İlk vlog günüm 😊

Seenayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
18
4
28
Sabah gözümü açıyorum efenim tak diyorum evet doğmuş güneşim saat 6.30 da kalktım eşime kahvaltı hazırladım gönderdim ve tekrar uyudum saat 10da uyandım kahvaltı hazırladım ve kızımla yaptık. Ramazan'a temiz girmek için dip köşe temizliyorum evi 2 gündür ama bugün ders olduğu için sabah bişey yapmadım üstten bir süpürdüm öğlen 1.30 da Ders o yüzden hazırlanıp çıktık kızımla biz dersteyken çocuklar ayrı bir öğretmen ilgileniyor o yüzden çok da güzel oluyor neyse bugün ki ders konusu kadın idi çok verimli bir dersdi ve sonunda hedef baloncukları verdi onları doldurun haftaya bakalım nelere karar vermiş neler yapmışsınız bakalım ben bu sayfayı açmaya karar verdim iyi mi yaptım kötü mü göreceğiz 🥰neyse çıktık ordan eve geldim görümcem dışarı çıkacaktı kendime yeni aldığım bluzu sordum yakışmış mı diye biliyorum kötü yorum yapmayacağını biraz iltifat alayım dedim dozumu da aldım 🤩 neyse çıktım eve külkedisi oldum ve temizliğe geri döndüm yemek yaptım bi yandan eşim geldi yemek yedik bulaşıkları yarıda bıraktım Osmanlıca dersim başladı oraya katıldım telefondan çok eğlenceli bir dil ben çok sevdim neyse bitti sonra eşimle çay içerken kızım geldi babasını aldı beraber uyuyalım diye gittiler ben de mutfak da karar verdim ve bunları yazdım herkese iyi geceler hep mutlu olun. sağlıcakla kalın..

X