ilk anne olacak arkadaşlaraaa

nagehanceylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
30
0
38
arkadaşlar evliliğinizden ne kadar süre sonra hamıle kaldınız?ben evliliğimin 2.ayında hamile kaldım.eşim sürekli baba olmak istedıgını ifade edince ben zaten çocuk hastasıyım karar vedık.şimdi 27 haftalık hamıleyim sizce çokmu erken olmuş?

canim ben ilk iki sene korundum ve korunmayi biraktim yumurtlama gunumun ilk gunuydu yani tehlikeli gunlerin
ve hamile kalmisin ama iki ay kadar surdu
erken degil canim ben 19 umdayim daha girmedim bile
allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

ERKEN YA DA GEÇ OLMASI BİZİM KARAR VERECEĞiMİZ BİR KONU DEĞİL.
BEN EVLENDİKTEN YAKLAŞIK 2,5 SENE SONRA ŞU AN 23 HAFTALIK HAMİLEYİM.
İLK BAŞLARDA BEN ÇOK İSTİYORDUM. FAKAT EN GÜZELİ
HER İKİ TARAFTA HEM MADDİ HEM MANEVİ HAZIR OLDUĞUNDA BU GÜZEL ADIMI ATMALI.
BEN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM...
GEÇMİ OLDU DİYE, AMA MUHTEŞEM BİR 3 YAZ GEÇİRDİK BAŞBAŞA.
HER ANIMIZI DOLU DOLU YAŞADIK, ŞiMDİDE ANNE BABA OLMANIN HEYECANINI BİRLİKTE UÇLARDA YAŞIYORUZ.
DİLERİM, İSTEYEN HERKES İSTEDİĞİ ANDA BU GÜZEL DUYGUYU YAŞAR.

SANA ve TÜM HAMİLE ARKADAŞLARIMA SAĞLIKLI DOĞUMLAR DİLİYORUM.

3,5 yıllık evliyim. ilk zamanlar bebek düşünmedik. 2 sene geçtikten sonra çocuksuz yaşam bizi oldukça sardı. çok rahat ve çok serbest olmak iyiydi. son 6 aydır bebek düşünüyorduk. düşünüyorduk derken bu sene yazı geçirdikten sonra düşünüyorduk. ama kısmet şimdiyeymiş. 8 haftalık hamileyim. sürpriz bebeğimizin gelişimini sabırsızlıkla izliyoruz. keşke 1 sene önce bu duyguları yaşasaydım diyorum. doğduktan sonra bu düşüncelerimin daha yoğun olacağına inanıyorum. bebeğimi kucağıma aldıktan sonra dünya bambaşka olacak eminim. yaşım 28. biraz geciktik aslında. bence erken yaşta bebek sahibi olmak en iyisi.

hepnize hayırlı olsun arkadaşlar Allah hepimize nasip etsin böyle duyguyu. buarada bana yardım edebılırmısınız?bende hamıle kalmayı ıstıyorum baslık acmıstım ama kımse yanıtlamadı neler yaptınız ekstra yapılması gereken neler var benı bılgılendırırsenız sevınırım
:uhm:

Valla Biz Istememize Rağmen 1,5 Yil Olmadi Bebeğimiz En Son Aşilama Karari Aldi Adet Olmayi Beklerken Hamile Oldugumu öğrendim Bize Allahin Bir Süprizi Oldu... Ve Doğal Yoldan Hamile Kaldim Allahima şükürler Olsun.

hepnize hayırlı olsun arkadaşlar Allah hepimize nasip etsin böyle duyguyu. buarada bana yardım edebılırmısınız?bende hamıle kalmayı ıstıyorum baslık acmıstım ama kımse yanıtlamadı neler yaptınız ekstra yapılması gereken neler var benı bılgılendırırsenız sevınırım
:uhm:

CANIM EKSTRA BİŞEY YAPMAYA GEEK YOK BENCE ALLAH NE ZAMAN KISMET EDERSE OZAMAN OLUYOR.DUA ET OLMASI İÇİN YETERLİ a.s.

ERKEN YA DA GEÇ OLMASI BİZİM KARAR VERECEĞiMİZ BİR KONU DEĞİL.
BEN EVLENDİKTEN YAKLAŞIK 2,5 SENE SONRA ŞU AN 23 HAFTALIK HAMİLEYİM.
İLK BAŞLARDA BEN ÇOK İSTİYORDUM. FAKAT EN GÜZELİ
HER İKİ TARAFTA HEM MADDİ HEM MANEVİ HAZIR OLDUĞUNDA BU GÜZEL ADIMI ATMALI.
BEN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM...
GEÇMİ OLDU DİYE, AMA MUHTEŞEM BİR 3 YAZ GEÇİRDİK BAŞBAŞA.
HER ANIMIZI DOLU DOLU YAŞADIK, ŞiMDİDE ANNE BABA OLMANIN HEYECANINI BİRLİKTE UÇLARDA YAŞIYORUZ.
DİLERİM, İSTEYEN HERKES İSTEDİĞİ ANDA BU GÜZEL DUYGUYU YAŞAR.

SANA ve TÜM HAMİLE ARKADAŞLARIMA SAĞLIKLI DOĞUMLAR DİLİYORUM.

YA CANIM MERHABA BU TAKVİMİ NASIL YAPTINNN ÖĞRENE BİLİRMİYİM SAKINCASI YOKSA... BEN 10+2 HAMİŞİM BENDE İSTİYOMM:eek:

bende 9 aylık evliyken hamile kaldım, eşim çok istediği için korunmayı bırakmıştım, erken olduğunu düşünüyordum hep, ama ilk öğrendiğim andan itibaren inanılmaz mutluyum, iyiki hamişim, iyiki bebişim benimle allah onlara sağlık versin, önemli olan bence kendini hazır hissetmek bu sorumluluğu alabilmek, evlilik süresinin okadarda önemi yok bence

Tesekkur ederım vucud ısısı olcme yontemını denıyorum fakat hala kıpırtı yok atesımde ayrıca hemen ayaga kalkmamam mı gerekıyor ne kadar sure oyle yatıcam
kafamçokkarıştı

Ben biraz korkuyordum hamile kalmaktan,biz 2 sene korunduk şimdi 12 haftalık hamileyim,ayy korkacak ne varmış keşke daha önce hamile olsaydım diyorum şimdi.Ama biz birazda zorunlu korunduk eşim şehir dışında çalışıyordu yani bir arada değildik,olsun yine de pişmanım.Ama hayırlısı bence böyleymiş,Allah en doğru zamanda veriyor bebişlerimizi.Herkese hayırlı,sağlıklı bebekler diliyorum.

Ben evlendikten 6 ay sonra hamile kaldım şimdi 28 haftalık hamileyim iyikide böle bi karar almışız sevdiğim insanla benim bi parçam ne güzel bi duygu yaaa

valla biz 2,5 sene sonra karar verdik bebege yoksa istemedik yeni evliyiz biraz tadını cıkaralım dedik 2,5 sene sonrada artık tamamdır anne baba olma istegimizde artınca kızımda cok bekletmeden geldi sagolsun :)

bende evliliğimizin 2.yılını geçtikten sonra tamamen süpriz bir şekilde hamile kaldım daha 2 sene bebek düşünmüyoduk ama bebeğimizin olucağını öğrendimizde şunu anladık aslında hazır olmadığımız düşündüğümüz ve sürekli ertelediğimiz bebeğimize ne kadar hazır olduğumuzu ve aslında ne kadar çok istediğimizi şimdi tek duamız sağsalim bebeğimizi kucağımıza almak

bende evleneli 2 sene olacak 1 ay sonra
17 haftalık hamileyim.
bir ameliyat geçirdim 1 sene önce, doktorlar hemen hamile kalmalısın dediler.
hiç aklımızda yoktu.
biz artist artist 2009'da düşünüyoruz falan diyoduk.
korunmayı bıraktık ve bebişim hemen geldii:)
iyiki de geldii.
sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallaahh..

bende evlendikten 1,5 yıl sonra deneme amaçlı korunmadığımız sırada hamile kaldım. Allah'ın bize bi lutfu bebeğim... ilk başlarda kafam çok karışmıştı ama simdi o kadar mutluyumki... eşimde öyle :KK70: en doğru kararlarımdan biri...Allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah. o günü dört gözle bekliyorum. su an 15+3 günlük hamileyim....

YA CANIM MERHABA BU TAKVİMİ NASIL YAPTINNN ÖĞRENE BİLİRMİYİM SAKINCASI YOKSA... BEN 10+2 HAMİŞİM BENDE İSTİYOMM:eek:

CANIM TAKVİM KULLANILMIYOR BİLİYORSUN. BENİMKİ DE TAKVİM DEĞİL.
BEN TAKVİM LİNKİMİN URL SİNİ YAPIŞTIRDIM.
HER MESAJDAN SONRA OLMAYACAK YANİ BEN İSTERSEM İSTEDİĞİM ZAMAN KOPYALAYACAĞIM.

Bizim şubatta evliliğimizin üçüncü yılı doldu dördüncü yılımıza başladık ve 6 haftalık hamileyim.Evliliğimizin oturmasını, olgunlaşmayı, borçlarımızın bitmesini yani her anlamda hazır olmayı bekledik.Eşimde bende 26 yaşındayız bebeğimiz doğduğunda 27 yaşında olcaz inşallah.Ben korunduğumuz için pişman değilim...Her iki eşte tamam vaktidir dediğinde olabilir.Her çiftin kendini hazır hissetme süresi farklı tabiki...

merhaba arkadaşlar bende 1 senelik evliyim hatta bir sene olalı 2 gün oldu.fakat eşim bebeğimiz olsun istiyor.ama benim çok korkularım var yaşım mı erken 22 yaşındayım.yoksa hazır mı değilim anlamadım.ama korkularım var.bana yardımcı olun gerçekten korkulacak şeymi doğum yapamam diye ödüm kopuyo.şu korkuları üzetmiden atmama yardım edin

evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım baya da isteyerek oldu cnm bebegim .) simdi 11 haftalık ve onu merakla bekliyoruzz .:dance:

dev256pr___.png

Son düzenleme:
X