İlk buluşma sonrası ne olmalı? Yardımcı olur musunuz

nasıl bir yorgunluk ki bu herif güzellik uykusuna yattı galiba uyanamadi bu saate kadar arayamadi ...konu sahibi üzülme ama sanırım beğeni oluşmadı bahane üretip gitti ve nasıl açıklayacağını bilmiyor hakkında hayirlisi
Ya evet uyanamadı ama maşallah sosyal medyadan hikayeler paylaşıyor 🙄Ya olumsuz da olsa gayet söyleyebilecek biriydi. Bu saygısızlığı hiç beklemezdim ondan şaşırttı baya görüşmeden önce baya düşünceli gibiydi. Meğer ne kadar terbiyesizmiş. Karşısındaki insana hiç saygısı yokmuş.Kimseyi zaten hayatımda zorla oldurtamam ki kocaman insanlarız. 2cümleyi bir araya getiremeyip açıklama bile yapmayan bir adam zaten benim hayatımda olabilecek biri değildir

Canim soyle soyleyeyim en iyisini yapmissin icindekileri dokunce uzun uzun yazincada anlamiyolar en iyisi adam yerine koymayip tek tük sinir edici şeyler yazmak ok gibi 😅

Konu Sahibi sende uzulme canım evlilik gibi ciddi bir olay da en önemli başrol sorumluluk netliktir olumsuz bile olsa adam bunun bile sorumluluğunu alamıyor dünyanın sonu değil kesen yok bicen yok Hayır elektrik alamadım dersin en fazla biter gider

Daha genceciksin boşver yoluna bak 😊
Tabi ki olur böylr şeyler. Ama kocaman insanlarız mesaj atmak 2 cümle kurmak zor değil. Kimseye beni bırakma diyecek halimde yok. Böyle bir saygısızlığı hiç haketmedim. Ben karşımdakine asla saygısızlık yapacak biri değilim.
Kesinlikle size katılıyorum adam daha 2 cümleyi bir araya getiremiyor nasıl bir ciddiyet bekleyebilirim ki. (bir de evlenilecek kız arıyorum ama güvenilecek kimseyi bulamıyorum dememiş mi kim sana güvensin baksana yaptığına dedim aracı olan arkadasıma 😂)
Tabi ki yoluma bakacağım. Bir tane çürük elma çıktı diye herkes aynı mı sanki. Bir kez daha saygının empatinin ne kadar önemli şeyler olduğunu anladım. Yorumunuz için teşekkür ederim 😊

Tabi ki olur böylr şeyler. Ama kocaman insanlarız mesaj atmak 2 cümle kurmak zor değil. Kimseye beni bırakma diyecek halimde yok. Böyle bir saygısızlığı hiç haketmedim. Ben karşımdakine asla saygısızlık yapacak biri değilim.
Kesinlikle size katılıyorum adam daha 2 cümleyi bir araya getiremiyor nasıl bir ciddiyet bekleyebilirim ki. (bir de evlenilecek kız arıyorum ama güvenilecek kimseyi bulamıyorum dememiş mi kim sana güvensin baksana yaptığına dedim aracı olan arkadasıma 😂)
Tabi ki yoluma bakacağım. Bir tane çürük elma çıktı diye herkes aynı mı sanki. Bir kez daha saygının empatinin ne kadar önemli şeyler olduğunu anladım. Yorumunuz için teşekkür ederim 😊
İlahi kız nasıl güldüm :KK70:
Aynen millet anlamış bunun huyunu hele bi desin bakim o guvenilecek biri mi

Tabikiide canım hickimse haketmez bu dupe düz saygisizliktir daha insani kurallardan habersiz. adam yuva kurcak, ailenizin karsisina cikcak ben kizinizla evlilik düşünüyorum mu diycek yersen :olamaz:
Tabikide herkes aynı değil hatta bu işlerde olmuyorsa bir değil bin Hayır aramak gerek 🌸💕

Ya evet uyanamadı ama maşallah sosyal medyadan hikayeler paylaşıyor 🙄Ya olumsuz da olsa gayet söyleyebilecek biriydi. Bu saygısızlığı hiç beklemezdim ondan şaşırttı baya görüşmeden önce baya düşünceli gibiydi. Meğer ne kadar terbiyesizmiş. Karşısındaki insana hiç saygısı yokmuş.Kimseyi zaten hayatımda zorla oldurtamam ki kocaman insanlarız. 2cümleyi bir araya getiremeyip açıklama bile yapmayan bir adam zaten benim hayatımda olabilecek biri değildir
Yuh bide hikaye mi atiyo tam öküz eğer profilindeyse sende çıkar gitsin yani ben olsam öyle yapardım 2 kelime kurmaktan aciz adamın numarası hesabı silerdim harcamazdim vakit

İlahi kız nasıl güldüm :KK70:
Aynen millet anlamış bunun huyunu hele bi desin bakim o guvenilecek biri mi

Tabikiide canım hickimse haketmez bu dupe düz saygisizliktir daha insani kurallardan habersiz. adam yuva kurcak, ailenizin karsisina cikcak ben kizinizla evlilik düşünüyorum mu diycek yersen :olamaz:
Tabikide herkes aynı değil hatta bu işlerde olmuyorsa bir değil bin Hayır aramak gerek 🌸💕
Kesinlikle size katılıyorum. Her zaman hayırlısı ve en güzeli olsun diyorum hep 🌺

Maalesef canım işte bir görüşmeyle anlaşılmıyor kim öküz kim beyefendi.. Kesinlikle olumlu ya da olumsuz yazmalı ayıp yani.. Yazarsa burdan haber ver merak ettim şimdi neymiş 🤔
Haber vereyim dün öğleden sonra mesaj attı ne yapıyorsun diye. Ben de iyiyim felan dedim biraz konuştuk. Ama olumluyum ya da olumsuzum diye hiçbir şey demedi. Açıkçası görüşmeden önceki gibi samimi değildim. Biraz soğuk davrandım o da fark etti sanırım. Ama 2 gün boyunca hiçbir şey yazmayıp direk ne yapıyorsun demek nedir ya neyin kafasındasın sen demek geldi içimden. Herhalde benim ona yazacağımı düşündü baktı ses yok o yazdı ama ne istiyor anlayamadım

Haber vereyim dün öğleden sonra mesaj attı ne yapıyorsun diye. Ben de iyiyim felan dedim biraz konuştuk. Ama olumluyum ya da olumsuzum diye hiçbir şey demedi. Açıkçası görüşmeden önceki gibi samimi değildim. Biraz soğuk davrandım o da fark etti sanırım. Ama 2 gün boyunca hiçbir şey yazmayıp direk ne yapıyorsun demek nedir ya neyin kafasındasın sen demek geldi içimden. Herhalde benim ona yazacağımı düşündü baktı ses yok o yazdı ama ne istiyor anlayamadım
Gerçekten çok enteresan ne diyeceğimi şaşırdım.. Arada kalmış konuşmalardan nefret ediyorum...Birşeyi ya istersin olumlu karar verip konuşmaya devam edersin ya da olumsuz der yoluna bakarsın.. Neden birşey demiyor bu size.. Keşke deseydiniz iki gün üzerine neden yazdın merak ettim şimdi???

Gerçekten çok enteresan ne diyeceğimi şaşırdım.. Arada kalmış konuşmalardan nefret ediyorum...Birşeyi ya istersin olumlu karar verip konuşmaya devam edersin ya da olumsuz der yoluna bakarsın.. Neden birşey demiyor bu size.. Keşke deseydiniz iki gün üzerine neden yazdın merak ettim şimdi???
Ya ben de sevmem belirsizlik. Baktım hiç olumlu olumsuz bir sey demedi. Havadan sudan konuştuk. Benden mi bekliyor acaba bir şey. Böyle iki arada kaldım benimde kendime göre hayatım var yani. İstiyorsan da istemiyorsan da söyle. Kocaman insanlarız sonuçta.sizce ne yapayım anlayamadım ben bu adamı?

Ben de bekliyorum. adam hiçbir şey demiyor. Olumlu olsa 100 defa yazardı diyorum ee dün yazdı olumsuzum da demedi. Nefret ediyorum belirsizlikten
Inanki bu şekilde devam ettirir konuşmayı çünkü kendinden emin olsa hemen konuya girer sizin fikrinizi merak ederdi. Hatta yazması da belki kendini bi halt görüyor ya biraz ego yaparım diye yazmış bi umut😄Erkekleri anlamak çok zor🙄

Belki sizden bekliyordur, siz yazmayınca olumsuzsunuz sanmıştır. Nasılsa dün yazmış. Bi kere de siz yazın ne olcak ki? Buluşmaya getirin sözü yada o günkü görüşmeye... Belli olur zaten.
Beklemektense sonuca bağlayın.

Erkek beğense kaçırmamak için daha görüştükleri gibi bir şeyler belli eder. Görüşmeden önce Evlilik muhabbeti yapıp da şimdi yazmayıp yazmayıp 2 gün sonra ee daha daha nasılsınız muhabbeti yapıyorsa ondan bir şey olmaz. Böyle korkak kaçak dövüşen net olmayan insanla da o evlilik düşünse bile sen düşünme. Yer bitirir seni bu hayat boyu netsizlik

Günaydın arkadaslar, bir arkadasım aracılığıyla biriyle tanıştım. Kendisi biz konuşurken şehir dışındaydı. O sürecte baya iyiydik ilgiliydi.Dün geldi. Gelir gelmez görüşelim demişti bir önceki akşam. Bende tamam demiştim. Görüştük ama çok kısa sürdü. 45 dk felan. Normalde otururuz demişti ama çok yorulmuştu, 10 saat boyunca durmadan araba sürdüğü için baya yorgun duruyordu. Baska zamana görüşelim Kendimi bu kadar yorgun olacagımı düşünmedim dedi. İkimiz ciddi bir niyetle tanıştırıldık. Ben 26 o 30 yaşında.bu ilk buluşmadan sonra nasıl olmalı. Daha bir şey yazmadı dün gece 10 buçuktu ayrıldığımızda. Ben tek bir görüşmeyle kimse hakkında karar veren biri değilim. Bir iki defa daha gündüz vakti görüşülmeli diye düşünüyorum çünkü arkaşım o da evlilik istiyor ama kendine uygun birini bulamıyor demişti her kıza güvenemiyorum evlilik konusunda felan. Arkadsım da benim de kişiliğim karakterimi hakkında ercekten çok iyi tam evlenilecek biri felan demiş en başta. Şimdi gercekten ciddi düşünen biri bir iki kez daha görüşmez mi kimse kimseyi ilk oturmada tanımaz ki.Sizce nasıl anlayacağım onu, nasıl olmalı bundan sonra??
Pazartesi gunu acmıssınız konuyu, aradı mı merak ettım ☺️

görüşmeden önce 2-3 gün mesajlaşmışsınız zaten. böyle saygısızlık beklemezdim vs demişsiniz ama 3 gün mesajlaşılan biri için bence hızlı bir karar bu.
nezaketen tabi mesajlarda ilgili olabilir. bir de fotoğraftan görmekle fiziken karşı karşıya gelmek çok çok farklı.
sonuçta fotoda gördüğümüzü zihnimizde canlandırıyoruz. belki beklentisinden farklı çıktınız. belki yemek yeme şekliniz, belki beden diliniz itici geldi, örnekler çoğalır.
böyle olumsuz bir durum varsa da bence size görünce hoşlanmadım demek istememesi normal olur ama aracı arkadaşınıza söylemesi, onu yönlendirmesi gerekirdi.
sanırım 2 gün sonrasında mesaj atmış, bence gerçekten hoşlanmış olsa 2 gün beklemezdi.
her türlü ben sizden elektrik almadığı için böyle davrandığını düşünüyorum.
bence sizde üstünü çizin, eğer çok hoşlanmadıysanız şans vermeye gerek yok.

Belki sizden bekliyordur, siz yazmayınca olumsuzsunuz sanmıştır. Nasılsa dün yazmış. Bi kere de siz yazın ne olcak ki? Buluşmaya getirin sözü yada o günkü görüşmeye... Belli olur zaten.
Beklemektense sonuca bağlayın.
Olumlu düşünen bir adam 2 gün sonra yazmazdı bence. İsteyen adam her türlü belli eder. Gayet her seyin farkındayım. Neden mesaj attı ve acıklama yapmadı bilemiyorum. Oysa bunu söyleyebilir. Kocaman insanlarız yani. Ondan bir hareket olmazsa sanırım ben yazacağım konuda anlaşılır o zamana

görüşmeden önce 2-3 gün mesajlaşmışsınız zaten. böyle saygısızlık beklemezdim vs demişsiniz ama 3 gün mesajlaşılan biri için bence hızlı bir karar bu.
nezaketen tabi mesajlarda ilgili olabilir. bir de fotoğraftan görmekle fiziken karşı karşıya gelmek çok çok farklı.
sonuçta fotoda gördüğümüzü zihnimizde canlandırıyoruz. belki beklentisinden farklı çıktınız. belki yemek yeme şekliniz, belki beden diliniz itici geldi, örnekler çoğalır.
böyle olumsuz bir durum varsa da bence size görünce hoşlanmadım demek istememesi normal olur ama aracı arkadaşınıza söylemesi, onu yönlendirmesi gerekirdi.
sanırım 2 gün sonrasında mesaj atmış, bence gerçekten hoşlanmış olsa 2 gün beklemezdi.
her türlü ben sizden elektrik almadığı için böyle davrandığını düşünüyorum.
bence sizde üstünü çizin, eğer çok hoşlanmadıysanız şans vermeye gerek yok.
Hiçbir acıklama yapmadığı için saygısız dedim. Yaa insanız. Beğenmiş veya begenmemiş olabilir tabi ki. Ama ne bana ne de aracı olan arkadasıma hiçbir şey demiyor. Ya zaten olumsuz olduğunun farkındayım. Gercekten bir erkek isteseydi her türlü belli ederdi kendini.ama bu belirsizlik yoruyor beni. Saçma bir durum içindeyim.çok hoşlanmadım tabi belki bir iki defa daha görüşürdüm doğrudan kestirip atan biri değilim. Ama karsımdaki böyle davransa zaten asla görüşmem adam daha 2 cümle bile kurup acıklama yapmıyor. Şimdi ne yapsam. Bir netlik kazansın artık.

X