Yol mu vermeliyim?

Konu bana Dilberay'ı hatırlattı :KK70: Şaka bir yana bunlara çok takılmayın bence canım demiş dememiş ne önemi var. bende çok önemsemem açıkcası tabii ismimle hitap etmesin ama mıçmıçmıçda hiç tarzım değil. Belki o da hoşlanmıyordur. Daha cok yeni bir ilişki ön yargılı olmayın bence, zamana bırakın
Ekran Resmi 2024-05-24 16.19.51.png

Kızlar 1 ay kadar oldu biriyle konuşuyorum. İlk önce arkadaş ortamında tanıştık, o tanışma kısa bir tanışmaydı, iyi anlaştık ama tesadüfi bir tanışmaydı. Hatta ortak arkadaşımız da yok gibi çünkü arkadaşım da çok tanımıyor, ayrıca başka bir şehirde yaşıyor.
Neyse bu görüşmeden sonra takipleşip konuşmaya başladık. 1 ay oldu. Bir kaç gün önce de görüştük.
Aslında başından beri iyi anlaştık ama hoşuma gitmeyen bir durum var, buluştuktan sonra ise bunu daha çok kafaya takmaya başladım.
Çocuk hiç şekilde romantik davranmıyor.
Konuşmalarımız aşırı düz. Tamam başından beri böyleydi, tarzı da böyle ama buluşmamız çok çok güzeldi, sürekli el ele yürüdük. Çok güzel yerlere götürdü beni, sarıldık uyuduk, sarılmalar öpüşmeler oldu. E bunlar olduktan sonra da bi zahmet bir “canım” kelimesini de kullanmasını bekliyorum. Haksız mıyım bu konuda?
Günlük konuşmalar; günaydın, ne yapıyorsun , iş nasıl geçti iyi geceler gibi. Sanki 3 yıllık sevgiliyiz, öyle bir rahatlık var.
Hiç bir ilerleme yok yani buluşma sonrasında. Bir defa ben canım dedim ama karşılığında güzel bir sözcük de duymadım. Ya da öpücük gönderiyorum yine aynı. Mesela bunlar da değil ama bana çok düz ve afedersiniz öküz gibi geliyor.
Yeterince etkilenmedi desem, ben yazmayınca mutlaka yazıyor, bir çaba gösteriyor. Ya da bir sorunum olduğunda ekstra ilgi gösteriyor ama böyle nereye gider bilmiyorum.
Bunları beklemekte haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım
Belki de sizinle yaşadığını romantik bir ilişki olarak görmüyordur

Konu bana Dilberay'ı hatırlattı :KK70: Şaka bir yana bunlara çok takılmayın bence canım demiş dememiş ne önemi var. bende çok önemsemem açıkcası tabii ismimle hitap etmesin ama mıçmıçmıçda hiç tarzım değil. Belki o da hoşlanmıyordur. Daha cok yeni bir ilişki ön yargılı olmayın bence, zamana bırakın
Eki Görüntüle 3431878
Benimde aklıma bu geldi 😁

Ya bu erkek milleti romantik olmak istedikleri zaman o kadar guzel oluyorlarki inanamazsiniz. Ben artik karsilarindaki insana o kadar duygusal birsey hissetmedikleri ama yinede vakit gecirmekten hoslandiklari icin ben romantik degilim bahanesini kullandiklarini dusunuyorum.
Kesinlikle öyle zaten. Bu bahsettiğim sahis 6 ay sonra yalvar yakar geri geldi. Askimlar, prensesimler bir baktim 6 ay önceki ruhsuz adam gitmis baska biri gelmis. Tabi ki kabul etmedim, soğumuştum baya. Yani soyleyebiliyorlar ama istediklerine. Belliki bu çocukta ayni. Icinden gelmiyor söylemiyor.

Konuşmaya başlar başlamaz sevgili olup bir duygu içermeden sevgilim, aşkım diyenden iyidir bence.
Belki yapısı böyledir duygu hissettikçe söyleyecektir, belki yapısı böyledir hiç söylemeyecektir. Belki aklınca taktik yapıyordur mahrum bırakırsam kendini sorgular şeklinde zeka kırıntısı içermeyen erkeksel hareketler yani.
Onun ne yaptığı önemli değil açıkcası. Siz böyle bir ilişkide var olmak istiyorsanız devam edersiniz, istemiyorsanız duygularını daha sözel ifade eden birine yönelmek için bu durumdan uzaklaşırsınız.

Benden sana taktik. Hiç bu durumdan rahatsız oluyor gibi davranma, sende ona söyleme, baktım düzelmiyor ghostla gitsin. Bilerek demiyordur sevgili olup beklentiye girmesin diye, erkek milleti işte…

Ne var bunda? Görüşmüşken beraber kaldık, ayrı mı uyusaydık
Cinselliğe bakış açınız karşınızdaki erkekte de aynı değilse, bu ilişki başlamadan biter. Çünkü flörtten sevgililiğe geçmeden sevgili gibi davranılmış. Ortalama ve ortalamanın biraz üstü Türk erkeği seni freezone a atar. Ki atmış gibi görünüyor. Ağırdan almak lazım. Türk erkeği modern gibi konuşur, takılır ama ilk bir kaç buluşmadan cinsellik yaşayan kıza etiketi yapıştırır. Hele de adı konmamışsa kızdan baskı gelmediği sürece sürüncemede bırakır. Baskı ya da beklenti hissederse de ghostlar. Aile sorunu var der, psikolojik rahatsızlıklarım var der. Der de der. Bu süreçte de duygusal ve cinsel sömürdüğü kadar sömürür. Sen istediğin için sevişirsin ama adam bedava bulmuşum moduna girer. Acı gerçekler. Bunu düşünmeyecek adamlar yok mu? Vardır mutlaka. Ama denk gelmek lazım canım.

Yok sevgili değiliz zaten. Başından beri böyleydi aslında belki yapısı böyledir dedim.
Ama haklısınız belki de öyledir ve kesin bitirmeye karar verdim şu an
Nasıl sevgili değilsiniz? O yazdığınız eylemler normal biriyle yapılacak eylemler mi ki? 😅

Sevgili değilseniz niye size canım desin ki?

Bence bu çocuk sizle sevgili olmayacak olsa da değişmez bunu bilerek devam edin.

Kızlar 1 ay kadar oldu biriyle konuşuyorum. İlk önce arkadaş ortamında tanıştık, o tanışma kısa bir tanışmaydı, iyi anlaştık ama tesadüfi bir tanışmaydı. Hatta ortak arkadaşımız da yok gibi çünkü arkadaşım da çok tanımıyor, ayrıca başka bir şehirde yaşıyor.
Neyse bu görüşmeden sonra takipleşip konuşmaya başladık. 1 ay oldu. Bir kaç gün önce de görüştük.
Aslında başından beri iyi anlaştık ama hoşuma gitmeyen bir durum var, buluştuktan sonra ise bunu daha çok kafaya takmaya başladım.
Çocuk hiç şekilde romantik davranmıyor.
Konuşmalarımız aşırı düz. Tamam başından beri böyleydi, tarzı da böyle ama buluşmamız çok çok güzeldi, sürekli el ele yürüdük. Çok güzel yerlere götürdü beni, sarıldık uyuduk, sarılmalar öpüşmeler oldu. E bunlar olduktan sonra da bi zahmet bir “canım” kelimesini de kullanmasını bekliyorum. Haksız mıyım bu konuda?
Günlük konuşmalar; günaydın, ne yapıyorsun , iş nasıl geçti iyi geceler gibi. Sanki 3 yıllık sevgiliyiz, öyle bir rahatlık var.
Hiç bir ilerleme yok yani buluşma sonrasında. Bir defa ben canım dedim ama karşılığında güzel bir sözcük de duymadım. Ya da öpücük gönderiyorum yine aynı. Mesela bunlar da değil ama bana çok düz ve afedersiniz öküz gibi geliyor.
Yeterince etkilenmedi desem, ben yazmayınca mutlaka yazıyor, bir çaba gösteriyor. Ya da bir sorunum olduğunda ekstra ilgi gösteriyor ama böyle nereye gider bilmiyorum.
Bunları beklemekte haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım
hem kendin diyorsun 3 yıllık sevgililer gibi rahatlık diye, hem birisi aynısını diyince "3 YILLIK SEVGİLİLER GİBİ Mİ?" diye şaşırıyorsun :halay: ben böyle akılsızları pek anlayamıyorum ya. herif hiçbir şey yapmasa da sen 1 ay gibi komik bir sürede yatağına girip uyuyorsun, öpüşüyorsun zaten? niye bir şey yapsın ki. adam akıllı da sen pek safsın kuzum ya :halay:

X