Ilk gece - balayı

Zorlumacera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
947
486
28
Merhaba . Çok yakinda düğünümüz var. Müstakbel esimle bir konuda anlaşamadık. Ilk gece ilk gün olsun istiyor. Ben de hem yorgun oluruz düğünden sonra hem de balayında olsun istiyorum. Genelde nasil oluyor bilmiyorum ama balayını bekleyip orda olması garip mi olur ?

Merhaba . Çok yakinda düğünümüz var. Müstakbel esimle bir konuda anlaşamadık. Ilk gece ilk gün olsun istiyor. Ben de hem yorgun oluruz düğünden sonra hem de balayında olsun istiyorum. Genelde nasil oluyor bilmiyorum ama balayını bekleyip orda olması garip mi olur ?
Bence gelinligini ilk eşin çıkarsın o anın heyecanıyla olur biter👍😊

Benim eşim sabredememişti beklemezdi yani ben de istedim de gerçi :KK53: biraz anlayışa da bağlı bişey ama gelinliğini felan onun çıkartması kendi evinizde olması daha güzel ve özel bence

Ya evet bu açıdan bakmamıştim ne bileyim ben hep balayıda olur diye düşünmüşüm 😊
Bizde öyle olmuştu başım catliyordu eşime dedimki bana ağrı kesici bul hemen😆
Sonra beraber saçımı açtık sonra gelinliği eşim çıkardı heyecan yorgunluk derken oldu bitti☺
Tabi ben zarın yırtıldığını hissettim adami bir attım üzerimden 🤣
Sonrada uyuduk🤗

Sonra beraber saçımı açtık sonra gelinliği eşim çıkardı heyecan yorgunluk derken oldu bitti☺
Sonrada uyuduk🤗
O kadar hissediliyor muuu 😯

A
Akışına bırakın planli yapilan seyler hoş olmuyor 🤭 o an zaten yorgunlukla uzanir sarilirsiniz, sonrasi gelir belki de gelmez. Plan yapmayin

O kadar hissediliyor muuu 😯
Biraz zorlayınca duvar varmış gibi ben hissettim esimi itekledim😆
Lavaboya gittigimde de biraz kanama olmuştu.
Kuzenimin zorlamadan kanamasi durmamıştı ondan korktum bende herhalde.
Ama korkacak birşey yok canim relaks olacaksin kendini kasmayacaksın olacak bitecek herkeste aynı olacak diye birşey yok🤗

Biraz zorlayınca duvar varmış gibi ben hissettim esimi itekledim😆
Lavaboya gittigimde de biraz kanama olmuştu.
Kuzenimin zorlamadan kanamasi durmamıştı ondan korktum bende herhalde.
Ama korkacak birşey yok canim relaks olacaksin kendini kasmayacaksın olacak bitecek herkeste aynı olacak diye birşey yok🤗
Hi iyi bari teşekkür ederim 😊

Sonrada uyuduk🤗
Zar yirtilmaz. Korku pompalıyorsunuz su anda üyeye ve deneyimsiz olanlara.

X