İlişkinin 17. Günü beta HCG 163 düşük bir değerli yardım edin

Gizembyrktr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
53
7
27
Merhabalar bu ay sadece bir kez ilişki oldu oda tam ovulasyandan bir gün öncesiydi bugün kanda tahkik yaptırdım 17. Gün oluyor 163 çıkmış beta bel ağrım var sancı şeklinde daha önce düşüğüm ve kimyasalım var düşük belde aşırı ağrıyla başlamıştı aceba bu değer düşüyor mu yoksa iyimi kafam çok karışık doktor düşük bir değer iki gün sonra kan ver yukseliyormu bakalım dedi belim ağrıyor deyince belkide düşüyordur dedi önemsemedi

Merhabalar bu ay sadece bir kez ilişki oldu oda tam ovulasyandan bir gün öncesiydi bugün kanda tahkik yaptırdım 17. Gün oluyor 163 çıkmış beta bel ağrım var sancı şeklinde daha önce düşüğüm ve kimyasalım var düşük belde aşırı ağrıyla başlamıştı aceba bu değer düşüyor mu yoksa iyimi kafam çok karışık doktor düşük bir değer iki gün sonra kan ver yukseliyormu bakalım dedi belim ağrıyor deyince belkide düşüyordur dedi önemsemedi
Rabbim gonlune gore versin insallah degerin yukselir. Doktorun yaklaşımı iyi olmamış daha iyi yaklaşabilirdi.

Bence bel ağrısı normal ama iyi bir dra git artış takibi yap

Kizlar geçen hafta 5+4 Ken karından ultrasondan keseyi gördü doktor bugün 6+2 iken yine sadece kese gözüktü bebek gözükmedi yalniz 5+4 Ken yani beş gün önce kesem 8 mm iken bugün 10 mm çıktı doktor birşey demedi haftaya birdaha gel daha erken gelme dedi normalde bildiğim ve buradan okuduğum kadarıyla kese her gün 1 mm civarı büyürmüs benim beş günde 2 mm büyüme olmuş okuduğum çoğu yazı düşük veya kürtaj böyle olup düzelen varmı artık hiç umudum kalmadı hicbirsey tam pürüzsüz gitmiyor nolur yardım edin

X