İlişkide yaşanan 'acaba'lar

O hep öyle zaten

Cok efendi, kibar -> 24 saat karı kizla mesajlaşıyor

Bana cok değer veriyor, el üstünde tutuyor -> geçen hafta 3 kez dayak yedim

bence bu konuda sonuna kadar haklılar. Koca kolay bulunmuyor 🧿

Ben bu konuyu zaten sindirmiş değilim. Sadece heerkes farklı yorumluyor ve neyin doğru olduğunu bilmiyorum.
Daha bugün yakın iş arkadaşıma bu konuyu açtığımda yorumu şu oldu. Kendisi iş gereği erkek arkadaşımı uzun yıllardır tanıyor. Benden daha eski tanıyor hatta.
Klasik erkek beyni geyiği bu. ... kişisi art niyetli değil ama sonuçta erkek. Bunlar bu kadar. bunların espri anlayışı bu. Dışarıdan iğrenç görünüyor ama bu salaklar bunlara gülüp geçiyor.

Olayı yumuşatmak için asla söylemiyorum. Çok kendini küçük düşürücü bi hareket. Ayrılamıyor da değilim. Ölçüp tartma kısmındayım. En ufak yanlışında zaten dönüp arkamı giderim.
Goygoyunu da yapabilirsinbiz elbet, bende işin içinde olmasam bende iyi malzeme diye düşünürüm. Yaşarken komil değildi olayı bu.
Teşekkürler yorumunuz için

Ben bu konuyu zaten sindirmiş değilim. Sadece heerkes farklı yorumluyor ve neyin doğru olduğunu bilmiyorum.
Daha bugün yakın iş arkadaşıma bu konuyu açtığımda yorumu şu oldu. Kendisi iş gereği erkek arkadaşımı uzun yıllardır tanıyor. Benden daha eski tanıyor hatta.
Klasik erkek beyni geyiği bu. ... kişisi art niyetli değil ama sonuçta erkek. Bunlar bu kadar. bunların espri anlayışı bu. Dışarıdan iğrenç görünüyor ama bu salaklar bunlara gülüp geçiyor.

Olayı yumuşatmak için asla söylemiyorum. Çok kendini küçük düşürücü bi hareket. Ayrılamıyor da değilim. Ölçüp tartma kısmındayım. En ufak yanlışında zaten dönüp arkamı giderim.
Goygoyunu da yapabilirsinbiz elbet, bende işin içinde olmasam bende iyi malzeme diye düşünürüm. Yaşarken komil değildi olayı bu.
Teşekkürler yorumunuz için

Başkasının memesini çekip arkadaşına atmış sevgiliniz. Yaptığı suç farkında mısınız. Resmen kadın istismar edilmiş. Erkeklerin dalga konusu olmuş bir kadın var ortada

Bir erkeğe iyi demek için minicik kırıntılar bile yetiyor, her türlü pislikleri bir şekilde kabul gördüğü içinde,kadınlar karşısında avantajlı, üstün, vazgeçilmez sanıyorlar kendilerini.
Dün gördüm ya, kocam iyi biri ama çok yalan söylüyor yazmış kadının biri.
Adam bunu kaç kere aldatmış, onlarla dertleşiyordum diye açıklamış. Ve konu girişi buydu.
Kocam iyi biridir ama çok yalan söyler.
Ay tansiyonum oynuyor

Yahu ben şaşırıyorum bu konulara ve gördükçe kendi durumumdan bahsediyorum. Benim sevgilim çok yakışıklı, atletik, dikkat çeken biri. Nitekim ilk adımı atan bendim. Ailesi bize göre daha muhafazakar ama sevgilim ailesine bizden bahseder bahsetmez hemen beni kabullendiler, bağırlarına bastılar. Hatta evlendirip ortak çocuk hayali kuruyorlar şu an. Çocuğu asla dert etmeyin, gerekirse bize bırakır keyfinize bakarsınız, dendi. Ablası, annesi, babası hep olumlular. Yani ben başka yüzyılda filan yaşamıyorum. Bence aşalım bunlari ya. Eski sevgilimin annesi de bir gün beni aramıştı. Hiç aklımda yokken bana şöyle söylemişti: "Güzel kızım, aklıma takıldı ve bu konuda konuşmak istedim. Aklına en ufak bir şey geliyorsa gelmesin. Senin çocuğun bizim çocuğumuz olacak." Allah hepsinin gönlüne göre versin diye dua ederdim hep, şimdi onun kızı yani eski görümce adayım iki çocukla bekar, dizilerde oynayan yakışıklı bir adamla evlendi. Çevremde de çok var ya böyle ilişkiler.

Yorumları okumadan önce de "sırf çocuğun var diye kendini bekar bir erkeğin karşısında ezme, aşağı görme, kendileri daha önce evlenmemiş diye senden daha avantajlı ya da muhteşem bir konumda değiller, bundan utanma, kendinden utanilmasina da izin verme" yazacaktım. Sonra baktım yorumlarda ilginç şeyler dönüyor. Bunu yazıyor ve arttiriyorum. Hakkaten de konu sahibi sırf bir çocuğun var diye kendine layık gördüğün adam bu mu? Sapik ruhlu bir herif mi senin dengin şimdi yani? Onun aslında iğrenç biri olduğunu görmen için daha ne yapması lazım? Evlilikle ilgili ne düşünür kısmını bırak koluna takıp gezmemen lazım.

Başkasının memesini çekip arkadaşına atmış sevgiliniz. Yaptığı suç farkında mısınız. Resmen kadın istismar edilmiş. Erkeklerin dalga konusu olmuş bir kadın var ortada
Hayır fotoğraf öyle bi fotoğraf değil. Fotoğrafı çeken benim. Çok normal bi fotoğraf aslında. Fotoğrafta herhangi bir temasta yok, dövmeci kadın arkadaşımın memesi de görünmüyor.
Ha zihniyet kötü mü kötü, yorum kötü mü kötü. Aklar mı aklamaz.
Kalkıp memesini çekmedi tabii ki ona izin verir miyim

İkinci sorun da ben ileride her şey yolunda giderse evlenmek isterim. Senin bu konuda niyetin ne ? 2 sene bir yaşarız sonra ben evlenmek istemiyordum dersen olmaz o yüzden şimdiden konuşalım dedim. Evlenme meraklısı değilim, her şey yolunda giderse tabii ilerde olur ama şimdiden bunun bi kararını ya da sözünü veremem dedi.
Erkek arkadaşınız hiç güven vermiyor. Bence sadece birlikte yaşarız gözüyle bakıyor. Evlenme düşüncesi olduğunu zannetmiyorum. Hemde evlenme niyeti olsa bunca zaman ailesine hala sizin çocuğunuz olduğunu söylememesi de çok saçma. 6 ay birini gerçekten tanımak için yeterli bir süre değil güvenmeyin size garanti vermek istemiyor. Çünkü o da biliyor sizi yarı yolda bırakabileceğini.

Hayır fotoğraf öyle bi fotoğraf değil. Fotoğrafı çeken benim. Çok normal bi fotoğraf aslında. Fotoğrafta herhangi bir temasta yok, dövmeci kadın arkadaşımın memesi de görünmüyor.
Ha zihniyet kötü mü kötü, yorum kötü mü kötü. Aklar mı aklamaz.
Kalkıp memesini çekmedi tabii ki ona izin verir miyim

Olayı bu kadar masumlaştırmaya gerek var mı?

Dün erkek arkadaşımla tüm sorunlarımızı kapsayan bir konuşma yaptık.
Ben daha önce bir evlilik yaptım ve 4 yaşında oğlum var. Doğumumla birlikte eşimden ayrılmıştım. Boşandıktan sonra ilk ilişkim şu anki 6 aylık erkek arkadaşım.
Erkek arkadaşımda benden çnce hep uzun ilişkiler yaşamış ama evlilik yoluna gitmek istemediği için 2 ilişkisi de bu yüzden bitmiş.
İlk sorunumuz çıcuğum olduğunu ailesine söylememesi. Ailesiyle arada bir araya geliyoruz. İlk etapta ilişkimiz nasıl gidecek bilemediğim için birbirimizden emin olana kadar söylemek istememiştim. Şimdi de sanmıyorum ama olur da bir sorunla karşılaşırsam evi terk etmek zorunda kalırım e sen şu an bir yaşamak istemiyorsun dedi. İlişkimiz iyice oturmadan bir yaşamak istemiyorum evet bu konu doğru.
Ailesi karşı çıkarsa benim arkamda olacağına çok eminim. Bu konuda bir kaygı duymuyorum. Ama insanları kandırıyor gibi olmakta istemiyorum. Sen bu işe karışma, kimse sana tek söz söylemeyecek ben halledeceğim dedi ama 6 ay oldu. İnsanlar kendileri öğrenecek güvenleri kırılacak diye korkuyorum.

İkinci sorun da ben ileride her şey yolunda giderse evlenmek isterim. Senin bu konuda niyetin ne ? 2 sene bir yaşarız sonra ben evlenmek istemiyordum dersen olmaz o yüzden şimdiden konuşalım dedim. Evlenme meraklısı değilim, her şey yolunda giderse tabii ilerde olur ama şimdiden bunun bi kararını ya da sözünü veremem dedi.

Bu arada oğlum babasını 2-3 ayda bir görüyor. Benim işim olduğu zamanlar nadir de kreşten al, bırak yemek yedir gibi işlemleri erkek arkadaşım seve seve yapıyor hatta kendi teklif ediyor. Ailem ya da bir destekçim yok çünkü. Arkadaşım bile yok. Ama yine de bekar bir adamla çocuklu bi kadın olacağına inancım olmadığı için sürekli ilişkimde acabalar yaşıyorum.
Dışarıdan bakarsanız stabil, sakin bir ilişki ama ben sürekli neden beni tercih etsin, çocuklu kadını kim ister acava benden ne çıkarı var düşüncesindeyim.
Ne alaka yahu. Tam tersi gurur duy evladınla. Üstelik ailesine söylemesi gereken o senlik bisi yok. Ailesi.sordu da çocuğum yok mu dedin. Öyle değilse bosver senin vazifen değil ayrıca baskı da yapma söylesin diye. Sadece şunu demen gerekir ben evladimla gurur duyuyorum sen hayırdır neden ailene söylemiyorsun ailen laf eder falan diyeyse zaten o lafı ettirecek adamla beraber olmam kendim için değil evladim için dersin. Sanki kanun kaçağı hırsız var evinde onu saklıyor. O çocuk hepsinden masum hepsinden bal hepsinden daha kanından. On adam olsa salla yani. Ayrıca bak sana bi tavsiye bir kere bir adam vardı işte ayrılmış cocugu yok öyle arkadasca konuşuyoruz. Bir gün bana takılırken şey dedi , adam sohbetimi seviyor bu arada yurume falan yok, ben boşanmış kadınla sevgili olurum ama.cocugu olan kadınla zor ya dedi. Neden dedim işte çocuk külfet falan dedi. Arkadaşız bu arada yeni tanismisiz. Dedim ki benim evladım gururum övünç kaynağım en değerlim. Biriyle beraber olurken adam acaba çocuğumu kabul eder mi diye düşünmem ailesi cocugumu kabul eder mi demem acaba çocuğum adamı isteyecek mi acaba çocuğum ailesini sevecek mi benim için bu önemli hadi oz evladim ama olmasa bile saf masum melek gibi kendini savunamayan birinin gireceği ortamdaki düşüncesi mi önemli olur benim için yoksa tecrübeli yaşını almış olgun kişilerin mi? O yüzden başlarım öyle işte yok çocuk yok ailem diyen adama baybay derim dedim. Adam şey demişti durup ya bak çocuklu biriyle olmaz ama böyle düşünen bunu söyleyen kadına hem saygı hem sevgi duyarım onunla evlenirim de çocuğuna sahip çıkan gurur duyan kadın kocasıyla da gurur duyar doğacak çocuğa da sahip çıkar dedi. Adam hala yürümüyor bu arada . Örnek verdi şimdi yürümek için demiş denmesin diye diyorum. Sonrasında da bir ay sonra hoşlandığı kızla çıktı zaten. Ama insanız erkek kadın farketmez. Duruşun olsun ki saygı duysunlar. Onlar kim köpek ki evladını kabul edip etmemeyi düşüncekler. Asıl ben oğluma seni ve aileni nasıl açıklarım nasil onayini alirim sadece arkadas olmadigimiza dair onu düşünüyorum demen lazimdi

Olayı bu kadar masumlaştırmaya gerek var mı?
Masumlaştırmadım hiçbir yorumumda. Sanki kendisi kadının memesinni çekmiş gibi algılandı, doğrusunu anlatıyorum.
Bu konuyla ilgili her yorumumda ne kadar çirkin olduğunu söylediğimi görürsünüz zaten.

Masumlaştırmadım hiçbir yorumumda. Sanki kendisi kadının memesinni çekmiş gibi algılandı, doğrusunu anlatıyorum.
Bu konuyla ilgili her yorumumda ne kadar çirkin olduğunu söylediğimi görürsünüz zaten.

Tamam siz çektiniz tamam çok normal fotoğraf.
Peki arkadaşına gönderirken "sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur " yazıp göndermesi ne kadar masum?
O kadının haberi var mı memesinin sağda solda gezdiğinin ya da sizin normal olarak gördüğünüz fotoğrafın bu şekilde atıldığını öğrense o kadın ne düşünürdü?

Tamam siz çektiniz tamam çok normal fotoğraf.
Peki arkadaşına gönderirken "sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur " yazıp göndermesi ne kadar masum?
O kadının haberi var mı memesinin sağda solda gezdiğinin ya da sizin normal olarak gördüğünüz fotoğrafın bu şekilde atıldığını öğrense o kadın ne düşünürdü?
Neden manipüle etmeye çalışıyorsunuz?
Bakın ben kendim diyorum olay normal değil, iğrenç bir olay diye. Hiçbir yerde normalleştirmedim. Her yorumumda kızgın olduğum belli zaten.
Kadının hiçbir yeri görünmüyor. Öyle bi fotoğrafı ben çekmem zaten.
Evet birine atıldığını bilse hoş olmaz. Kimse hoşlanmaz. Tekrar söylüyorum bu NORMAL bir şey değil.;
Sindirip geçmedim de zaten.

Neden manipüle etmeye çalışıyorsunuz?
Bakın ben kendim diyorum olay normal değil, iğrenç bir olay diye. Hiçbir yerde normalleştirmedim. Her yorumumda kızgın olduğum belli zaten.
Kadının hiçbir yeri görünmüyor. Öyle bi fotoğrafı ben çekmem zaten.
Evet birine atıldığını bilse hoş olmaz. Kimse hoşlanmaz. Tekrar söylüyorum bu NORMAL bir şey değil.;
Sindirip geçmedim de zaten.
Görünse de görünmese de siz yanınızdayken bir kadının memesine dokunmuş. Basbaya kaza değil ki geyiğini yapıyor. Sizin yanınızda meme ellemekten zevk almış ki bunun geyiğini yapıyor.
Ayrıca hayır her erkek böyle iğrenç geyikler yapmıyor. Abazalar kırolar yapıyor.
İğrenç bir adamla berabersiniz.
Sakın çocuğunuzu da o adamla aynı eve sokmayın.

Yahu ben şaşırıyorum bu konulara ve gördükçe kendi durumumdan bahsediyorum. Benim sevgilim çok yakışıklı, atletik, dikkat çeken biri. Nitekim ilk adımı atan bendim. Ailesi bize göre daha muhafazakar ama sevgilim ailesine bizden bahseder bahsetmez hemen beni kabullendiler, bağırlarına bastılar. Hatta evlendirip ortak çocuk hayali kuruyorlar şu an. Çocuğu asla dert etmeyin, gerekirse bize bırakır keyfinize bakarsınız, dendi. Ablası, annesi, babası hep olumlular. Yani ben başka yüzyılda filan yaşamıyorum. Bence aşalım bunlari ya. Eski sevgilimin annesi de bir gün beni aramıştı. Hiç aklımda yokken bana şöyle söylemişti: "Güzel kızım, aklıma takıldı ve bu konuda konuşmak istedim. Aklına en ufak bir şey geliyorsa gelmesin. Senin çocuğun bizim çocuğumuz olacak." Allah hepsinin gönlüne göre versin diye dua ederdim hep, şimdi onun kızı yani eski görümce adayım iki çocukla bekar, dizilerde oynayan yakışıklı bir adamla evlendi. Çevremde de çok var ya böyle ilişkiler.

Size iyi insanlar denk gelmiş. Erkeklerin %95 size denk gelen kişi ve ailesi gibi değil. Öyle geçin bunları demekle olmuyor. Ne yazık ki gecemiyoruz. Konu sahibi üzülmesin diye çok dikkat olmak durumunda çünkü çoğu erkek boşanmış kadınlara sadece cinselik için yaklaşıyor ve bu kadınların hayatlarını mahfetedip gidiyor. Bu yaptıklarından da vijdan azabı duymuyorlar. kadınlar boşanmış olduğu için bu yaptıklarını kendilerine hak olarak görüyorlar.

X