İlk buluşma sonrası ne olmalı? Yardımcı olur musunuz

Bence bir mesajla fikrini sorun ve netlestirin üzerine o kadar düşünmeye gerek yok .Bu bekleyiş çok yoruyor çünkü..

Şunu söyliyim ben olsam hicbir şey demez mesaj atınca ben böyle bi ilişki istemiyorum diyip kestirip atardım ve bitirirdim. Ama siz netleştirmek istiyorsanız şunu diyin açık konuşun ben belirsizligi sevmiyorum bana net ol diyin devam etmek istiyo musun yoksa burada noktalayalım diyin. Yani tabi bu benim fikrim gerisi size kalmış

Şunu söyliyim ben olsam hicbir şey demez mesaj atınca ben böyle bi ilişki istemiyorum diyip kestirip atardım ve bitirirdim. Ama siz netleştirmek istiyorsanız şunu diyin açık konuşun ben belirsizligi sevmiyorum bana net ol diyin devam etmek istiyo musun yoksa burada noktalayalım diyin. Yani tabi bu benim fikrim gerisi size kalmış
Mesaj atacagını bilsem ben de onu diyeceğim zaten. Ama atıp atmayacagını bilmiyorum ki. Adam halen sosyal medya da duruyor silmiyor hikayelerime bakıyor ama ses seda yok. Ve nereye kadar sürer böyle sıkıldım ben de. İstemiyor bu cok belli. Net olmalı benim için bir insan.

Ya ben de sevmem belirsizlik. Baktım hiç olumlu olumsuz bir sey demedi. Havadan sudan konuştuk. Benden mi bekliyor acaba bir şey. Böyle iki arada kaldım benimde kendime göre hayatım var yani. İstiyorsan da istemiyorsan da söyle. Kocaman insanlarız sonuçta.sizce ne yapayım anlayamadım ben bu adamı?
Ben bu kadar zaman yazmayan sonra da yazıp da hava su konuşan birine yok vermeyi tercih ederdim.. Ben senden hoşlanmadım böyle adamlardan haz etmem daha görüşmesekmdaha iyi der mavzuyu kapatırdım..

Benimde başıma geldi,akrabamiz tam evlenilecek kız demis, seni görünce aklima o kız geliyo demis bizi cok yakıştırmış , iste baska şehirden geldi oturduk sohbet muhabbet gezdik sonra herşey icin tesekr dedi bende ben tesekkr ederim dedim, bir dahaki sefere baska yerde görüşürüz dedim, oda soğuk bir şekilde ok yazdi 😁 cok sınır olmuştum, zaten bende ekli instagramda eklemisti orada fotomu gördü neden geliyon ki gelme 😁 benide umutlandiriyon bu arada ben beğenmiştim onu 😁 kismet degilmis başka biriye evlendim simdi

X