabbetine meze edecek tıynette bir adam sizi de yapar.
Yatakta şöyle böyle memeleri bötle diye eminim sizden de bahsediyor

Dün başka bir konuda da hamileyken dert yandigi 7,8 kişiye bakarken yakaladığı kocasını savunan bir vardı.. Ablası evine niye gelmiyor kocam şöyle efendi diyen...aynen devam edin siz de görmezden gelin bildiğiniz gerçekleri
Aman nude falan atmayın yada video çekmeyin arkadaşlariyla masumca erkek sohbetlerinde meze olursunuz

Ben bu konuyu zaten sindirmiş değilim. Sadece heerkes farklı yorumluyor ve neyin doğru olduğunu bilmiyorum.
Daha bugün yakın iş arkadaşıma bu konuyu açtığımda yorumu şu oldu. Kendisi iş gereği erkek arkadaşımı uzun yıllardır tanıyor. Benden daha eski tanıyor hatta.
Klasik erkek beyni geyiği bu. ... kişisi art niyetli değil ama sonuçta erkek. Bunlar bu kadar. bunların espri anlayışı bu. Dışarıdan iğrenç görünüyor ama bu salaklar bunlara gülüp geçiyor.

Olayı yumuşatmak için asla söylemiyorum. Çok kendini küçük düşürücü bi hareket. Ayrılamıyor da değilim. Ölçüp tartma kısmındayım. En ufak yanlışında zaten dönüp arkamı giderim.
Goygoyunu da yapabilirsinbiz elbet, bende işin içinde olmasam bende iyi malzeme diye düşünürüm. Yaşarken komil değildi olayı bu.
Teşekkürler yorumunuz için
Adam sizle cinsellik için birlikte çünkü bekar bir kadınla bu sekilde bi hayat yasaması zor. Yakısıklı bilmem ne diye kendini kandirma bekar bir kadinla bu sekilde kolay kolay yasayamaz + evlilik beklentisi çok fazla olur.Siz 6 aydir tanidiginiz adama nasil cocuk emanet edip getir gotur yaptiriyosunuz? Nasil guvenip nikahsiz ayni evde kalmayi deneyim diyorsunuz? Gercekten siz nasıl kafalar yaşıyosunuz?

Bu ilişki evliliğe gitmeyecek belli ki. O yüzden ailesinin yanında çocuğunuz olduğunu ağzınızdan kaçırıverin. Daha fazla insanları kandırmayın. Hani adamın niyeti olsa ve ailesine bunu sakince anlatacak olsa neyse de. Nasılsa evlilik olmayacak.

Dün gördüm ya, kocam iyi biri ama çok yalan söylüyor yazmış kadının biri.
Adam bunu kaç kere aldatmış, onlarla dertleşiyordum diye açıklamış. Ve konu girişi buydu.
Kocam iyi biridir ama çok yalan söyler.
Ay tansiyonum oynuyor

Ee bir konuda da çok efendi dediği kişi sadece eskortlarla ilişkisi olan hayvan düşmanı çıktı birde evlilere bile yan gozle bakıyordu güya sonradan öğrenmiş evli diye. Şaka gibiler valla. 🤣

Son düzenleme:
Adam sağlam pabuç değil ki iki kadının vaktini zamanını almış uzun süre beraber olmuş şak diye bırakmış evliliğe gelemezmiş paşamız.
Adam bariz sıkıntılı yani. Issız adam modları kaç kişinin ahını almıştır.
Sağlam biri olsa zaten ağırlığı kalitesi olurdu. En baştan neyin ne olduğunu herkesle paylaşır bu benim hayatım diyerek kimsenin yorum yapmasına izin vermezdi.
Ayrıca çocuğunuz sizin parçanız yani siz bir bütünsünüz saklı gizli çocuğu gizlemek ne demek çocuğa yapılan ne büyük saygısızlık.
Ayrılın bu adamdan

Ben mi çok paranoyağım bilmiyorum ama 6 aydır tanıdığınız birine nasıl çocuk emanet ediyorsunuz ki eski konunuza göre bu adam çok güvenilir bir insan değil. Adamın baştan itibaren sergilediği tavırlara bakılırsa, evlenmek istediğini düşünmüyorum. Belki bu sözümden dolayı kızanlar olacaktır ama bekar, çocuklu bir hanımefendinin ilişkiler konusunda, çocuğun yararını gözeterek daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

Hayır fotoğraf öyle bi fotoğraf değil. Fotoğrafı çeken benim. Çok normal bi fotoğraf aslında. Fotoğrafta herhangi bir temasta yok, dövmeci kadın arkadaşımın memesi de görünmüyor.
Ha zihniyet kötü mü kötü, yorum kötü mü kötü. Aklar mı aklamaz.
Kalkıp memesini çekmedi tabii ki ona izin verir miyim

Adamla suç ortağısınız yani aynı zamanda. 😒

Yahu ben şaşırıyorum bu konulara ve gördükçe kendi durumumdan bahsediyorum. Benim sevgilim çok yakışıklı, atletik, dikkat çeken biri. Nitekim ilk adımı atan bendim. Ailesi bize göre daha muhafazakar ama sevgilim ailesine bizden bahseder bahsetmez hemen beni kabullendiler, bağırlarına bastılar. Hatta evlendirip ortak çocuk hayali kuruyorlar şu an. Çocuğu asla dert etmeyin, gerekirse bize bırakır keyfinize bakarsınız, dendi. Ablası, annesi, babası hep olumlular. Yani ben başka yüzyılda filan yaşamıyorum. Bence aşalım bunlari ya. Eski sevgilimin annesi de bir gün beni aramıştı. Hiç aklımda yokken bana şöyle söylemişti: "Güzel kızım, aklıma takıldı ve bu konuda konuşmak istedim. Aklına en ufak bir şey geliyorsa gelmesin. Senin çocuğun bizim çocuğumuz olacak." Allah hepsinin gönlüne göre versin diye dua ederdim hep, şimdi onun kızı yani eski görümce adayım iki çocukla bekar, dizilerde oynayan yakışıklı bir adamla evlendi. Çevremde de çok var ya böyle ilişkiler.

Bu durumu yavaş yavaş aşıyorsak ülke olarak gelişiyoruz demektir ne güzel fakat istisnalar kaideyi bozmuyor şuan. Çocuklu insanlarla, çocuksuz insanlar yakıştırılmıyor hala erkek kadın farketmez valla sorumluluk alabilen erkeklerle evlenebilinir bak sadece yoksa bende olumsuz bakıyorum ne yalan söyleyeyim herşeyi aşk örtemiyor gerçek hayatta herşey çok farklı işleniyor.
Bu konu sahibinin sevgilisi ise sorumsuz biri evlilik de düşünen biri degilmiş ki boşuna tatava yani. Aşkla da böyle erkekler yola gelmez ayrıca değişitiririm onu zihniyeti de yanlış olur. Sizin dediğiniz adamlar evlenmeye hevesli adamlarmış işte bu öyle değil.🫠

Çocuğumu ailesinden saklamayı çocuğuma hakaret olarak algılar ve ayrılırım. Kedi değil ki bu alerjileri var söylemeyelim desin.
Adamın çocuklu kadına bakış açısı ailesinden saklamasından belli.
Çocuklu bir kadın ikinci evliliğini yapacaksa aşk, sevgi, para, herşey ikinci planda olmalı. Çocuğunuza sahip çıkacak, laf sokmayacak, evi ona zehir etmeyecek kısacası baba ya da abi olabilecek bir insanla evlenin.
Artı özür dileyerek söylüyorum 4 yaşındaki çocuğumu 6 aylık sevgilime emanet etmez, kreşe bırakıp alabilmesi için en az iki yıl çaktırmadan gözlemlerdim.

Size iyi insanlar denk gelmiş. Erkeklerin %95 size denk gelen kişi ve ailesi gibi değil. Öyle geçin bunları demekle olmuyor. Ne yazık ki gecemiyoruz. Konu sahibi üzülmesin diye çok dikkat olmak durumunda çünkü çoğu erkek boşanmış kadınlara sadece cinselik için yaklaşıyor ve bu kadınların hayatlarını mahfetedip gidiyor. Bu yaptıklarından da vijdan azabı duymuyorlar. kadınlar boşanmış olduğu için bu yaptıklarını kendilerine hak olarak görüyorlar.
Haklısınız, doğrudur. Aslında bunu yazma sebebim kendisine değer vermesi, kendisini aşağı görmemesi içindi. Bunu "saklanacak" bir şey gibi gören bir erkeğin yanlış bir erkek olduğunu fark etmesi içindi fakaaatttt yorumları okumamıştım ben. Sonradan okudum ve diyorum ki kaç konu sahibi. Arkadaşlar haklı, adam sağlam ayakkabı gibi görünmüyor. Zaten saklaması başlı başına bir falso. Üstüne adam karaktersiz bir imaj çiziyor maalesef.

Ben sadece çocuk için bir şey demek istiyorum. Çocuk adamı baba figürü olarak görmeye başlar bir süre sonra. Eee bu sevgili sonuçta, yarın çekip gittiğinde çocuk için ikinci kayıp. O yüzden ben bekar anne-babaların sevgililerini hemen çocukla içli dışlı yapmalarını doğru bulmuyorum.

Sadece cinsellik için olsa hiç sanmıyorum benimle birlikte olacağını. İster istemez şu an bir çocuğun sorumluluğunu alıyor, eski eşimle problem yaşıyor vs. vs.
Dikkat çeken, yakışıklı bi adam çünkü. Boş kalacak bir tip değil

Adam bence yaşı iyice kemale ermeden evlilik düşünmeyen bir tip.
Siz de daha önce evlilik yaptığınız ve çocuğunuz olduğu için evlilik konusunda ısrarcı olmayacağınızı düşünmüş olabilir. Sizin ilişkinizdeki eski eş problemini, önceki ilişkilerindeki evlililik baskısına tercih ediyordur.

X