İlla ortak çevre olmak zorunda mı?

İnsan başta zaten o heyecanla hep başbaşa olmak istemiyormu iyice tanımak flört etmek.Ortak çevre iyi hoş da önemli olan iki kişi arasındaki uyum.Ortak çevrede süper olup iki kişi başbaşa kalıp keyif alamiyorsa işe yaramaz o_Ornek eşi ile gecinemeyen kayinvalide vs den yardım bekleyip eşimle kavga ettim beni istemiyor konuşun diyen biri mesela.İki kişi anlasamayinca aile üyeleri bile tutamıyor bır arada.Ornek konuyu tam karşılaşmasada çiftler ya birbirlerinin ortak çevresine istiyorlarsa dahil olabilirler yada beraber yeni ortak bir çevre yaratabilirler

Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi. Halbuki ben taa yıllardır görmediğim arkadaşımla bile uzuun
Ne ayip sey. Bu cocugun bir daha yuzune bakmamaniz lazim. Konusacak bir şeyiniz yoksa baybay.
Sorunuza gelirsek tek de zaman gecirilir, yeri gelir arkadaslarla da. Siz onun arkadaslariyla tanisirsiniz, o sizinkilerle. Böyle sosyal cevreniz olusur. Ama bu arkadasin derdi konusmak değil heralde koklasmak.

Bugüne kadar bir sevgilimle bile ortak arkadaş çevremiz olmadı. Ben onunkilerle tanıştım o benimkilerle ama kırk yılda bir yani. Bir şehre/ülkeye gidince oradaki arkadaşlarımı görmem,onun da eşlik etmesi şeklinde olur genelde. Ya da arkadaşımlayimdir, sevgilim gelir biraz bizle oturur sohbet eder sonra onla kalkariz. Neden zırt pırt arkadaslarla plan yapayım ki canım sevgilimle başbaşa takılmak varken?
Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi.
Bu bence çok talihsiz bir cümle. Gecen aylarda sevgilin yoktu diye biliyorum, yani yeni birisi. Birbiriniz hakkinda bilmediğiniz çok şey var, iki kapalı kutu gibisiniz. Bunlar hakkında konuşmak yerine böyle bir cümle kurması bence red flag.
Nerede tanıştınız? Hep böyle hevessiz mi?

Yüzde 800 katılıyorum. Kuzum bu adam biraz prens gibi davranıyor sanki hint kumaşı gibi. Seninle yalnız sıkılıyorum ne demek? Deli midir nedir. Lunaparka götür eğlensin madem. Ay şu erkeklere ayarım ya. Kendisinin seni arkadaşlarıyla tanıştırmasi basbasa grup halinde çeşitli programlar ayarlaması lazım. Bu erkeklere neler oluyor yahu bunlar iyi mi?

Zamaner erkekleri böyle artık sanırsam peşinden koşucaksın, sürprizler yapıcaksın hediyeler alıcaksın piremses gibi hissetirceksin :KK8: Adam da 18lik kzı gibi naz yapacak trip atacak. Böyle adamların poposunu konu sahibesi gibi kızlar kaldırıyor yeminle adma her türlü saçmalığı söylüyor, yapıyor ama peşindne koşanlar yine de oluyor bu adam nazlanmayıp ne yapsın şimdi:KK51:

Son düzenleme:
Zamaner erkekleri böyle artık sanırsma peşindne koşucaksın, sürprizler yapıcaksın hediyeler alıcaksın piremses gibi hissetirceksin :KK8: Adam da 18lik kzı gibi naz yapacak trip atacak. Böyle adamların poposunu konu sahibesi gibi kızlar kaldırıyor yeminle adma her türlü saçmalığı söylüyor, yapıyor ama peşindne koşanlar yine de oluyor bu adam nazlanmayıp ne yapsın şimdi:KK51:

Cok haklisin bu nedir ya sen kimsin ya??? Bizim konuşacak neyimiz var ki diyormus e konusma o zaman sibop. Cileklivanilin kardeşim normalde mantıklı soğuk kanlı bi kız ama bu çocuğa zaafı olmuş demek ki ama uzun vadede manipülasyona gelmeyecektir. 😁

Bugüne kadar bir sevgilimle bile ortak arkadaş çevremiz olmadı. Ben onunkilerle tanıştım o benimkilerle ama kırk yılda bir yani. Bir şehre/ülkeye gidince oradaki arkadaşlarımı görmem,onun da eşlik etmesi şeklinde olur genelde. Ya da arkadaşımlayimdir, sevgilim gelir biraz bizle oturur sohbet eder sonra onla kalkariz. Neden zırt pırt arkadaslarla plan yapayım ki canım sevgilimle başbaşa takılmak varken?

Bu bence çok talihsiz bir cümle. Gecen aylarda sevgilin yoktu diye biliyorum, yani yeni birisi. Birbiriniz hakkinda bilmediğiniz çok şey var, iki kapalı kutu gibisiniz. Bunlar hakkında konuşmak yerine böyle bir cümle kurması bence red flag.
Nerede tanıştınız? Hep böyle hevessiz mi?
aslında 1 senedir tanışıyoruz. Normalde de kendi hakkında pek bilgi vermez, tartışma da sevmez mesela konuyu hemen kapatmak ister. Kavga anlamında değil bir fikir tartışması olsun fikrini açık açık söylemekten çekinir

Zamaner erkekleri böyle artık sanırsam peşinden koşucaksın, sürprizler yapıcaksın hediyeler alıcaksın piremses gibi hissetirceksin :KK8: Adam da 18lik kzı gibi naz yapacak trip atacak. Böyle adamların poposunu konu sahibesi gibi kızlar kaldırıyor yeminle adma her türlü saçmalığı söylüyor, yapıyor ama peşindne koşanlar yine de oluyor bu adam nazlanmayıp ne yapsın şimdi:KK51:
Doğru düzgün ilişkisi olamıyor zaten. Bir yılı görmüş ilişkisi yok. İnsanlar kaçıyor mu ne yapıyorlar anlamadım. Açık iletişim olması lazım. Kendini ortaya koymak istemiyor hep topu başkalarına atıyor. Normalde de fikir belirtmez pek ortaya yuvarlak konuşur. Açık konuşması için sabrının falan taşmış olması lazım

Eskiden ben de macera olsun diye çeşitli saçmalıklara katlanıyordum ama belli bir yaşa gelice küfür edip yolluyorum anında.bu ülkedeki erkeklere karşı en ufak bir umudum kalmamış.bugünerde iyice fark ediyorum.biri selam yazsa küfür kıyamet gidiyorum.abartısız hee.ne hâle getiriyorlar bizi saçmalıklarıyla.biriyle tanışsam bakalım şimdi ne salaklık yapacak da cinlerim tepeme çıkaracak diye pusuda bekliyorum.ülkenin erkekleri döküntü resmen.allah bunlara akıl diye saman falan mı koymuş, bütün aklı kadınlara mi vermiş bu ne biçim iş.allah bir sayısal zeka vermiş gerisini koyvermiş.

Eskiden ben de macera olsun diye çeşitli saçmalıklara katlanıyordum ama belli bir yaşa gelice küfür edip yolluyorum anında.bu ülkedeki erkeklere karşı en ufak bir umudum kalmamış.bugünerde iyice fark ediyorum.biri selam yazsa küfür kıyamet gidiyorum.abartısız hee.ne hâle getiriyorlar bizi saçmalıklarıyla.biriyle tanışsam bakalım şimdi ne salaklık yapacak da cinlerim tepeme çıkaracak diye pusuda bekliyorum.ülkenin erkekleri döküntü resmen.allah bunlara akıl diye saman falan mı koymuş, bütün aklı kadınlara mi vermiş bu ne biçim iş.allah bir sayısal zeka vermiş gerisini koyvermiş.

Yok kız kötü değiller o kadar iyiler de var ☺️ bu cocuk genç midir nedir çocuk daha belli ki. Simarik. Çileklivanilin arkadaşım da gençti henüz diye hatırlıyorum.

Yok kız kötü değiller o kadar iyiler de var ☺️ bu cocuk genç midir nedir çocuk daha belli ki. Simarik. Çileklivanilin arkadaşım da gençti henüz diye hatırlıyorum.
Gencim de valla genç ihtiyara döndüm :KK70: ben ya narsistik ya da çocuksu erkeklerden hoşlanıyorum, arasını tutturamadım. Normallere istesem de aşık olamıyorum. Öyle ooov bunlarla heyecan yaşarım süper kafası değil ama. Ciddi ciddi aşık oluyorum. Benim mantıklı bir tarafım da var. Aslında neyin doğru neyin yanlış olduğunu adım gibi bilirim. İnsan gözlemim de iyidir. Keşke öyle olmasaydı da en azından acısıyla tatlısıyla bir şeyleri yaşayıp sonra da önüme bakabilsem. Ama sürekli kaygı yaşıyorum

iyi olan yakışıklı olmaz, yakışıklı olan 2 lafı bir araya getirip konuşamaz.ssdece iyilik değil çekicilik de arıyoruz.o da olmuyor işte.olursa da olana kadar göbeğimi çatlıyor.ne zor şu şey dengini bulmak.

Doğru düzgün ilişkisi olamıyor zaten. Bir yılı görmüş ilişkisi yok. İnsanlar kaçıyor mu ne yapıyorlar anlamadım. Açık iletişim olması lazım. Kendini ortaya koymak istemiyor hep topu başkalarına atıyor. Normalde de fikir belirtmez pek ortaya yuvarlak konuşur. Açık konuşması için sabrının falan taşmış olması lazım

Yooo gayet oluyor, önceki kzın evinde bedavaya kene olarak yaşmıyor muydu kızı sömürmüyor muydu? Adam sömürebileceği insanlara yapışıyor, sen de kendini kullandırmamışsın onun için eh meh çekiyor şimdi tripleniyor. Sen de para yedir bir kereliğine, dene bak ne güzel iletişim kuruyor seninle.

Vanilin beni uğraştırma şimdi, bu adam kene ve süne yazdığım o güzide okunun llinkini getir koy da herkes admaın ne denlli iğrenç bir yaşam formu olduğunu iyice anlasın.

Yooo gayet oluyor, önceki kzın evinde bedavaya kene olarak yaşmıyor muydu kızı sömürmüyor muydu? Adam sömürebileceği insanlara yapışıyor, sen de kendini kullandırmamışsın onun için eh meh çekiyor şimdi tripleniyor. Sen de para yedir bir kereliğine, dene bak ne güzel iletişim kuruyor seninle.

Vanilin beni uğraştırma şimdi, bu adam kene ve süne yazdığım o güzide okunun llinkini getir koy da herkes admaın ne denlli iğrenç bir yaşam formu olduğunu iyice anlasın.
O kızla da kısa sürmüş ondan dedim. Tahammül edilir bir karakter değil aslında. Sinsilik de var biraz. Böyle bazı tipler olur aa sakin duygusal biri zarar gelmez bundan dersiniz. Sonra yakınlaştıkça aslında içi başka dışı başka olduğunu anlarsınız. Tam olarak öyle biri.

Merhaba,
Bir ilişkide tarafların illaki ortak çevresi olmak zorunda mı? Mesela sonradan tanıştırmak gibi değil de halihazırda ortak çevreleri olmazsa o ilişkide iletişim eksik mi kalır? Ben böyle bir ortam yaratamıyorum şu an için. Taşınma telaşım bazı sağlık sorunlarım falan var. Ama ikili buluşmak bana yeter de artar bile. Hatta uyumluysak tek sevgilimle olmak çok daha hoşuma gider. Ama karşı taraf için böyle değil sanırım. Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi. Halbuki ben taa yıllardır görmediğim arkadaşımla bile uzuun uzun yazışır, bir şeylerden konuşurum. İnsan hiçbir şey olmasa anılarını anlatır güler. Sanki onu hazır bir çevreye sokamadığım için sıkılıyor gibi mi? Aslında birbirimize benzeyen insanlarız bence konuşsak konuşacak çook şeyimiz var ama öyle derin sohbetleri sevmiyor galiba. Ama ne bileyim o ortak çevre zamanla da oluşabilir gibi. Siz sevgililerinizle hep grup halinde mi otururdunuz?
hep grup halinde oturmuyoruz ama sürekli tek tek de olmaz. İki-üç başbaşa bulusuyorsak bir grup halinde bulusuyoruz. Dengede olmalı bence. Biz zaman içinde birbirimizin arkadaş ortamına girdik, onun arkadaşlarıyla da aram iyi o da benim arkadaşlarımı seviyor. Yavaş yavaş arkadaşlarınızla tanıstırın bence

Merhaba,
Bir ilişkide tarafların illaki ortak çevresi olmak zorunda mı? Mesela sonradan tanıştırmak gibi değil de halihazırda ortak çevreleri olmazsa o ilişkide iletişim eksik mi kalır? Ben böyle bir ortam yaratamıyorum şu an için. Taşınma telaşım bazı sağlık sorunlarım falan var. Ama ikili buluşmak bana yeter de artar bile. Hatta uyumluysak tek sevgilimle olmak çok daha hoşuma gider. Ama karşı taraf için böyle değil sanırım. Bizim konuşacak bir şeyimiz mi var dedi. Halbuki ben taa yıllardır görmediğim arkadaşımla bile uzuun uzun yazışır, bir şeylerden konuşurum. İnsan hiçbir şey olmasa anılarını anlatır güler. Sanki onu hazır bir çevreye sokamadığım için sıkılıyor gibi mi? Aslında birbirimize benzeyen insanlarız bence konuşsak konuşacak çook şeyimiz var ama öyle derin sohbetleri sevmiyor galiba. Ama ne bileyim o ortak çevre zamanla da oluşabilir gibi. Siz sevgililerinizle hep grup halinde mi otururdunuz?
Beyefendi prenses galiba. Ortak cevre yok diye konusmamak nedir? Sirf insan siyasetten girse 5 saat konusur veya dunyayi yoneten aileler konusu fln 😂

Beyefendi prenses galiba. Ortak cevre yok diye konusmamak nedir? Sirf insan siyasetten girse 5 saat konusur veya dunyayi yoneten aileler konusu fln 😂
Ortak çevre bahane be, adam kıza yeterince ilgi duymuyo dalga geçer gibi hem ağzına iki bal çalıp hem de toksik şeyler zöylüyor.Eğlencesine zarflıyo gibi konu sahibi de adamın ağzıma bakıyo ve kendini yetersiz hissediyo.

Ortak çevre bahane be, adam kıza yeterince ilgi duymuyo dalga geçer gibi hem ağzına iki bal çalıp hem de toksik şeyler zöylüyor.Eğlencesine zarflıyo gibi konu sahibi de adamın ağzıma bakıyo ve kendini yetersiz hissediyo.
Evet özellikle son cümleler hakkında farkındalık kazanma aşamasındayım umarım düzelirim

Evet özellikle son cümleler hakkında farkındalık kazanma aşamasındayım umarım düzelirim
Bu tarz insanlara zamanında bende bağlandım sanmıştım,hatta bi tanesinin bacağı benim bacağımın yarısıydı akshahkda çok çelimsiz biri falandı tipi de iyi değildi ama ona rağmen ben o işte ergence cevap veriyo diye görüldü atıp taktik uyguluyor diye daha çok yazıyordum.E ben onun bu kadar üstüne giidnce toksiklik seviyesi iyice arttı, bana ilgi kırıntısı verir sonra yokmuşum gibi davranırdı.Hiç unutmuyorum en sonki konuşmada ben ona fotoğrafımı atmıştım tanıdık geldi mi diye makarasına ve bana bi sonraki sevgilim demişti.İşte bal bu bal,sonra ne oldu bu laf üstüne yine geç yazmalar umursamamalar.Ehhh yeter be deyip salmıştım şu an sokakta görsem yolumu değiştiririm bununla mı uğraşıcam diye

X