İlla ortak çevre olmak zorunda mı?

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.318
16.634
27
Merhaba,
Bir ilişkide tarafların illaki ortak çevresi olmak zorunda mı? Mesela sonradan tanıştırmak gibi değil de halihazırda ortak çevreleri olmazsa o ilişkide iletişim eksik mi kalır? Ben böyle bir ortam yaratamıyorum şu an için. Taşınma telaşım bazı sağlık sorunlarım falan var. Ama ikili buluşmak bana yeter de artar bile. Hatta uyumluysak tek sevgilimle olmak çok daha hoşuma gider. Ama karşı taraf için böyle değil sanırım. Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi. Halbuki ben taa yıllardır görmediğim arkadaşımla bile uzuun uzun yazışır, bir şeylerden konuşurum. İnsan hiçbir şey olmasa anılarını anlatır güler. Sanki onu hazır bir çevreye sokamadığım için sıkılıyor gibi mi? Aslında birbirimize benzeyen insanlarız bence konuşsak konuşacak çook şeyimiz var ama öyle derin sohbetleri sevmiyor galiba. Ama ne bileyim o ortak çevre zamanla da oluşabilir gibi. Siz sevgililerinizle hep grup halinde mi otururdunuz?

Illa ortak cevre olmak zorunda degil. Sizdeki sikinti bence farkli adam sizinle yalnizken iyi vakit gecirmiyor gibi gozukuyor. Ne demek konuscak neyimiz var insan kocasiyla bile hergun neler neler konusuyor daha siz sevgiliyken boyleyse isiniz zor.
Aynen!

Önemli olan baş başa iyi vakit geçirmek,kalabalıkla eğlenmek kolay.

sana 100 kere söylendi bu çocuktan bi cacık olmayacak diye :)
çevreyle mevreyle hiç alakası yok
gerçekten sana kalkıp da bizim konuşacak bişeyimiz mi var diyen birinin üstünü neden çizmiyorsun ?
bu ne kadar saçma sapan bi laftır
gerçekten sürekli böyle laf yemeye devam etmek mi istiyorsun?
sen bu kişiye asla yaranamazsın devam edersen kendini eksik, yetersiz hisseden bi kadına dönüşeceksin

sorunun cevabına gelecek olursak
hiçbir sevgilimle ortak çevrem olmadı. hatta en son hakkında konu bile açtığım toksik bi exim vardı
ayrılmamıza rağmen 1 sene falan kopamadık . ha ben artık kendisini bitirdim çoktan görüşmüyorum da zaten
neyse bu toxic manyakla da ortak çevremiz falan yoktu hatta hayatlarımız apayrıydı
ama sevgiliyken beni günde 10 kere aradığı olurdu ve her telefon konuşmamız en az yarım saat sürerdi
düşün artık neler konuşuyoruz
o insanla ilişkin ilerledikçe sen onun çevresine o senin çevrene alışmaya, adapte olmaya başlıyor
beni bi sürü insanla tanıştırmıştı , onların dışında beni ismen bilen yığınla insan vardı çevresinde
komşusuna bile benden bahsetmişliği var, sen düşün
sevgiliyle tabi ki baş başa zaman geçirilir, arkadaşlarla beraber sevgiliyle zaman geçirme durumu ara sıra olur
tabi ki ikili buluşulur yani
sürekli grup halinde buluşma kafası nedir
neyse ne dersek diyelim sen bu çocuğu iyice takıntı haline getirmişsin
ki sizin ileride çook daha başka konulardan da sorunlarınız olacak

sana 100 kere söylendi bu çocuktan bi cacık olmayacak diye :)
çevreyle mevreyle hiç alakası yok
gerçekten sana kalkıp da bizim konuşacak bişeyimiz mi var diyen birinin üstünü neden çizmiyorsun ?
bu ne kadar saçma sapan bi laftır
gerçekten sürekli böyle laf yemeye devam etmek mi istiyorsun?
sen bu kişiye asla yaranamazsın devam edersen kendini eksik, yetersiz hisseden bi kadına dönüşeceksin

sorunun cevabına gelecek olursak
hiçbir sevgilimle ortak çevrem olmadı. hatta en son hakkında konu bile açtığım toksik bi exim vardı
ayrılmamıza rağmen 1 sene falan kopamadık . ha ben artık kendisini bitirdim çoktan görüşmüyorum da zaten
neyse bu toxic manyakla da ortak çevremiz falan yoktu hatta hayatlarımız apayrıydı
ama sevgiliyken beni günde 10 kere aradığı olurdu ve her telefon konuşmamız en az yarım saat sürerdi
düşün artık neler konuşuyoruz
o insanla ilişkin ilerledikçe sen onun çevresine o senin çevrene alışmaya, adapte olmaya başlıyor
beni bi sürü insanla tanıştırmıştı , onların dışında beni ismen bilen yığınla insan vardı çevresinde
komşusuna bile benden bahsetmişliği var, sen düşün
sevgiliyle tabi ki baş başa zaman geçirilir, arkadaşlarla beraber sevgiliyle zaman geçirme durumu ara sıra olur
tabi ki ikili buluşulur yani
sürekli grup halinde buluşma kafası nedir
neyse ne dersek diyelim sen bu çocuğu iyice takıntı haline getirmişsin
ki sizin ileride çook daha başka konulardan da sorunlarınız olacak
Ben bu çocuğu niye takıntı haline getirdim biliyor musun normalde çok bağımlı bir kişilik. Ama nedense bana böyle bir garip. Sebebi de flörtün başlarında bir şeyine sinirlendiğim için uzun süre yazmamam. Ona göre de ben ilgisizim. Ama bu böyle sidik yarışı gibi devam etmemeli bence. Beni hayatına dahil etse ben de böyle davranmam zaten. Dengem şaştı ve cidden kendimi eksik hissediyorum. Ortak bir çevremiz olsa belki böyle yönsüzleşmezdi ilişki

Ben bu çocuğu niye takıntı haline getirdim biliyor musun normalde çok bağımlı bir kişilik. Ama nedense bana böyle bir garip. Sebebi de flörtün başlarında bir şeyine sinirlendiğim için uzun süre yazmamam. Ona göre de ben ilgisizim. Ama bu böyle sidik yarışı gibi devam etmemeli bence. Beni hayatına dahil etse ben de böyle davranmam zaten. Dengem şaştı ve cidden kendimi eksik hissediyorum. Ortak bir çevremiz olsa belki böyle yönsüzleşmezdi ilişki

Bu o adam mi yahuuu, adama asalak degil kene biti, kadinlarin evlerind eyasiyor yiyor iciyor sonra da cikip gidiyor. Ne iğrenç bir yaşam formudur bu adam, hala bununla ne yapıyorsun??? Bir de çabalıyor musun?

yanlış düşüncelere çoktan kapılmışsın
daha şimdiden kendini suçluyorsun
kendinle alakalı keşke deme kafasına girmişsin
ortak çevre ile alakası yok ilişkiyi onun çevresiyle mi yaşayacaksın ?
ortak çevre bazı konularda etkili ama kesinlikle ilişkinin yürümesiyle alakalı bi durum değil
ilişkinin yürümesi buna bağlı bi durum değil yani

Ortak cevre yaratmak nedne senin gorevin peki?? Cok istiyorsa seni tanistiriri arkadslariyla takilirisniz beraberce

Yüzde 800 katılıyorum. Kuzum bu adam biraz prens gibi davranıyor sanki hint kumaşı gibi. Seninle yalnız sıkılıyorum ne demek? Deli midir nedir. Lunaparka götür eğlensin madem. Ay şu erkeklere ayarım ya. Kendisinin seni arkadaşlarıyla tanıştırmasi basbasa grup halinde çeşitli programlar ayarlaması lazım. Bu erkeklere neler oluyor yahu bunlar iyi mi?

Merhaba,
Bir ilişkide tarafların illaki ortak çevresi olmak zorunda mı? Mesela sonradan tanıştırmak gibi değil de halihazırda ortak çevreleri olmazsa o ilişkide iletişim eksik mi kalır? Ben böyle bir ortam yaratamıyorum şu an için. Taşınma telaşım bazı sağlık sorunlarım falan var. Ama ikili buluşmak bana yeter de artar bile. Hatta uyumluysak tek sevgilimle olmak çok daha hoşuma gider. Ama karşı taraf için böyle değil sanırım. Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi. Halbuki ben taa yıllardır görmediğim arkadaşımla bile uzuun uzun yazışır, bir şeylerden konuşurum. İnsan hiçbir şey olmasa anılarını anlatır güler. Sanki onu hazır bir çevreye sokamadığım için sıkılıyor gibi mi? Aslında birbirimize benzeyen insanlarız bence konuşsak konuşacak çook şeyimiz var ama öyle derin sohbetleri sevmiyor galiba. Ama ne bileyim o ortak çevre zamanla da oluşabilir gibi. Siz sevgililerinizle hep grup halinde mi otururdunuz?
Sevgiliyken konuşacak şey bulamamaktan dert edinen evlenincede edinir.
Çoook ayrı şehirlerden tanıştık bir araya gelince hava su muhabbeti, anılar, görüşler, bakış açıları derken zaman nasıl geçti anlamadık bile.

Ortak çevreyle alakası yok ortak çevre olunca eğlence ortamı çıkar, toplu sohbet muhabbet olur ama bu olmasa da olur bişi zaten.Herkes ortak arkadaşlarla sevgili olmuyo neden neden diye zorlaya zorlaya bu saçma argümanı takmışsın kafana,sal.Olacaksa olur zaten bu kadar çaba gösterip bi çocuk için 23863296329 tane konu açarsan ilgili olacağı varsa da olmaz.

Siz hâlâ bu çocukla beraber misiniz ya? Daha ortada ciddi bir durum yokken bile size kaç tane konu açtırdı? İnsanlar biliyor da söylüyor bu çocuk size yaramaz. Her şeye bahanesi var. Yok telefonda paşamız konu açmaz, yüz yüze gelince de ortak çevre yok der. Bu mıymıntı,pasif tiple daha ne kadar devam edeceksiniz merakla bekliyorum. Pasif,beta tipler düzelmiyor boşa çabalamayın sorry not sorry.

Merhaba,
Ben hiçbir sevgilimi kendi çevremden birisiyle tanişırmadim.aklima bile gelmedi hatta.karşı tarafında tanıştırmasıni istemedim.hoşlanmam da zaten.ne kadar insan o kadar dert demek.iliski 2 kişilik yaşanır.hem ben akran olan kişilerin birbiriyle tanıştırılmasını doğru bulmuyorum.herkes kendi arkadaşıyla gezsin.sevgili buluşması da başbaşa olsun.eksiklik hissedildiği düşünmüyorum.konuşacak şeyimiz mi var demek ne demek yaa? Bence saygısızca.beceriksizim, iki kelime konuşamıyorum demenin yolu.

Son düzenleme:
Merhaba,
Her şey zamanla oluşur da , uyumsuz ise o nasıl sevgili şimdi yani insan bir sorgular 😅

X