Ilk Bulusma..!

rosen

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
182
2
66
İlk buluşmada en çok neye dikkat edersiniz? Karşı tarafın heyecanlı olması mı daha çok hoşunuza gider, yoksa kendine güvenli olması mı? O gün yemek yemek mi, yoksa eğlenceli bir şeyler yapmak mı? Ya da ilk buluşmada karşı cinste en çok dikkat ettiğiniz davranış ne? Siz de önce ellere bakanlardan mısınız? İlk buluşmada başınıza gelen komik bir şey oldu mu?

:rolleyes2: :rolleyes2:

kendine güvenli tavırlarının olmasını ve yemeği tercih ederim. eller ve dişlere bakarım. bir de saç temizliğine.kokusuna da dikkat ederim. temizlik benim için çok önemli :)

evet ben o ellere bakanlardanım.hassasımdır bu konuda ve beyaz çorap olayına hassasımdır.ki nişanlımdada bakmıştım.eli ayağı titriyodu:laugh: :laugh:

ben bekarken ilk buluşma benim için çok önemliydi
ilk buluştuğum kişinin kıyafetinin temizliği uyumluluğu saçlarının taranmış olması dişlerinin temizliği sakal traşı olmuş olması na özellikle ayakkabı ve kemerine çok dikkat ederdim.
Sonra konuşması hareketleride önemliydi tabi

ben sacina ve ayakkabisina bakarim insanlarin kadin,erkek farketmez..ilk el tokalasmasi benim icin cok onemlidir..oturmasi,kararli olmasi +puandir..kaldi ki esim tam puan almisti benden :KK66:..hee unutmadan kalcalasinada bakmistim esimin:biggrin: :laugh:

ilk buluşmada dişlere bakarım kesinlikle temiz olmalı özen göstermiş olmalı sonra da bana karşı davranışlarına dikkat ederim...

benim ilk buluşmam lisedeyken oldu okulu kırıp pastaneye gitmiştik vallahi ben rahattım ama o tir tir titriyordu.Komik olan otakım elbise giymişti bende okul formasıyladım.Şimdi 11 senelik evliyiz çok özel günlerin dışında kesinlikle takım elbise giymiyor.:laugh:

ilk buluşmada yer çok önemli biz kimse bizi görmesin diye uzak ücra bir yerde küçük bir pastaneye gitmiştik .boş oturmak ayıp olur diye börek ısmarladı ,ilk çatalla birlikte koca bir kıl geldi ıyyy..işte benim ilk buluşmamı unutulmaz yapan şey .kıl olmuştum tabii.

X