İlk aşılama

slnbh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
298
166
Evet arkadaşlar pazartesi günü saat Onda hastaneye gideceğim emsey hospital de yaptırıcam Doktorum nesrin hanım aslında benim aşılama yapmamı istemedi doğal yolda olur dedi ama uzun süre olduğundan dolayı ben aşılamayı tercih ettim iki tane yumurta elde ettik sağ tüpte biri 19.01’i de 18’de sanırım pazar günü saat 9:00’da çatlama yinemi vurucam bakalım süreç nasıl ilerleyecek buradan nesrin hanımla olan deneyimimi paylaşacağım ilk denemem ama ben çok umutluyum eşimde öyle

Çok heyecanlı umarım ilk aşılama da olur :emir_bebek:

Yaaaaa fazla çokmüş durumdayım hep ağlıyorum çatlama iğnesindenmidir nedir korkuyorum da işlemden biraz suan hastanedeyim
Sizinle aynı saatlerde olmuş benim de aşılamam umarım güzel geçmiştir sonu hayır olur 🙏

Sizinle aynı saatlerde olmuş benim de aşılamam umarım güzel geçmiştir sonu hayır olur 🙏
11 gibi işleme alındım ben cok strest yaptım ağladım hatta ama rahat geçti ağrım oldu birde uyku yaptı bende feci eve gittiğim gibi yattım sendede öyle oldumu

Bende Nesrin hanımda tedavimi görüyorum. 2 tüp bebek malasef negatif. Bebişlerim Emsey de. Ama donmuş şekilde beni bekliyorlar. :) İnsallah bebeğini kucağına alırsın. Allah herkese nasip etsin. Nesrin. Hanım çok anaç bir hekim. Allah isteyen herkese hayırlısını versin

11 gibi işleme alındım ben cok strest yaptım ağladım hatta ama rahat geçti ağrım oldu birde uyku yaptı bende feci eve gittiğim gibi yattım sendede öyle oldumu
Kusura bakmayın şimdi gördüm mesajınızı. Ben de ağladım biraz talihsizlikler üst üste geldi. Ağrım öyle çok olmadı yani ben anestezisiz rahim filmi çekildim araştırma hastanesinde ondan kötü olamaz dedim ki olmadı da . Ama ben de tüm gün uyudum çünkü stresten bir gece önce sıfır uykuyla gitmiştim hastaneye . Benim lekelenmem oldu onun dışında bir şey yok ben de . Siz şimdi nasılsınız

Kusura bakmayın şimdi gördüm mesajınızı. Ben de ağladım biraz talihsizlikler üst üste geldi. Ağrım öyle çok olmadı yani ben anestezisiz rahim filmi çekildim araştırma hastanesinde ondan kötü olamaz dedim ki olmadı da . Ama ben de tüm gün uyudum çünkü stresten bir gece önce sıfır uykuyla gitmiştim hastaneye . Benim lekelenmem oldu onun dışında bir şey yok ben de . Siz şimdi nasılsınız
Benim bugun yürümemi etkileyecek kadar ağrım vardı doktoru aradım normal dedi dinleniyorum bugun perizim var onu yapıcam bakalım hayırlısı inşallah tutar

Benim bugun yürümemi etkileyecek kadar ağrım vardı doktoru aradım normal dedi dinleniyorum bugun perizim var onu yapıcam bakalım hayırlısı inşallah tutar
İdrarınızı tuttuğunuz içinde olabilir buradaki herkes idrardan dolayı yazmış

Yo aslında idarar felan tuttugum yok idarar yaptıktan sonrada ağrım defam etti ama bugun iyiyim sadece batmalarım var
İnşallah sonu güzel olur çektiklerinizin mükafatını alırsınız . Benim ne ağrım var ne sızım. İşlem esnasında azıcık basınç hissettim sonra hep normaldi öyle rahatsız edecek hiç ağrım olmadı. Bana çatlatma iğnesi falan da zaten ağrı , göğüs hassasiyeti falan hiç yapmaz .

İnşallah sonu güzel olur çektiklerinizin mükafatını alırsınız . Benim ne ağrım var ne sızım. İşlem esnasında azıcık basınç hissettim sonra hep normaldi öyle rahatsız edecek hiç ağrım olmadı. Bana çatlatma iğnesi falan da zaten ağrı , göğüs hassasiyeti falan hiç yapmaz .
Ya ne bilim benim ağrılarım bir gelip bir gidiyor 20 dkk bir ağrım oldu baya beni etkiledi ama inşallah kist vs olmadı yunurtam

X