Ilk defa birisi ile cikacam! Yardim...

love_dilek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
110
0
Ömrümde ilk defa birisi ile cikacam.. yani hic öyle birisi ile sirf tanisip flört etmek icin basbasa görüsmedim. Bir yerlerde bir seyler iceriz herhalde. Nasil selamlasacam? Iki kez görüstük sadece baskalari ile birlikte, fazla samimiyetimiz yok aslinda. Tokalasacak miyim, öpüsecek miyim? Bi de neler konusulur, nasil konusulur? Samimiyet derecesi? Rezil olmak istemiyorum, cekingenim üstelik bi de yurtdisinda yasadigim icin türkcem onunkisi kadar iyi degil :18::KK17:
Cekingen oldugumu söylersem ne olur? Belirtmeyim mi?
:KK50:
yardiiiim :KK55:

Ömrümde ilk defa birisi ile cikacam.. yani hic öyle birisi ile sirf tanisip flört etmek icin basbasa görüsmedim. Bir yerlerde bir seyler iceriz herhalde. Nasil selamlasacam? Iki kez görüstük sadece baskalari ile birlikte, fazla samimiyetimiz yok aslinda. Tokalasacak miyim, öpüsecek miyim? Bi de neler konusulur, nasil konusulur? Samimiyet derecesi? Rezil olmak istemiyorum, cekingenim üstelik bi de yurtdisinda yasadigim icin türkcem onunkisi kadar iyi degil :18::KK17:

Bu gecen bahsettiginiz kisi mi?

LG-P710 Tapatalk

merhaba diyip elini sıkarsın o zaten yanağını uzatırsa sende öpersin nasılsın iyimisinden başlar okullar ilgilendiklerin hobilerin fobilerin falan derken el ele bulun kendini :KK9:kasma kastıkça daha çok hata yaparsın sakarlaşırsın

merhaba diyip elini sıkarsın o zaten yanağını uzatırsa sende öpersin nasılsın iyimisinden başlar okullar ilgilendiklerin hobilerin fobilerin falan derken el ele bulun kendini :KK9:kasma kastıkça daha çok hata yaparsın sakarlaşırsın

bilmem ya arkadasim elini sikarsan cok komik olursun diyor bilmiyorum :KK70: artik herkes öpüsüyormus arkadaslari ile? bilemedim?
ahah güldüm:))

direk öpersen farklı anlar :KK1: şpur şupur ço şükür gibi elini uzat o yağanını uzatırsa öpersin yoksamda öpme aypı ayıp:KK33:

tokalaşman yeterli şimdilik konuda açılıyor bir şekilde hayırlısı olsun hakkında, bir de bunlar güzel anlar tadını çıkar:)

ahaha ben de bundan korkuyorum:)) neden bahs edecegimi sasiracam :) bi de kac saat oturulur orda:KK70: nasil kalkarim:KK70: poff en iyisi ben gitmeyim hic:KK70:

git git gör tanış sonra yabani der :KK1:oturun bir yere çaya çorba nasılsın neler yapıyorsandan gir konu kendiliğinden gelir zaten kalkarkende oçakta yemeğim vardı dibi tutmasın kalkayım ben dersin :KK35:

git git gör tanış sonra yabani der :KK1:oturun bir yere çaya çorba nasılsın neler yapıyorsandan gir konu kendiliğinden gelir zaten kalkarkende oçakta yemeğim vardı dibi tutmasın kalkayım ben dersin :KK35:

aahahah kiz cok komiksin vallah :) cocugumu okuldan almam gerek benim diyeyim bi de adamin yüregine indireyim :))

X