Ilk dogumum ilk cocugum

3210safa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
13
1
24
Merhaba anneler Benim ilk cocugum ve suan iki aylik cok fazla tedirginim yanlis ve dogrulari bilmiyorum pek fazla yardimci olurmusunuz mesela nasil beslenmeliyim ayrica goguslerim esit degil biri cok kucuk biri kocaman bebegim kucuk olani hic emmiyor neden.

Küiük olan göğsünü saçmalığın en azından süt dolsun sağıldıkça daha sonra da emmeye başlar veya başlamaz bilemeyeceğim.
Anne sütü ile doyuyorsa ne ala duymuyorsa ağlayışından anlaşılır zaten mama yapacaksın.
mama veriyorsan su mutlaka vermelisin
ili sorun için cevaplarım bunlar

Bebegin istedikce emzirmelisin. Kritik zamani gecmissiniz zaten biraz daha rahat olmalisiniz artik. Almadigi gogsunuzu her zaman teklif edin emmezse sagin sutunuz gitmesin. Eger mama destekli gidiyorsaniz one emzirip ardindan aldigi kadar mama verin.

Benim oğlumda bir gögsümü emmek istememişti 37 günlük filandı . Ben çok ısrar etmiştim alsın diye ters tepti bu sefer 4. Ayda filan hiç emmek istememişti mama da kabul etmemişti . Almak istemediği göğsünü bebek uykuya dalarken ver sütün gitmesin birde günde 2 kez filan sağ o tarafı . Geceleri de ilk emzirmeye almak istemediği göğüsten başla

Benim oğlumda bir gögsümü emmek istememişti 37 günlük filandı . Ben çok ısrar etmiştim alsın diye ters tepti bu sefer 4. Ayda filan hiç emmek istememişti mama da kabul etmemişti . Almak istemediği göğsünü bebek uykuya dalarken ver sütün gitmesin birde günde 2 kez filan sağ o tarafı . Geceleri de ilk emzirmeye almak istemediği göğüsten başla
Sagolun cevaplariniz icin tesekkur ederim ama kucuk gogusumu alamiyor bir turlu midesini bulandiriyor 😔

Merhaba anneler Benim ilk cocugum ve suan iki aylik cok fazla tedirginim yanlis ve dogrulari bilmiyorum pek fazla yardimci olurmusunuz mesela nasil beslenmeliyim ayrica goguslerim esit degil biri cok kucuk biri kocaman bebegim kucuk olani hic emmiyor neden.
Burada yazdıklarımızı aklınızda tutmanız mümkün değil. Bebek bakımıyla ilgili kitaplar alın lütfen

X