İlla ortak çevre olmak zorunda mı?

Ben bu çocuğu niye takıntı haline getirdim biliyor musun normalde çok bağımlı bir kişilik. Ama nedense bana böyle bir garip. Sebebi de flörtün başlarında bir şeyine sinirlendiğim için uzun süre yazmamam. Ona göre de ben ilgisizim. Ama bu böyle sidik yarışı gibi devam etmemeli bence. Beni hayatına dahil etse ben de böyle davranmam zaten. Dengem şaştı ve cidden kendimi eksik hissediyorum. Ortak bir çevremiz olsa belki böyle yönsüzleşmezdi ilişki
Sizi ameliyatla bu adama mı diktiler? Neden yürümek zorunda bu ilişki?

sana 100 kere söylendi bu çocuktan bi cacık olmayacak diye :)
çevreyle mevreyle hiç alakası yok
gerçekten sana kalkıp da bizim konuşacak bişeyimiz mi var diyen birinin üstünü neden çizmiyorsun ?
bu ne kadar saçma sapan bi laftır
gerçekten sürekli böyle laf yemeye devam etmek mi istiyorsun?
sen bu kişiye asla yaranamazsın devam edersen kendini eksik, yetersiz hisseden bi kadına dönüşeceksin

sorunun cevabına gelecek olursak
hiçbir sevgilimle ortak çevrem olmadı. hatta en son hakkında konu bile açtığım toksik bi exim vardı
ayrılmamıza rağmen 1 sene falan kopamadık . ha ben artık kendisini bitirdim çoktan görüşmüyorum da zaten
neyse bu toxic manyakla da ortak çevremiz falan yoktu hatta hayatlarımız apayrıydı
ama sevgiliyken beni günde 10 kere aradığı olurdu ve her telefon konuşmamız en az yarım saat sürerdi
düşün artık neler konuşuyoruz
o insanla ilişkin ilerledikçe sen onun çevresine o senin çevrene alışmaya, adapte olmaya başlıyor
beni bi sürü insanla tanıştırmıştı , onların dışında beni ismen bilen yığınla insan vardı çevresinde
komşusuna bile benden bahsetmişliği var, sen düşün
sevgiliyle tabi ki baş başa zaman geçirilir, arkadaşlarla beraber sevgiliyle zaman geçirme durumu ara sıra olur
tabi ki ikili buluşulur yani
sürekli grup halinde buluşma kafası nedir
neyse ne dersek diyelim sen bu çocuğu iyice takıntı haline getirmişsin
ki sizin ileride çook daha başka konulardan da sorunlarınız olacak
Toksik manyağı bile savundurttular sana🤣🤣

Toksik manyağı bile savundurttular sana🤣🤣
ahaha burdaki konulara bakınca savunduğum ya da kıyasladığım, örnek verdiğim durumlar oluyor
öyle insanları bile kıyaslıyorsam anla işte ilişkilerin saçmalık seviyesini
ki benimki de çok saçmaydı ben saçma olanı yaşadığım için başka bi saçmalığa örnek veriyorum
hani kimse bu hatalara düşmesin gibisinden :KK70:

Valla sıkıntı orda işte. Bir sorun var galiba bende. Benimle ilgilenen kariyeri iyi biri var gayet tatlı da ama ona o çekimi hissedemiyorum deli miyim neyim yaka silktim kendimden. Kendimin yakasından bi düşsem her şey süper olacak.

Bazen uzun uzun düşünmeye gerek yok çocuğun yok çoluğun yok mesela
Ayrılmak istiyorsan bunun olmasına gerektiğine inanıyorsan yaz ayrılmak istiyorum mesajı düşünmeden yaz gönder oldu bittiye getir.
Sonrasına sonra bakarsın

Bazen uzun uzun düşünmeye gerek yok çocuğun yok çoluğun yok mesela
Ayrılmak istiyorsan bunun olmasına gerektiğine inanıyorsan yaz ayrılmak istiyorum mesajı düşünmeden yaz gönder oldu bittiye getir.
Sonrasına sonra bakarsın
Ben dün gece 1 den sabah 9 a kadar ağladım. Öyle gözyası dökmek değil baya hıckırarak. Sonra işe ve hastaneye gittim. Benim kafanın gidiklik bambaska bir boyutta. Olay çok komik ama yaşadığım duygular çok yoğun. Ben de hiç memnun değilim bu halimden ve hislerimden.

Bu kişi neden farklı ben size söyleyeyim; adam sizin bam telinizi bulmuş, sürekli yetersiz hissettirerek, taleplerde bulunarak, suçlayarak ve arada ağzınıza bir parmak bal çalarak manipüle ediyor. Siz de bu manipülasyona karşı hep bir kendini ispat ve yeterli olma haline duyduğunuz özlemle habire emek sarfediyorsunuz. Ömrünüz boyunca el oğlunu memnun etmeye çalışarak kendinizden mi vereceksiniz bir oturup bunu düşünün bence..

Ben bu çocuğu niye takıntı haline getirdim biliyor musun normalde çok bağımlı bir kişilik. Ama nedense bana böyle bir garip. Sebebi de flörtün başlarında bir şeyine sinirlendiğim için uzun süre yazmamam. Ona göre de ben ilgisizim. Ama bu böyle sidik yarışı gibi devam etmemeli bence. Beni hayatına dahil etse ben de böyle davranmam zaten. Dengem şaştı ve cidden kendimi eksik hissediyorum. Ortak bir çevremiz olsa belki böyle yönsüzleşmezdi ilişki
Çok farklısınız kabul et

X