İLK DEFA TÜP BEBEK YAPTIRACAĞIM BAHÇECİ UMUT TÜP BEBEK

zeynokoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
835
349
ben de oraya gidicem mart sonuna verdiler randevu vitamin falan tavsiye etmediler bize neden acaba ama ben forumlardan okuduğum kadarıyla stromega q10 aldım 10 gündür kullanıyorum folik asitle

gamzelihaller

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
636
362
42
ben de oraya gidicem mart sonuna verdiler randevu vitamin falan tavsiye etmediler bize neden acaba ama ben forumlardan okuduğum kadarıyla stromega q10 aldım 10 gündür kullanıyorum folik asitle
Ben de huzursuz oldum. Eşimin morfoloji sorunu var. Buna rağmen ilaç vermeden tedaviye başlatacağız dediler.

zeynokoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
835
349
Morfoloji 1. Bu nasıl bir şey anlamadım. Güya tüp bebek için sorun teşkil etmiyormuş. E tüp te tutmaz. Bahçeci için iyi demişlerdi. Yaklaşımı çok lakayt buldum
başka bir merkezle daha görüşüp bilgi al orası da önemli değil diyorsa o zaman doğrudur der yaptırırsın acele etmene gerek var mı ki?? 2ay sonra başlayın e vitamini ve keçiboynuzu kürü denedin mi hiç sana kullanman için takviye verildi mi peki?? özelden de yazabilirsin

Sarikuzum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
67
34
36
Ben Aret kamar da iki deneme yaptım embriyom hiç 5 güne gitmedi Cem hocaya başladım siz ilk görüştüğünüzde hemen başlıyorum demiyor vitamin takviye başlıyor eşinizle birlikte ilk tedaviye başlayacağınız adette iğne veriyor önden öyle tedavi başlıyor eşimin morfolojisi ilaçlardan sonra 7 çıktı ilk defa daha transfer olmadı ama 5. Günde blast ilk defa gördüm Aret bey bana da eşime de asla destek vermedi sadece klomen verip yolladı iğneler düşük rezervde yaramıyor dedi güvendim 2 seneye yakın zamanım gitti herşey rabbimin dilemesi ama olmasa da bileceğim herşey deneniyor olmuyor

zeynokoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
835
349
Ben Aret kamar da iki deneme yaptım embriyom hiç 5 güne gitmedi Cem hocaya başladım siz ilk görüştüğünüzde hemen başlıyorum demiyor vitamin takviye başlıyor eşinizle birlikte ilk tedaviye başlayacağınız adette iğne veriyor önden öyle tedavi başlıyor eşimin morfolojisi ilaçlardan sonra 7 çıktı ilk defa daha transfer olmadı ama 5. Günde blast ilk defa gördüm Aret bey bana da eşime de asla destek vermedi sadece klomen verip yolladı iğneler düşük rezervde yaramıyor dedi güvendim 2 seneye yakın zamanım gitti herşey rabbimin dilemesi ama olmasa da bileceğim herşey deneniyor olmuyor
canım sen cem çelik e mi gittin ne verdi takviye sana

gamzelihaller

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
636
362
42
Hangi ilacı verdi cem bey? Problem eşinizde mi?

zeynokoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
835
349
Ozzychem

bsrgc

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2018
67
26
25
Ben şuan Cem hoca da tüp bebeğe başladım çok uzaktan geldim onun İçin kendisine ve bilgilerine güveniyorum lütfen içinizi ferah tutarak tedaviye başlayın Cem hoca bana hemen gel demedi aşılama yaptır dedi gel burda yapalım diyebilirdi olumsuz olursa gel dedi dün başladık çok şükür