Yol mu vermeliyim?

Yok sevgili değiliz zaten. Başından beri böyleydi aslında belki yapısı böyledir dedim.
Ama haklısınız belki de öyledir ve kesin bitirmeye karar verdim şu an
Yani en mantiklisi yol vermek gibi. Ya da bu durumdan hosnutsaniz devam edin ama anladigim kadariyla siz daha romantik birseyler ariyorsunuz. Bu durumda da istekleriniz uyusmuyor.

kiminle ne yaşadığınız beni ilgilendirmez de,
siz hepsini daha aranızda adı konmuş bir şey olmadan yaptığınız için adam bu iyi diye düşünmüş olabilir
yarın öbür gün aklı başkasına da kaysa e biz zaten bir şey değildik ki diyebilir mesela

Buradaki yobaz yorumlara takılmayın. Herkes ahlak bekçisi özellikle kadınlar kadınlara karşı yapıyor bir de bunu. Sizin hayatınız isterseniz ilk gece uyursunuz da sevişirsiniz de. Neyse böyle bir flörtüm vardı yan yanayken dünyanın en büyük aşığı zannedersiniz ama ayrılınca yok canım fln zaten hak getire. Uzun zamanımı aldı dayanamadım yol verdim. Öncesinde bir konuşun isterseniz düzelmezse yol verin kesinlikle zamanınıza yazık etmeyin.
Teşekkür ederim. Bir de açıklama yapmak zorunda kalıyorum insanlara😁
Cidden zamanıma yazık, belki konuşurum ama kafamda bitirdim gibi.

Evet, bir aydır sadece mesaj yolu ile tanıdığınız biri ile nasıl aynı yatağa yatabiliyorsunuz? Nasıl bu kadar kolay güveniyorsunuz insanlara? Ortalık psikopat kaynıyor haberiniz yok galiba.
Üç yıl yorumu abartı olmuş ama bir ayda bunları yapmak normal değil. Bu kadar ilgiye sevgiye aç olmayın. Önce karşısınızdaki kişiyi doğru düzgün tanıyın.
Kendimden örnek verirsem bir aydır tanıdığım birine canım demezdim. Adının koyulmadığı bir münasebette de kimseye canım demezdim. Bunda garip bir durum göremedim ben.
Ortalığın farkındayım. Dikkatli olduğumu da düşünüyorum. Bir ay dedim ama iki ay bile olmuş olabilir. O konuda bir güven verdi kendisi.
Canım deme konusu sadece bir örnekti. Ben asıl demek istediğimi anlatamadım sanırım

kiminle ne yaşadığınız beni ilgilendirmez de,
siz hepsini daha aranızda adı konmuş bir şey olmadan yaptığınız için adam bu iyi diye düşünmüş olabilir
yarın öbür gün aklı başkasına da kaysa e biz zaten bir şey değildik ki diyebilir mesela
Olabilir belki de. Aslında başında ikimizde ne istediğimizi söylemiştik.
Eğer böyle biriyse de düşünce yapılarımız farklı demektir. Görmüş olurum

Olabilir belki de. Aslında başında ikimizde ne istediğimizi söylemiştik.
Eğer böyle biriyse de düşünce yapılarımız farklı demektir. Görmüş olurum
erkekler biraz karşısındakine göre şekil alıyor diyorlar.
sınırlarımıza bakıp ona göre devam ediyorlarmış
sizin için güzel şeyler olur umarım

Birçok kadının hemen bir şeyler yaşamamasının en büyük sebeplerinden biri bu aslında. Sonrasında biz şimdi neyiz boşluğuna düşmek. Ben mesela çok hoşlandığım tipler de oldu adamın ağzına düşesim geliyor ama tutarım kendimi. Önce bir şeylerin netleşmesini beklemek lazım.

Ben de hiç söylemem ve erkek arkadaşım söylemem için çok çabalar hatta neredeyse zorlardı ama bir türlü alışamamıştım. Eril enerjisi çok yüksek bir erkektir belki ya da henüz size alışamamış, benimseyememiş. Bir insan benimseyemediği birine canım diyemiyor çünkü. Eril enerji, alışkanlık durumlarını göz önünde bulundurmak lazım önce ama her ihtimale karşı diğer durumu da bir düşünüp karar verin derim. Acele etmeyin tabi.

Bence sözcüklere çok takılmayın, önemli olan duyguları size hissettirmesi. Ben de ilişkiler de öyleyim yakın arkadaşıma bile söyleyemem yapı meselesi sanırım:) siz mutluysanız ve onun da sizin gibi hissettiğini düşünüyorsanız şans vermeye devam edebilirsiniz.

Birçok kadının hemen bir şeyler yaşamamasının en büyük sebeplerinden biri bu aslında. Sonrasında biz şimdi neyiz boşluğuna düşmek. Ben mesela çok hoşlandığım tipler de oldu adamın ağzına düşesim geliyor ama tutarım kendimi. Önce bir şeylerin netleşmesini beklemek lazım.
Ben o an ne hissediyorsam onu yaşamayı tercih ediyorum. Evet ister istemez bir beklentim oldu. Ama bu bişeyler yasamaktan ziyade, çok ilgili davranması. Elimi tutanın kendisi olması, gibi sebeplerden kaynaklı. Tabi düşünce yapısı farklıysa, birşeyler yaşandı diye uzaklaştıysa kendisi bilir. Zaten bana uygun biri değil demektir. Benim için de biter, bi boşluğa da düşmedim. Gayet iyi önüme bakma modundayım şu an

Ben de hiç söylemem ve erkek arkadaşım söylemem için çok çabalar hatta neredeyse zorlardı ama bir türlü alışamamıştım. Eril enerjisi çok yüksek bir erkektir belki ya da henüz size alışamamış, benimseyememiş. Bir insan benimseyemediği birine canım diyemiyor çünkü. Eril enerji, alışkanlık durumlarını göz önünde bulundurmak lazım önce ama her ihtimale karşı diğer durumu da bir düşünüp karar verin derim. Acele etmeyin tabi.
Evet sanırım eril enerjisi çok yüksek ve ben eril enerjisi çok yüksek kişilerden hoşlanmıyorum. Sorun tam da bu olabilir

Bence sözcüklere çok takılmayın, önemli olan duyguları size hissettirmesi. Ben de ilişkiler de öyleyim yakın arkadaşıma bile söyleyemem yapı meselesi sanırım:) siz mutluysanız ve onun da sizin gibi hissettiğini düşünüyorsanız şans vermeye devam edebilirsiniz.
Sözcüklere takılmamaya çalışıyorum. Aslında o bir örnekti, ama biraz daha yakınlık bekliyorum. Mesela bizimle ilgili konuşmak vs. Bunların olmaması normal mi peki şu an ?

böyle olunca ben karşı tarafın ilgi duymadığını düşünüp bitiriyorum ya
konuşmalar falan aşırı düz olunca düşündüğüm şey bellidir

böyle olunca ben karşı tarafın ilgi duymadığını düşünüp bitiriyorum ya
konuşmalar falan aşırı düz olunca düşündüğüm şey bellidir
haklısınız ya, tarz falan bahane. Bende bitirmeye karar verdim, ona nasıl yansıtırım bilmiyorum ama bitiricem

Sözcüklere takılmamaya çalışıyorum. Aslında o bir örnekti, ama biraz daha yakınlık bekliyorum. Mesela bizimle ilgili konuşmak vs. Bunların olmaması normal mi peki şu an ?
1 ay kısa süre bence ilişki hakkında konuşmak için ama yakınlaştığınızı söylemişsiniz. Bunlar yaşanıyorsa beklenti içine girmen ve bir şeyler umman gayet normal. Olmadı sen başlat konuşmayı ikiniz de eşit hakka sahipsiniz sonuçta, sürekli biz neyiz diye için içini yiyeceğine sor gitsin. Sen de duruma göre yoluna bakarsın. Ya tamam ya devam diye.

1 ay kısa süre bence ilişki hakkında konuşmak için ama yakınlaştığınızı söylemişsiniz. Bunlar yaşanıyorsa beklenti içine girmen ve bir şeyler umman gayet normal. Olmadı sen başlat konuşmayı ikiniz de eşit hakka sahipsiniz sonuçta, sürekli biz neyiz diye için içini yiyeceğine sor gitsin. Sen de duruma göre yoluna bakarsın. Ya tamam ya devam diye.
Aslında konuşmak istiyorum ama bunu direkt sorsam muhtemelen tamamen cepte görücek. Belki “Bizimle ilgili ne düşünüyorsun” gibi bir şekilde başlatabilirim konuşmayı. Tavrına göre devam ederim. Ama bir yandan da yorumları okuyunca haklı olduğumu anladım. Konuşmaya gerek var mı bilmiyorum ve iyice soğudum

Aslında konuşmak istiyorum ama bunu direkt sorsam muhtemelen tamamen cepte görücek. Belki “Bizimle ilgili ne düşünüyorsun” gibi bir şekilde başlatabilirim konuşmayı. Tavrına göre devam ederim. Ama bir yandan da yorumları okuyunca haklı olduğumu anladım. Konuşmaya gerek var mı bilmiyorum ve

Aslında konuşmak istiyorum ama bunu direkt sorsam muhtemelen tamamen cepte görücek. Belki “Bizimle ilgili ne düşünüyorsun” gibi bir şekilde başlatabilirim konuşmayı. Tavrına göre devam ederim. Ama bir yandan da yorumları okuyunca haklı olduğumu anladım. Konuşmaya gerek var mı bilmiyorum ve iyice soğudum
Yan yana gelince anlarsin soğuyup soğumadığını😁 baktın sana uymuyorsa sen de uymayacaksin ama aklında soru isaretleri birakiyorsa yol kat etmenize ragmen. Ora da birak gitsin arkana bile bakma.

Sözlerin söylenmemesini anlıyorum, belki erkendir. Ama bu sürede, özellikle buluştuktan sonra daha yakın davranmasını beklerdim.
Bir aydır tanıdığım adamla beraber uyuma kısmı ise, benim için normal. Çünkü hatta 2 aya yaklaştı konuşuyoruz, bir kaç defa buluşacaktık işler ters gitti. Geç bile kaldık buluşmak için, buluştuğumuzda da çok ilgiliydi bende uyudum.
size karsi bir seyler hissetmiyo o yuzden soylemiyordur. guzel, romantik hitaplar insanin icinden gelir, icinden gelmiyo demekki. 1 ayda da yogun hisler olusmaz zaten. beraber uyumaya devam edin belki biseyler hisseder

Kızlar 1 ay kadar oldu biriyle konuşuyorum. İlk önce arkadaş ortamında tanıştık, o tanışma kısa bir tanışmaydı, iyi anlaştık ama tesadüfi bir tanışmaydı. Hatta ortak arkadaşımız da yok gibi çünkü arkadaşım da çok tanımıyor, ayrıca başka bir şehirde yaşıyor.
Neyse bu görüşmeden sonra takipleşip konuşmaya başladık. 1 ay oldu. Bir kaç gün önce de görüştük.
Aslında başından beri iyi anlaştık ama hoşuma gitmeyen bir durum var, buluştuktan sonra ise bunu daha çok kafaya takmaya başladım.
Çocuk hiç şekilde romantik davranmıyor.
Konuşmalarımız aşırı düz. Tamam başından beri böyleydi, tarzı da böyle ama buluşmamız çok çok güzeldi, sürekli el ele yürüdük. Çok güzel yerlere götürdü beni, sarıldık uyuduk, sarılmalar öpüşmeler oldu. E bunlar olduktan sonra da bi zahmet bir “canım” kelimesini de kullanmasını bekliyorum. Haksız mıyım bu konuda?
Günlük konuşmalar; günaydın, ne yapıyorsun , iş nasıl geçti iyi geceler gibi. Sanki 3 yıllık sevgiliyiz, öyle bir rahatlık var.
Hiç bir ilerleme yok yani buluşma sonrasında. Bir defa ben canım dedim ama karşılığında güzel bir sözcük de duymadım. Ya da öpücük gönderiyorum yine aynı. Mesela bunlar da değil ama bana çok düz ve afedersiniz öküz gibi geliyor.
Yeterince etkilenmedi desem, ben yazmayınca mutlaka yazıyor, bir çaba gösteriyor. Ya da bir sorunum olduğunda ekstra ilgi gösteriyor ama böyle nereye gider bilmiyorum.
Bunları beklemekte haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım
ilk flörtleşmede erkek göklere çıkarır kadını aşk bombardımanına tutar sürekli sesini duymak ister özler yani birşeyler yapar illa ki ya yeterince hoşlanmadı sizden yada bunlar tarzı değil muhtemelen kalas.

X