İlk buluşma sonrası ne olmalı? Yardımcı olur musunuz

Ben de onu söyledim aracı olan arkadaşıma insan olumsuz bile olsa bir şey yazar. Ama yemekte de çok yorgunum başka bir zamana çıkalım demeseydi olumsuz ise. Şu an belirsizlik var ve ben de belirsizlikten nefret ederim. Evet yazmasa tam bir öküzmüş yani😄 Halbuki gayet düşünceli biriydi görüşmeden önceki mesajlarda
Maalesef canım işte bir görüşmeyle anlaşılmıyor kim öküz kim beyefendi.. Kesinlikle olumlu ya da olumsuz yazmalı ayıp yani.. Yazarsa burdan haber ver merak ettim şimdi neymiş 🤔

Tabi ki ben yazmam bir erkek istiyorsa her türlü yol bulur ulaşır diye düşünüyorum. Ama aracı olan arkadasıma evlenilecek birini arıyorum ama güvenecek kimseyi bulamıyorum demesi ve şu anki tavırları zıt gibime geldi. Beni tanımadan etmeden karar verirse ilginç gelir. Ha ben aşırı güzel değilim karşımdaki de aşırı yakışıklı da değildi. Neyse bekleyelim.
Inanin erkekler çok tuhaflar. Benim de böyle bi durum oldu görücü usulü tanıştık ama birbirimizi daha önce görmüştük yani tanışıyorduk.Cok ısrar ettiler tamam dedim görüştüm ve görüşmemiz o kadar güzel geçti ki anlatamam ama beni aramadı sonrasında onlardan ses çıkmayınca ben arayıp böyle dengesiz ne istediğini bilmeyen adamla olmayacağını söyledim kapattım.Yani demem o ki erkeklerden her tuhaf davranışı beklerim şaşırtmak konusunda üzerlerine tanınam🙄Şuan da etrafımda dönüyor ama ben soğudum bi kere istemiyorum.

Maalesef canım işte bir görüşmeyle anlaşılmıyor kim öküz kim beyefendi.. Kesinlikle olumlu ya da olumsuz yazmalı ayıp yani.. Yazarsa burdan haber ver merak ettim şimdi neymiş 🤔
Aynen ben de karşımdaki kişiyi tanımadığım için bir iki kez daha sans vermekten yana biriyim. Tabi haber veririm ben de bekliyorum çünkü

Sizi begenmis olsaydi, yorgunluktan masada uyuyakalana kadar hayatta kalkmazdi o masadan. Dunden belliymis yani fikri
Keşke adam gibi ben olumsuzum deseydi yani çok saygısızca davrandı. Düşüncesine saygı duyardım. Kendi kriterlerine uymuyorum derdim demek kii. Büyük bir terbiyesizlik yaptı çünkü hiçbir şey bir şey yazma yatak korktu herhalde peşini felan bırakmam diye

Inanin erkekler çok tuhaflar. Benim de böyle bi durum oldu görücü usulü tanıştık ama birbirimizi daha önce görmüştük yani tanışıyorduk.Cok ısrar ettiler tamam dedim görüştüm ve görüşmemiz o kadar güzel geçti ki anlatamam ama beni aramadı sonrasında onlardan ses çıkmayınca ben arayıp böyle dengesiz ne istediğini bilmeyen adamla olmayacağını söyledim kapattım.Yani demem o ki erkeklerden her tuhaf davranışı beklerim şaşırtmak konusunda üzerlerine tanınam🙄Şuan da etrafımda dönüyor ama ben soğudum bi kere istemiyorum.
Ayyy gercekten tuhaflar. Ne istediklerini bilmiyorlar.Görüşmeden önce ilgili alakalı görüştükten sorma sessizleş. Hem ciddi ilişki istiyor hem de karşımdakini tanımaya yeltenmiyor bile terbiyesiz.Yaptığı o kadar ayıp ki. Sanırım benim karşımdaki güzelliğe çok çok önem veriyor. Onun için ön planda olan bu.Kriteri öncelikli olarak dış görünüş. Bunu anladım. Benim de ona söylemek istediklerim var. İçimde kalacak diye korkuyorum terbiyesizin. Arayıp içimdekileri söyledikten sonra.Ya Angelina Jolie bekliyorsun ama sen bir Brad Pitt de değilsin demek istiyorum. (kendisinde hafif egoluk var gibiydi) 😂😂tabi ki o aramadan sormadan diyemem bunları

Ayyy gercekten tuhaflar. Ne istediklerini bilmiyorlar.Görüşmeden önce ilgili alakalı görüştükten sorma sessizleş. Hem ciddi ilişki istiyor hem de karşımdakini tanımaya yeltenmiyor bile terbiyesiz.Yaptığı o kadar ayıp ki. Sanırım benim karşımdaki güzelliğe çok çok önem veriyor. Onun için ön planda olan bu.Kriteri öncelikli olarak dış görünüş. Bunu anladım. Benim de ona söylemek istediklerim var. İçimde kalacak diye korkuyorum terbiyesizin. Arayıp içimdekileri söyledikten sonra.Ya Angelina Jolie bekliyorsun ama sen bir Brad Pitt de değilsin demek istiyorum. (kendisinde hafif egoluk var gibiydi) 😂😂tabi ki o aramadan sormadan diyemem bunları
Şuan duygularınızı anlayabiliyorum çünkü benzer şeyler yaşamışız 😊Benim de içimde kaldı bazı sözler içimdekileri dökseydim şuan çok daha rahat olurdum içime oturdu yaptığı terbiyesizlik çünkü. Ben yapamadım siz yapın dönüş yaparsa içinizden gelenleri söyleyin😅

nasıl bir yorgunluk ki bu herif güzellik uykusuna yattı galiba uyanamadi bu saate kadar arayamadi ...konu sahibi üzülme ama sanırım beğeni oluşmadı bahane üretip gitti ve nasıl açıklayacağını bilmiyor hakkında hayirlisi

Şuan duygularınızı anlayabiliyorum çünkü benzer şeyler yaşamışız 😊Benim de içimde kaldı bazı sözler içimdekileri dökseydim şuan çok daha rahat olurdum içime oturdu yaptığı terbiyesizlik çünkü. Ben yapamadım siz yapın dönüş yaparsa içinizden gelenleri söyleyin😅
Canim soyle soyleyeyim en iyisini yapmissin icindekileri dokunce uzun uzun yazincada anlamiyolar en iyisi adam yerine koymayip tek tük sinir edici şeyler yazmak ok gibi 😅

Konu Sahibi sende uzulme canım evlilik gibi ciddi bir olay da en önemli başrol sorumluluk netliktir olumsuz bile olsa adam bunun bile sorumluluğunu alamıyor dünyanın sonu değil kesen yok bicen yok Hayır elektrik alamadım dersin en fazla biter gider

Daha genceciksin boşver yoluna bak 😊

Günaydın arkadaslar, bir arkadasım aracılığıyla biriyle tanıştım. Kendisi biz konuşurken şehir dışındaydı. O sürecte baya iyiydik ilgiliydi.Dün geldi. Gelir gelmez görüşelim demişti bir önceki akşam. Bende tamam demiştim. Görüştük ama çok kısa sürdü. 45 dk felan. Normalde otururuz demişti ama çok yorulmuştu, 10 saat boyunca durmadan araba sürdüğü için baya yorgun duruyordu. Baska zamana görüşelim Kendimi bu kadar yorgun olacagımı düşünmedim dedi. İkimiz ciddi bir niyetle tanıştırıldık. Ben 26 o 30 yaşında.bu ilk buluşmadan sonra nasıl olmalı. Daha bir şey yazmadı dün gece 10 buçuktu ayrıldığımızda. Ben tek bir görüşmeyle kimse hakkında karar veren biri değilim. Bir iki defa daha gündüz vakti görüşülmeli diye düşünüyorum çünkü arkaşım o da evlilik istiyor ama kendine uygun birini bulamıyor demişti her kıza güvenemiyorum evlilik konusunda felan. Arkadsım da benim de kişiliğim karakterimi hakkında ercekten çok iyi tam evlenilecek biri felan demiş en başta. Şimdi gercekten ciddi düşünen biri bir iki kez daha görüşmez mi kimse kimseyi ilk oturmada tanımaz ki.Sizce nasıl anlayacağım onu, nasıl olmalı bundan sonra??
Ne bileyim....yani şehir dışı 10 saatlik yol dediniz.... Sanırım başka şehirden geldi.... Yani kaç gün kalacak sizin olduğunuz şehirde.... Hani devamı olursa yanyana gelmeden zor olacak... Bide 45 dakika görüşme ve yorgunum doğruda olabilir sizden hoşlanmadığı için bahanede. Bumu bilemem... Ben siz arayıp sormayın derim... O ararsa da illa çok anlam yüklememenizi öneririm....

Bide bence bişey söylerseniz kendinizi komik duruma düşürürsünüz..... Olumsuz birşey.... Çünkü tanıştınız diyelim sizden elektrik almadı.... Lakin sizde almayıp görüşmeyi kısa kesmek isteyebilirsiniz.... Bu siz hoş bir kadın olmadığınız için değil.... Belki ona uymadı.... Bu kadar basit.... Üç coçukla ortada bırakmış değil.... Nacizane.... Boşver isiniz en kötü.... Zaten hiçbirşey yaşanmamış sevgiliniz değil eşiniz değil🙏

Ayy yapacagım öyle bir saydıracağım ki

Bide bence bişey söylerseniz kendinizi komik duruma düşürürsünüz..... Olumsuz birşey.... Çünkü tanıştınız diyelim sizden elektrik almadı.... Lakin sizde almayıp görüşmeyi kısa kesmek isteyebilirsiniz.... Bu siz hoş bir kadın olmadığınız için değil.... Belki ona uymadı.... Bu kadar basit.... Üç coçukla ortada bırakmış değil.... Nacizane.... Boşver isiniz en kötü.... Zaten hiçbirşey yaşanmamış sevgiliniz değil eşiniz değil🙏
Lütfen yanlış anlamayın bir kadın olarak sinirlendiğinizi ben anlıyorum bende olsam belirsizlik istemem söylemek istedikleriniz vardır elbet... Erkek kafasıyla diyorumki söylerseniz sadece ne doğru karar verdim kendine güvensizin teki diye düşünür zaten zerre etkilenmez.... Arada arkadaşınız bile olsa bu sonuç değişmez..... En güzeli bende beğenmedim yada aman canım normal bu olabilir ne yaşadıkki sanki derseniz kız arkadaşınıza oda böyle iletse sanki daha iyi olur 🙏tabi karar sizin

Ne bileyim....yani şehir dışı 10 saatlik yol dediniz.... Sanırım başka şehirden geldi.... Yani kaç gün kalacak sizin olduğunuz şehirde.... Hani devamı olursa yanyana gelmeden zor olacak... Bide 45 dakika görüşme ve yorgunum doğruda olabilir sizden hoşlanmadığı için bahanede. Bumu bilemem... Ben siz arayıp sormayın derim... O ararsa da illa çok anlam yüklememenizi öneririm....
Şehir dışındaydı ailesinin yanındaydı. İkimizde aynı şehirde caluşıyoruz. Devamlı burda. Bu saatten sonra bitti artık zaten. Sadece karşımdakinin ne kadar terbiyesiz ve saygısız olduğunu anladım olumlu ya da olumsuz bir şey yazmayarak

Yok zaten o demeden ben bir sey demem ki. Ki söyleyeceklerimi çok iyi seçerdim ben de seni beğenmedim mesajı verirdim eğer yazsaydı. Boşverdim zaten ama karsımda ne kadar saygısız biri olduğunu da anladım. Tesekkür ederim yorumunuz için 😊

Lütfen yanlış anlamayın bir kadın olarak sinirlendiğinizi ben anlıyorum bende olsam belirsizlik istemem söylemek istedikleriniz vardır elbet... Erkek kafasıyla diyorumki söylerseniz sadece ne doğru karar verdim kendine güvensizin teki diye düşünür zaten zerre etkilenmez.... Arada arkadaşınız bile olsa bu sonuç değişmez..... En güzeli bende beğenmedim yada aman canım normal bu olabilir ne yaşadıkki sanki derseniz kız arkadaşınıza oda böyle iletse sanki daha iyi olur 🙏tabi karar sizin
Tabi ki onun egosunu arttıracak seyler demem. O olumsuz olduğunu söyleseydi ven de olumsuzum derdim. Ben de seni beğenmedim imajında bir şeyler yazardım. Arkadasım da onun egosunu arttıracak seyler demez zaten. Sadece yaptığı hareketin ne kadar saygısızca olduğunu belirtir olumlu veya olumsuz bir cevap vermediği için. Merak etmeyin çok iyi cümle seceriz hiç takmıyor havasında 😂sağ olun yorum için🤗

X