Yol mu vermeliyim?

Kocam bana nişanlandıktan sonra aşkım hayatım vs demeye başladı 😃 hala da aşkım filan pek diyemez,hayatım der genellikle ama. Aşkım sevgilim pek çıkmaz ağzından. Aileden görmemiş zaten çekingen bir tipli,çok utanırdı söylerken hala da ağzı bazı kelimelere alışmış değil. (4 yıldır evliyiz)Ayrıca bir ay daha coook yeni acele etmeyin akışına bırakın tanıyın. Karakterine davranışlarına dikkat edin sözler pek gösterge olmuyor çünkü
Aslında bunu tabi anlayabilirim.Belki zamanla olacak birşeydir. Ama demek istediğim sözcükler de değil de nasıl anlatsam daha yakın davranmasını bekliyorum ister istemez. Günlük olarak sadece neler yaptığımızı konuşmak saçma değil mi?

Ne var bunda? Görüşmüşken beraber kaldık, ayrı mı uyusaydık
Adamın sana karşı duygusal anlamda (anlattığın kadarıyla) bir yaklaşımı yok açıkcası. 1 aylık zaman zarfında tanımaya çalışmanız gerekirken birlikte yatıp öpüşmeniz çok saçma geldi. Bu kadar rahat davranırsan adamın sana karşı hiçbir adımı olmaz, her zaman geliyor yanımda gözüyle bakar.

Adamın sana karşı duygusal anlamda (anlattığın kadarıyla) bir yaklaşımı yok açıkcası. 1 aylık zaman zarfında tanımaya çalışmanız gerekirken birlikte yatıp öpüşmeniz çok saçma geldi. Bu kadar rahat davranırsan adamın sana karşı hiçbir adımı olmaz, her zaman geliyor yanımda gözüyle bakar.
1 aydır sürekli konuşuyoruz. Ne var birlikte uyumakta, öpüşmekte? Bir şeyler yaşamak ve birbirini tanımaya çalışmak farklı şeyler. Benim mantığıma göre de ikisinin birbirini etkilememesi gerekiyor.

1 aydır sürekli konuşuyoruz. Ne var birlikte uyumakta öpüşmekte? Bir şeyler yaşamak ve birbirini tanımaya çalışmak farklı şeyler. Benim mantığıma göre de ikisinin birbirini etkilememesi gerekiyor.
Bir adamla uyumak öpüşmek bana göre özel bir şey.
Aramda elektrik değil açıkçası sevgi aşk sadakat dolu olması lazım.
Aynı yaştayız açıkcası kötü amaçla söylemiyorum.
Sizi seven sizin için çabalayan adamla yatın uyuyun sevişin.

Her şeyi sıradanlaştırmanın bir anlamı yok.

Bir adamla uyumak öpüşmek bana göre özel bir şey.
Aramda elektrik değil açıkçası sevgi aşk sadakat dolu olması lazım.
Aynı yaştayız açıkcası kötü amaçla söylemiyorum.
Sizi seven sizin için çabalayan adamla yatın uyuyun sevişin.

Her şeyi sıradanlaştırmanın bir anlamı yok.
Anlıyorum. Sizin için tabii ki durum böyle olabilir. Ama herkesin doğruları farklıdır takdir edersiniz ki.

Hissiyat olarak nasılsınız? Yani seni sevdiğini veya değer verdiğini hissediyor musun?
Değer verdiğini hissediyorum, beni mutlu etmek için bir çaba sarfediyor, hatta bunu çok önemsiyor gibi. Ama sevdiğini hissettiğimi söyleyemem henüz

Yapısı böyledir. Değişmez.
Benim bir erkek arkadaşım vardı. Gün içerisinde çok mesaj atıyorum diye "senin hiç işin yok mu. Sürekli mesaj atıyorsun" diye terslemişti. Ayrıldık bunun üzerine.
Siz daha samimi, romantik bir ilişki istiyorsanız bu yapıda birini bulacaksınız.

Hic ama hiç hoş bir şey degil. Aynisini bende yasadim. Kafayi yiyecektim. Adam 7/24 yaziyor ama sanki asker arkadasi gibiydi. Baktim olacak gibi degil 3 ay sonra bastim tekmeyi. Ruhunu oksamiyorsa asker arkadasi gibi naaber nasilsin? Oké bye. Seni mutlu edermi bunlar bilmiyorum. Beni etmedi etmezde ama sen bilirsin.

bir aydir tanidiginiz adamla beraber mi uyudunuz? cok mu mantik cercevesinde dusunuyorum bilmiyorum da iyice birbirini taniyip, duygular olusmaya basladiktan sonra o sozler icten gelerek sarf edilir. paldir kuldur her seyi yasamissiniz. 1 ayda bu sozlerin soylenmemesi, guzel hitaplarin olmamasi normal aslinda ama adamla her seyi yasayio beklentiye girdiginiz icin size gore gec kalinmis tabi romantiklikte

Kızlar 1 ay kadar oldu biriyle konuşuyorum. İlk önce arkadaş ortamında tanıştık, o tanışma kısa bir tanışmaydı, iyi anlaştık ama tesadüfi bir tanışmaydı. Hatta ortak arkadaşımız da yok gibi çünkü arkadaşım da çok tanımıyor, ayrıca başka bir şehirde yaşıyor.
Neyse bu görüşmeden sonra takipleşip konuşmaya başladık. 1 ay oldu. Bir kaç gün önce de görüştük.
Aslında başından beri iyi anlaştık ama hoşuma gitmeyen bir durum var, buluştuktan sonra ise bunu daha çok kafaya takmaya başladım.
Çocuk hiç şekilde romantik davranmıyor.
Konuşmalarımız aşırı düz. Tamam başından beri böyleydi, tarzı da böyle ama buluşmamız çok çok güzeldi, sürekli el ele yürüdük. Çok güzel yerlere götürdü beni, sarıldık uyuduk, sarılmalar öpüşmeler oldu. E bunlar olduktan sonra da bi zahmet bir “canım” kelimesini de kullanmasını bekliyorum. Haksız mıyım bu konuda?
Günlük konuşmalar; günaydın, ne yapıyorsun , iş nasıl geçti iyi geceler gibi. Sanki 3 yıllık sevgiliyiz, öyle bir rahatlık var.
Hiç bir ilerleme yok yani buluşma sonrasında. Bir defa ben canım dedim ama karşılığında güzel bir sözcük de duymadım. Ya da öpücük gönderiyorum yine aynı. Mesela bunlar da değil ama bana çok düz ve afedersiniz öküz gibi geliyor.
Yeterince etkilenmedi desem, ben yazmayınca mutlaka yazıyor, bir çaba gösteriyor. Ya da bir sorunum olduğunda ekstra ilgi gösteriyor ama böyle nereye gider bilmiyorum.
Bunları beklemekte haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım
Siz sevgili oldugunuza emin misiniz? Ne bileyimm sanki hala flort asamasindasiniz gibi hissettim.

Hic ama hiç hoş bir şey degil. Aynisini bende yasadim. Kafayi yiyecektim. Adam 7/24 yaziyor ama sanki asker arkadasi gibiydi. Baktim olacak gibi degil 3 ay sonra bastim tekmeyi. Ruhunu oksamiyorsa asker arkadasi gibi naaber nasilsin? Oké bye. Seni mutlu edermi bunlar bilmiyorum. Beni etmedi etmezde ama sen bilirsin.
Ya bu erkek milleti romantik olmak istedikleri zaman o kadar guzel oluyorlarki inanamazsiniz. Ben artik karsilarindaki insana o kadar duygusal birsey hissetmedikleri ama yinede vakit gecirmekten hoslandiklari icin ben romantik degilim bahanesini kullandiklarini dusunuyorum.

Beni de etmez. Hatta şu an neden çekiyorum ki bunu diye kendimi sorguladım. En iyisi vakit harcamamak

Siz sevgili oldugunuza emin misiniz? Ne bileyimm sanki hala flort asamasindasiniz gibi hissettim.
Ya bu erkek milleti romantik olmak istedikleri zaman o kadar guzel oluyorlarki inanamazsiniz. Ben artik karsilarindaki insana o kadar duygusal birsey hissetmedikleri ama yinede vakit gecirmekten hoslandiklari icin ben romantik degilim bahanesini kullandiklarini dusunuyorum.
Yok sevgili değiliz zaten. Başından beri böyleydi aslında belki yapısı böyledir dedim.
Ama haklısınız belki de öyledir ve kesin bitirmeye karar verdim şu an

Kızlar 1 ay kadar oldu biriyle konuşuyorum. İlk önce arkadaş ortamında tanıştık, o tanışma kısa bir tanışmaydı, iyi anlaştık ama tesadüfi bir tanışmaydı. Hatta ortak arkadaşımız da yok gibi çünkü arkadaşım da çok tanımıyor, ayrıca başka bir şehirde yaşıyor.
Neyse bu görüşmeden sonra takipleşip konuşmaya başladık. 1 ay oldu. Bir kaç gün önce de görüştük.
Aslında başından beri iyi anlaştık ama hoşuma gitmeyen bir durum var, buluştuktan sonra ise bunu daha çok kafaya takmaya başladım.
Çocuk hiç şekilde romantik davranmıyor.
Konuşmalarımız aşırı düz. Tamam başından beri böyleydi, tarzı da böyle ama buluşmamız çok çok güzeldi, sürekli el ele yürüdük. Çok güzel yerlere götürdü beni, sarıldık uyuduk, sarılmalar öpüşmeler oldu. E bunlar olduktan sonra da bi zahmet bir “canım” kelimesini de kullanmasını bekliyorum. Haksız mıyım bu konuda?
Günlük konuşmalar; günaydın, ne yapıyorsun , iş nasıl geçti iyi geceler gibi. Sanki 3 yıllık sevgiliyiz, öyle bir rahatlık var.
Hiç bir ilerleme yok yani buluşma sonrasında. Bir defa ben canım dedim ama karşılığında güzel bir sözcük de duymadım. Ya da öpücük gönderiyorum yine aynı. Mesela bunlar da değil ama bana çok düz ve afedersiniz öküz gibi geliyor.
Yeterince etkilenmedi desem, ben yazmayınca mutlaka yazıyor, bir çaba gösteriyor. Ya da bir sorunum olduğunda ekstra ilgi gösteriyor ama böyle nereye gider bilmiyorum.
Bunları beklemekte haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım
YA BİZ KADINLAR HERŞEYİ BÖYLE KAFAYA TAKMAK ZORUNDA MIYIZ YA BOŞVER KOY GÖTE YA DELİRİCEM ARTIK

bir aydir tanidiginiz adamla beraber mi uyudunuz? cok mu mantik cercevesinde dusunuyorum bilmiyorum da iyice birbirini taniyip, duygular olusmaya basladiktan sonra o sozler icten gelerek sarf edilir. paldir kuldur her seyi yasamissiniz. 1 ayda bu sozlerin soylenmemesi, guzel hitaplarin olmamasi normal aslinda ama adamla her seyi yasayio beklentiye girdiginiz icin size gore gec kalinmis tabi romantiklikte
Sözlerin söylenmemesini anlıyorum, belki erkendir. Ama bu sürede, özellikle buluştuktan sonra daha yakın davranmasını beklerdim.
Bir aydır tanıdığım adamla beraber uyuma kısmı ise, benim için normal. Çünkü hatta 2 aya yaklaştı konuşuyoruz, bir kaç defa buluşacaktık işler ters gitti. Geç bile kaldık buluşmak için, buluştuğumuzda da çok ilgiliydi bende uyudum.

YA BİZ KADINLAR HERŞEYİ BÖYLE KAFAYA TAKMAK ZORUNDA MIYIZ YA BOŞVER KOY GÖTE YA DELİRİCEM ARTIK
Kesinlikle. Çocuğa aşık da değilim, hatta vaav dediğim biri de değil. Ama insan bir sorguluyor, neden böyle diye. Yeni erkek tanımak da istemiyorum, cidden bıktım bunlardan.
Ama kesinlikle bitti benim için.

Buradaki yobaz yorumlara takılmayın. Herkes ahlak bekçisi özellikle kadınlar kadınlara karşı yapıyor bir de bunu. Sizin hayatınız isterseniz ilk gece uyursunuz da sevişirsiniz de. Neyse böyle bir flörtüm vardı yan yanayken dünyanın en büyük aşığı zannedersiniz ama ayrılınca yok canım fln zaten hak getire. Uzun zamanımı aldı dayanamadım yol verdim. Öncesinde bir konuşun isterseniz düzelmezse yol verin kesinlikle zamanınıza yazık etmeyin.

Buradaki yobaz yorumlara takılmayın. Herkes ahlak bekçisi özellikle kadınlar kadınlara karşı yapıyor bir de bunu. Sizin hayatınız isterseniz ilk gece uyursunuz da sevişirsiniz de. Neyse böyle bir flörtüm vardı yan yanayken dünyanın en büyük aşığı zannedersiniz ama ayrılınca yok canım fln zaten hak getire. Uzun zamanımı aldı dayanamadım yol verdim. Öncesinde bir konuşun isterseniz düzelmezse yol verin kesinlikle zamanınıza yazık etmeyin.
Sizin hayatınız yetişkin bir insansınız istediğinizi yapabilirsiniz. Ama karşınızdaki adam biraz hödük galiba. Canım, hayatım demesini geçtim ilerde duygusal romantik ciddi konulara girmekte de zorlanır ve girmez. Bunlar bunun işaretçisi gibi. O yüzden iyi düşünün.

Ne var bunda? Görüşmüşken beraber kaldık, ayrı mı uyusaydık
Evet, bir aydır sadece mesaj yolu ile tanıdığınız biri ile nasıl aynı yatağa yatabiliyorsunuz? Nasıl bu kadar kolay güveniyorsunuz insanlara? Ortalık psikopat kaynıyor haberiniz yok galiba.
Üç yıl yorumu abartı olmuş ama bir ayda bunları yapmak normal değil. Bu kadar ilgiye sevgiye aç olmayın. Önce karşısınızdaki kişiyi doğru düzgün tanıyın.
Kendimden örnek verirsem bir aydır tanıdığım birine canım demezdim. Adının koyulmadığı bir münasebette de kimseye canım demezdim. Bunda garip bir durum göremedim ben.

X