İlk aşılama

Bende Nesrin hanımda tedavimi görüyorum. 2 tüp bebek malasef negatif. Bebişlerim Emsey de. Ama donmuş şekilde beni bekliyorlar. :) İnsallah bebeğini kucağına alırsın. Allah herkese nasip etsin. Nesrin. Hanım çok anaç bir hekim. Allah isteyen herkese hayırlısını versin
Evet ya nesrin hanım çok tatlı, bebim olmazsa tüp bebek istiyorum ama nesrin hanım izin vermiyor aşılamaya bile zor ikna ettim

Ya ne bilim benim ağrılarım bir gelip bir gidiyor 20 dkk bir ağrım oldu baya beni etkiledi ama inşallah kist vs olmadı yunurtam
Benim bir kere kist olmuştu 3.5cm onda da adete yakın sol kasığıma bacağıma vuruyordu ben de onu yerleşme sanıp sevinmiştim. Bence kist olsa bu kadar erken belli etmez. Kötü düşünmeyin herkesin bünyesi farklı . Ben çok adet sancısı çekiyorum iğne vurulmadan ayağa kalkamam o yüzden bana hsg , aşılama hiçbiri ağrı olarak gelmiyor ama burada okudum birkaç gün ağrısı olan hep olmuş.

Benim bir kere kist olmuştu 3.5cm onda da adete yakın sol kasığıma bacağıma vuruyordu ben de onu yerleşme sanıp sevinmiştim. Bence kist olsa bu kadar erken belli etmez. Kötü düşünmeyin herkesin bünyesi farklı . Ben çok adet sancısı çekiyorum iğne vurulmadan ayağa kalkamam o yüzden bana hsg , aşılama hiçbiri ağrı olarak gelmiyor ama burada okudum birkaç gün ağrısı olan hep olmuş.
Ayy çok teşekkür ederim keşle döllense keşke kalsam peki takşp ettiklerin sonucu pozitifmiydi

Ayy çok teşekkür ederim keşle döllense keşke kalsam peki takşp ettiklerin sonucu pozitifmiydi
Hamile kalan da var kalamayan da . Birisi son güne kadar tek bir belirtim yoktu ne adet belirtisi ne gebelik yazmış . Bazısı ilk günden beri kasık ağrısı yazmış. Nasip ümidiniz kaybetmeyin , çok da ümit bağlamayın. Sizin sebep nedir bilemiyorum ama benim sebepsiz infertilite 2 sene oldu gebelik hiç olmadı. Açıkçası umudum hiç yok ama çıkmadık candan da ümit kesilmez deyip şansımı denedim.

X