ilk denemede tüp bebek

ilk denemesinde tutanlar topiği var ona bir bak istersen ne kadar çok tutan var içini ferah tut benimde şükür ilk denememde oldu ikizlerim şükür 10 haftalık oldular teyzesi

ilk denemesinde tutanlar topiği var ona bir bak istersen ne kadar çok tutan var içini ferah tut benimde şükür ilk denememde oldu ikizlerim şükür 10 haftalık oldular teyzesi

allahım sağlıkla buyutmeyı nasıp etsın canım

kızlar hepınıze cook tesekkur ederım saolun ya cvplarınız için bana bır umut lodunuz içim rahatladı artık olumsuz seyler dusunmemeye calısacagım

kızlar bugun doktora gıttım ığneler ıkıye cıktı daha ne kadar surecek bu surec persembe gunu tekrar cagırdı sızlerın transfer kac gun sonra olmustu

canım benim de ilk denemede tuttu ve şu an 5 aylık pamuk bir kızım var sadece hep pozitif düşün moralini yüksek tut önemli olan bu canım benim...

canım benim de ilk denemede tuttu ve şu an 5 aylık pamuk bir kızım var sadece hep pozitif düşün moralini yüksek tut önemli olan bu canım benim...

canım allah bağışlasın inşallah bizlerinde ilk denemede olur rabbım isteyen herkese nasip etsin amiiiiiiiiin

X