İlk gece korkusu:( Nolur yardım edinnnnnnnnn

kızlar bu doğru mu cidden birkaç kez daha okudum. ilk kez ilişkiye girdikten sonra yani kızlık bozulduktan sonra ilişkiye devam edilmemeli. 2-3 gün beklenip sonra ilişkiye girilmeli diye.
Kafam karştı ???? :bicak:
eskiler oyle der
bir kere oldukdan sonra bi kç gun bekleseniz bisey olmaz, adam yada kadin hep yaninda zaten omur boyu yapacskainiz iki gun eksik kalsin cinsellik
gelin zorlanmasin yorulmasin diye :KK66:

eskiler oyle der
bir kere oldukdan sonra bi kç gun bekleseniz bisey olmaz, adam yada kadin hep yaninda zaten omur boyu yapacskainiz iki gun eksik kalsin cinsellik
gelin zorlanmasin yorulmasin diye :KK66:
Aynen biz de 2 gün yapmamıştık benim kanamam uzun sürmüştü bir de az oldu ama uzun sürdü 2 gün kadar ne bileyimm sonra zaten hep oldu

herkesin yasadığı gece farklı olur.birilerinin dedikleri referans olmamalı cok.ama korkarsan kolay olacak olanıda zorlaştırmış olursun bnce.

benimde korkum var ve ciddi boyutta. Nisanlim cok anlayisli bir insan ama konusu arkadaslar icinde bile acilsa kendimi kasiyorum. İnşallah hayırlısı olsun.

Ben bu korku yuzunden evlenmeyi bile düşünmüyordum ama esim anlayisliydi cok rahatlatti ve ben oldugunu bile anlamadim esim bana soyledi ertesi gun sadec e az bel ağrısı ve 3 gun kanamam oldu ama korkmayin serbest birak yemin ederim ufak bi aci bile hissetmedim bosuna korku yapmayin kendinize sadece esinize odaklanin

Ben bu korku yuzunden evlenmeyi bile düşünmüyordum ama esim anlayisliydi cok rahatlatti ve ben oldugunu bile anlamadim esim bana soyledi ertesi gun sadec e az bel ağrısı ve 3 gun kanamam oldu ama korkmayin serbest birak yemin ederim ufak bi aci bile hissetmedim bosuna korku yapmayin kendinize sadece esinize odaklanin

Bu ilk gece korkusu mahvediyor bizi ya.

Kızlar merhaba. Eskiden açılmış bir konu baştan sona okudum ama bu konuda benim de çok korkularım var :bicak: Ağustos'ta düğünüm var nasipse. Çok korkuyorum yaa... Nişanlımla konuştum bu konuyu biraz kırıldı haliyle ben kaba mıyım ben anlayışsız mıyım sen ne zaman istersen o zaman olur dedi. Ama yapamıycam korkusu çok fazla. Ne önerirsiniz? o_O

Kızlar merhaba. Eskiden açılmış bir konu baştan sona okudum ama bu konuda benim de çok korkularım var :bicak: Ağustos'ta düğünüm var nasipse. Çok korkuyorum yaa... Nişanlımla konuştum bu konuyu biraz kırıldı haliyle ben kaba mıyım ben anlayışsız mıyım sen ne zaman istersen o zaman olur dedi. Ama yapamıycam korkusu çok fazla. Ne önerirsiniz? o_O
Hiç korkulacak bir şey yok.. Sadece kendini rahat bırak. Ve o güzel gününü zehir etme hepsi geliyor geçiyor. Ben 9 aylık evliyim ve inan korktuğum kadar olmadı.

Benide hep korkuttular ama oyle aman aman bisey degilmis yani. Kan bile gelmeyebiliyo sdce alisik olmadigin icin biraz giriste kasilma olabilir o da alistikca geciyor zaten. Onemli olan esinin cok yavas hareket etmesi. Bak ben 3 4 aylk evliyim 9 haftalik hamileyim :) esim anlayisli oldugu icin zorlanmadim ben ins sende atlatcaksin. Hic acimicak demiyorum ama aman aman bi aci degil hele zevk alirsan sinek isirigi gibi

Çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur. Naparım nasıl baş ederim bu korkuyla hiç bilmiyorum... :110:

X