İlişkide yaşanan 'acaba'lar

Adam cinsi sapık yahuu resmen, başka bir kadını nasıl taciz ettiğini anlatıyor. Konu sahibesi sen iyi misin kardeşim, bu adamla çocuğunu nasıl aynı eve sokacaksın?? Çocuğun büyüyünce bu adamın üvey kızımın bacağına dokundum diye muhabbet etmeyeceği ne malum???
Benim korkum bu birlikte yaşayıp ayrılınca arkadaşları da buna sarkacak belki de şantaj yaparlar öyle bir pislik grubunda geyik yapıyorlar

bu hikayede olan 4 yaşındaki çocuğa olacak. el adayınız hiç sağlam papuç değil

Evet yaaa neler okuyoruz çok sakıncalı. Çocuklu olup boşanmış bir kadın olsaydım galiba zor aynı evde yaşardım biri ile acayip süzgeçten geçiririm o adamı ilmek ilmek onunda çocuğu olsun süper iyi bir baba olmasına bakardım. Aile babası yani.
Cidden çocuk yaparken çok iyi düşünmemiz gerekiyor babası ile anlaşamazsam diye bile her ihtimali düşünen biriyim.

Benim korkum bu birlikte yaşayıp ayrılınca arkadaşları da buna sarkacak belki de şantaj yaparlar öyle bir pislik grubunda geyik yapıyorlar

Adam rezil, konu sahibesinin de görüntülerini çekebilir pekala. Adam düzgün biri olsaydı zaten çocuklu bir insana peynir ekmek gibi gel beraber yaşayalım demezdi, bu kadının çocuğu var, çocuk arada nikah olmayan bir adamla aynı evde yaşamamalı derdi. KOnu sahibesine de Alllahtan akıl fikir diliyorum.

Adam gayet rahat cinsellik ve düzenli hayat olsun ev işlerini yapsın yemek yapsın ama evli olmayalım ne ala mualla oh miss zaten anlamıyorum zaten evli gibi yaşıyorsun bu evlilik fobisi çok ilginç, kesinlikle art niyet kesin çocukta sevmiyorum der işin rajonu bu sıfır sorumluluk onun çocuğunu şimdi kabullense bile aynı evde bakalım ne kadar sabır edecek konu sahibi evlenmek için aynı evde yaşamak lazım diyor tanımak için hani ama adam çizgisi belli evlenmeez boşa yani. Bu durumda kendi kafa dengi birisi ile anlaşabilir.

Evet şimdi diğer konusunu gördüm adamın derdi sadece cinsellik.

başka bir arkadaşıyla konuşmasına denk geldim. Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Bu fotoğrafı arkadaşına atmış ve sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur yazmış. (dövme yapılan yer gereği mecburen dokunmak zorundasınız, ben de dokundum)

Şu alıntıyı okuyun arkadaşlar☝☝☝☝

ohaaaa bu muhabbetin içindeki adamla siz nasıl sevgili olabiliyorsunuz. Resmen tacizci bunlar. O memesine dokunduğu kadın görüntüsünün başkasına atıldığını öğrense sürüm sürüm süründürür ikisini de. İğrenç bir adamla berabersiniz

Kimler kimleri tercih ediyor bir bilsen....sanki onun kapısında kuyruk var da.sen olmasan abazalar gibi orada burada kız peşinde koşp, abuk sabuk ilişkiler yaşamaya çalışacaktı.sizin gibi oturaklı, aile hayatında gözü olan birini bulmuş, ne kadar dua etse az.ne sanıyorsunuz ki bu ülkenin erkeklerini.fazla iyimsersiniz.

Evet konu sahibi yakışıklı istese çok bulur diye kendi kendini manipüle ediyor ama gerçek öyle değil kaliteli güzel kadınlar öyle kolay düşmez ve elde edilemezler.
He sıradan çinko pil olanlardan bulur elbette ama günü birlik yaşar gider işte.🤣 Önemli olan kafa dengi güvenilir birini bulmak ne zorlaştı bu devir de o yüzden herkes tuhaf ve orta da kalmış gibi hissediyor. Saçma sapan ilişki yumakların da buluyorlar kendilerini. Biraz da alışmış kudurmuştan beterdir moduna geliyorlar ve ciddiyetten de kopuyorlar artık. Salt samimiyet aramıyorlar.

Valla baştan Ferhans haklı yazdım, önünde saygıyla eğiliyorum üstat sen bu b.k erkeklerin ustası olmuşsun
Sağol canim.buralarda işte şöyle iyi eşim var böyle iyi eşim var. En büyük şansım eşim falan filan diye milleti kıskançlıktan çatlatıyorlar.sonra böyle trajikomik durumlar ortaya çıkıyor. Seni de zaten hep takdir etmişimdir.samimi bir arkadaşsız.kompleksli değilsin.neyse onu itiraf edebiliyorsun.kısaca kimimiz daha güzel kimimiz o kadar güzel olmayabiliriz ama ortak noktamız, şöyle bir ülkede kaliteli bir ilişki bulmak gerçekten mucize gibi ve çok az kişiye nasip oluyor.samimice dertleşelim bence.gerek yok kimseyi de kendini de kandırmaya çalışmaya.ölene kadar bu ülkenin erkekleriyle mücadelemiz devam edecek.

Ortada evlilik niyeti yokken çocuğun başka biriyle yaşaması fikri doğru gelmiyor bana.
Ailesiyle tanışmamıza rağmen çocuğunuzu gizlemeniz de doğru değil. Bunu saklayan adamın size hiç laf söyletmeyeceğinden emin olmanız da enteresan. Daha söylemeye cesareti yok, tepki alsa neler yapar kim bilir?

Ortada evlilik niyeti yokken çocuğun başka biriyle yaşaması fikri doğru gelmiyor bana.
Ailesiyle tanışmamıza rağmen çocuğunuzu gizlemeniz de doğru değil. Bunu saklayan adamın size hiç laf söyletmeyeceğinden emin olmanız da enteresan. Daha söylemeye cesareti yok, tepki alsa neler yapar kim bilir?

Adamın dövmeci arkadaşı birinin göğsüne döveme yaparken fotoğraf çekip konu sahibinin sevgilisine atmış ve şöyle yazmış " sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur"
Bu adamın yanına taşınmayı bırak sevgili bile olunmaz

Adamın dövmeci arkadaşı birinin göğsüne döveme yaparken fotoğraf çekip konu sahibinin sevgilisine atmış ve şöyle yazmış " sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur"
yok dövme yaptırıp memeye dokundum dye mesaj atan konu sahibinin sevgilsi

Ilk basta olabilir diye okudum konuyu ama eski konunuz ortaya cikmis kesinlikle bu adamdan olmaz. Cocugunuz var sizin elli kere yuz kere dusunmeniz lazim bir iliskiyi. Boyle bir kisinin hayatinizda kalmasina musaade edemezsiniz.

Öyle bir bahsediyorlar ki bu tiplerden bir kanatları eksik. 🫠

Keşke öyle olsa, bu cümleyi kuran kişi bizzat o sevgili denen şahsiyetsiz. Dövme yaptıran da o. Midem bulandı konudan. Evladını seven anne, bu pis heriften kendini de, çocuğunu da uzak tutar.

Bu arada şunu söyleyeyim ne olursa olsun evlenmek istemeyen erkekler var tanıyorum, herkes evlenmek veya aile kurmak kafasında değil. Biri de arkadaşım oluyor köpekler gibi aşıktı, 3 yıldan sonra kız evlenelim dedi ailesi evlenin dedi, evlenmem diyince kız ayrıldı. 1 yıl aşk acısı çekti, konuştuğumuzda terk edildim mal gibi kaldım dedi eee madem seviyorsun evlen birleşin dedim o da ses etmedi. Yani adam artık özgürlüğünü mü seviyor sorumlluluk mu istemiyor neyse çok çok aşık olduğu kadın terk edince bile hala evliliğe sıcak bakmadı. Bu da böyle bir örnek , çeşit çeşit erkek var özellikle Türkiyede acaip cins erkekler çoğaldı Ferhansa katılıyorum.

Bence bu tür erkekler başka fırsatlara da kapalı olmak istemiyor daha güzelini daha iyisini bulursa diye evlenmek istemiyor doyumsuzlar ayrıca yoksa bağlı kalmak zorunda kalıyor eşle ve ayrılırken çok çetrefilli oluyor haliyle. Öte ki türlü ceketini al git rahaat.
Özgürlükten anladığım bu temel de sebebi bu. Yoksa evli olunca hapis hayatı mı yaşıyorsunuz ya pranga falan çip mi takıyor kadınlar yada erkekler birbirine.
🤣🤣🤷Evlilik şuan resmen medeni olmayan birşeymiş gibi gösteriliyor salak saçma.

Hem önceki konunuzu hemde şimdiki konunuzu okudum birde adamın önceki iki uzun ilişkisini evlenmemek için bitirdiğini düşünunce ortaya bu adamın asla sizinle bir gelecek düşünmediği ortaya çıkıyor. Yok çocuğumu okuldan alıyor yok yemek yedirip ilgileniyor geçin bunları adam bariz bir şekilde sizi cinsellik için kullanıyor ve bu sözde fedakarlıkları sizin gözünüzü boyamak için yapıyor. Duygusallığı bırakın ve tekmeyi basın. Yoksa kaybedenden de, üzülende, zamanını boşa harcayanda siz olacaksınız.

bu arada ben de zamanında erkek arkadaşımla aynı evde yaşadım. ama çocuklu bi kadın olarak bunu siz yapmamalısınız. çocuğunuzun psikolojisini düşünün. o adamla da yalnız bırakmayın. Veli çevresinden öğrenen birisi olsa dedikodular dönecek. o çocuk bunu duyacak. çevremde yaşayan var bu durumu. seks yapmayın sevgili yapmayın demiyorum ama bunları çocuğunuzdan uzak tutun. onun gözü önünde yapmayın. 6 aylık ilişki daha çocuğunuzla neden tanıştı ki? bence aşk hayatınızı annelik hayatından ayırın. nr zaman tam olarak rvlenme kararı alırsınız o zaman söylersiniz. Bence tabii ki

Sadece cinsellik için olsa hiç sanmıyorum benimle birlikte olacağını. İster istemez şu an bir çocuğun sorumluluğunu alıyor, eski eşimle problem yaşıyor vs. vs.
Dikkat çeken, yakışıklı bi adam çünkü. Boş kalacak bir tip değil
Erkekler hakkında fazla iyimsersin. Boşanmış kadınlara cinsel anlamda kancayı takanlarda var.
Güvenmeyin sizin için çabalasın ve yakınlaşmak için fazla süre verin bakalım bekleyecek mi? birde aynı evde yaşamak falan yazmışsınız amacı çok açık takılmak. Ciddi düşünseydi aynı evde yaşamak istediği bir kadına evlenme yolunda ciddi adımlar atardı.(en başında ailesine söylerdi.)

Son düzenleme:
X