İmtihan ve kız annesi olmak

elfperisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
16
9
35
Merhaba hanımlar, öncelikle şunu belirteyim fake sanılmamak adına, yeni üye gibi görünsem de 10 yıldır diğer üye adımla aranızdayım biraz tanındığım ve akrabalarımında bildiği için böyle bişey yaptım kazen den izinliyim.

Sorunum diye bahsedemem hiç bi kavram ifade edemez, öyleyse anlatayım siz anlayın ve bana bi yol gösterin.

7-8 yaşlarımda teyzemin oğlu tarafından 2-3 kere cinsel istismara uğradım. Evde herkes varken oyun oynuyoruz sanılırken biri böyle oldu. diğeri onların evde oldu bu arada kendisi 16 yaş civarıydı.. velhasıl taşındık devam edemedi.. Bunu anneme anlatmaya çalıştığımda tecavüz kelimesini bilmediğim için çocuk aklımda ... abi beni öpüyor diyordum dinletemedim abin öper de sever de dedi annem ama anne dediğimi hatırlıyorum sus başım ağrıyor dedi.. sorun annemin kötü niyeti değil annem çok saf herkesi temiz sanan biridir. Ben içimde tuttukça böbrek hastalığım başladı. İltihap vardı aşırı hastaneye maddiyatsızlıktan yatamadım. evde 1 ay günde 3 kere eczane iğne yaptı bir sürü ilaç eşliğinde bitti..Neyse yıllar geçti bu olay böyle kaldı.. 19 yaşımda cesaret ettim kontrol ettirdim çünkü hiç unutmadım bir sorun vardı kötü bişey yaşamışdım ama neydi bilemedim ve o yaşa gelince aklım erince baktırdım bakire değildim. Tabi hastanede arkadaşım yanımdaydı küçük bir sinir krizi ile atlattım diyeyim. biraz da beddua ettim -Allah ona hiç çocuk vermesin diye çünkü çok aklı yerinde değil ona yapabilir. velhasıl karısı 3 kere düşük yaptı çocukları olmadı artık olamazda.. 16 yaşımdaydım kuzenim yeni doğum yapmıştı orada kaldım gece uyandığımda eniştem yanımdaydı yanağımı öpüyordu ve içki kokuyordu çok korktum kovdum oda da bağırmakla tehdiit ettim kapıyı kilitledim kapının öylece yere yığılıp kaldım. Kuzenimin hiç bişeyden haberi tabiki olmadı olamazdı bebeği vardı.. öylece kaldı bi daha tekrarlanmadı..
Çok uzatıp canınızı sıkmak istemem en sonunda eşim çıktı karşıma arkadaşımdı öncesinde herşeyi biliyordu evlendik şükür 3 yıldır hiç bir sıkıntımız yok hiç sorun etmedi hep yanımda kendisi.. Bana o kötülüğü yapanla aile toplantılarında, bayramlarda, teyzemlerde denk düşüyoruz. Ben ne kadar denk düşmemeye çalışsam da oluyor. ve geçen bayram eşimle yan yana oturdular o sıra ölmek istediğimi hissetmiştim. Eşim bunu yapanın kim olduğunu bilmiyor uzak akraba sanıyor bu arada.. Diğer kuzenimde eşinden yıllar sonra boşandı ihanet yüzünden..
Buraya kadar herşey tamam ara sıra o kansızı görsem de o olay bitmişti unutmuştum hatta istismar suçu ile kendini öldüren kadınlara kızıyordum güçlü olup yaşamaları lazımdı bi süre sonra unutmuş gibi yapılabiliniyordu vesaire.. Böyle devam ederken hamile kaldım ve Rabbim bana öyle birşey verdi ki bana bütün sandıklar, bütün gömülmüşlükler geri çıktı. Kızım oldu. Kız çocuğu annesi oldum. Bununla beraber öyle bi hastalık başladı ki hayatımı cehenneme çevirdi. İlk zamanlarda erkek kardeşimden sakındım ergendi ama çok büyütmedim tabii. İşe başladım çocuğa annem bakıyor. Anneme de çok güvenemiyorum yemeğini temizliğini iyi yapıyor ama ama işte nedenini anladınız.
Sonra babam için başladı kızım 20 aylık ve 12 aylıktan beri babamdan az az sakınıyordum ruhsal olarak bunalıyordum ama şimdi arttı babam kızımı biraz fazla mıncırarak sever kendisi 51 yaşında. Yanağından şap şup öper sesini duyarsın için parçalanır. ELini onu kucağında tutarken kalçasındandır otururkende bacağının arasından tutarak oturtur çocuğu eli hep oradadır şaka ile arkasına vurur bazen hepimiz içerideyken arka odaya gideceği sırada gel der elinden tutar götürür bende peşlerinden tabii .. İnanın hayat cehennem oldu ben yaşadıklarımdan dolayı etkideyim biliyorum hiç yardım da almadım ama bunlarda normal mi ? Babama çok düşkünüm o da bana öyleydi ama ben artık böyle devamlı onu uyardıkça izledikçe anladı ruhsal uzaklaşıyoruz biraz. uyarıyorum dinlemiyor o kız çocuğu baba diyorum anlamıyor. Annem zaten o bişey yapmaz bu bişey yapmaz havasında.. eve sohbet alsa çocuğa başka kadınlar bakabiliyor baksın ama başka kadınlı erkekli misafir geldiğinde de öyle dikkat etmez varsa yoksa güzel hizmet ziyafet olsun. Benim başıma gelen ya kızıma da gelirse.. Neyse dün akşamda oturuken babam bu hareketleri yaptı bi baktım organının üzerinde dıgıdık yapıyorlar çıldırdım. Hiç bir dede bu kadar vıcık vıcık sezmez toorunu hiç görmedim babam çok fazla.. Hatta dün kuzenim kızı ile geldi 7 yaşında kızı onu da vıcık vıcık öptü boynuna yakın yerden.. Bu arada çok müstehcen bişeyden bahsedicem bekarken babam pc mi alırdı ve geri aldığımda hayvanların çiftleşmelerini izlemiş olduğunu görürdüm. Bir kere de yanlışlıkla banyoyu açtım ve gözleri kapalı mastürbasyon yaptığını farkettim. ve annemle çok seyrek oluyorlar şekeri var artık yapamıyorum ayağına ama banyoda hayallaerle yapıyor.. İşte bu yüzden korkularım var arkadaşlar.. Ben 4 yıllık okudum muhasebeciyim. Kredi borçlarımız var ama seneye rahatız. Seneye ikinci çocuğumu yapayım hem bahanem olsun hemde kızımla yakın olsunlar hemde artık evde kalıp ben bakayım diyorum. Babam haftaiçi izinli olduğu için hep işyerinde korku içindeyim. Niye böyle oldum ben mi abartıyorum. Bazen sen bunları yaşadın ve annen bunu farkedemedi sen nasıl kızını bırakırsın diye kendime kızıyorum.. Bana bu cehennemde bi yol gösterin siz napardınız böyle durumda ?

Geçmiş olsun
Öncelikle kendi cocuklarımız için sormak zorundayım tecavüze ugramıssınız ve bunu anlamlandırdınız tek sekıl öptü mü oldu ? Yanı daha fazla korkmus olmalıydınız 7-8 yas kucuk bır yas degıl , o anları hatırlıyormusunuz ve htırlıyorsanız ne hatırlıyorsunuz ?

Ve gecmıs olsun sızınle alakalı kısma gelıyorum. Tabı yasananlar zor , bız anlayamayız sadece anlamaya calısırız . Ama son zamanlarda bunları yasamamıs bırı olarak bıle toplumca psıkolojımız bozuldu pekala. Bende yenı bır uygulama ıle ben ve esım h arıcınde kımseye cocugu opturmeme kararı aldık ve bunu acıkladık.
Cocugada 2 tur dokunuz oldugunu anlattık. 1. senı mutlu eden donuslar ve öpmeler anne ve babadan gelen. 2. senı rahatsız edenler bunlara hayır demelısın dıyerekten.
Ben sızın yerınızde olsam napardım kısmına ıse kesınlıkle calısmazdım dıye yanıt verıyorum gerısını sıze bırakıyorum.

Bence mutlaka psikolojik destek almalısınız bu güne kadar almadığınız için de hata yapmışsınız bunca yüke göğüs germek çok zor inşallah Allah bundan sonra yüzünüzü güldürür.

Amin çok ihityacım var çünküü

Ne olur bu konu fake olsun

Bunu ben sizden daha çok isterdim. Ama hepsi bellekte...

Geçmiş olsun
Öncelikle kendi cocuklarımız için sormak zorundayım tecavüze ugramıssınız ve bunu anlamlandırdınız tek sekıl öptü mü oldu ? Yanı daha fazla korkmus olmalıydınız 7-8 yas kucuk bır yas degıl , o anları hatırlıyormusunuz ve htırlıyorsanız ne hatırlıyorsunuz ?

Ve gecmıs olsun sızınle alakalı kısma gelıyorum. Tabı yasananlar zor , bız anlayamayız sadece anlamaya calısırız . Ama son zamanlarda bunları yasamamıs bırı olarak bıle toplumca psıkolojımız bozuldu pekala. Bende yenı bır uygulama ıle ben ve esım h arıcınde kımseye cocugu opturmeme kararı aldık ve bunu acıkladık.
Cocugada 2 tur dokunuz oldugunu anlattık. 1. senı mutlu eden donuslar ve öpmeler anne ve babadan gelen. 2. senı rahatsız edenler bunlara hayır demelısın dıyerekten.
Ben sızın yerınızde olsam napardım kısmına ıse kesınlıkle calısmazdım dıye yanıt verıyorum gerısını sıze bırakıyorum.

Cutemom anlatayım, yaşadığım şey bir oyun şeklindeydi. Anne baba gibi. ama kesit kesit hatırlıyorum özellikle beynim sildi çünkü. Üstümdeydi divana yaslamıştı bir keresinde beni üstelik bütün herkes içerdeydi. o kapıyı kilitledi. acı hissettim ama diyorum oyunmuş gibiydi kötü bişeydi ama tam anlayamadım. O gece bi sülale resmi çekildi en tepemde ben ayaktayım ve yeşil pantolonumun fermuarı açık. çünkü yarıya kadar indiriyordu. ama o sıralar anneme söylemek aklımamı gelmedi kötü bişey yaşadığımımı tamm anlayamadım inan bilmiyorum. Farkındalıkta şöyle oldu 11 yaşımdaydım tv izlemeye başladım ve kötü sahneler vardı o sıra tecavüz sahneleri çok vardı o görüntüler o zaman aklıma mıh gibi çakıldı anneme anlatmaya çalışmamla böbrek hastalığına yakalanmam da bir oldu. Bende bu kararda yani çalışmamayı seçicem yoksa böyle katil olma potansiyelim yükseliyor.

üff çok zor. ne desem bilemedim.

ama bence sizde piskolojik destek alsanız iyi olur...

Bende istiyorum hatta hipnoz tedavisi varmış onu düşünüyorum

Öncelikle yaşadığınız olaylar için çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Herkese şüphe ile yaklaşmanızı yaşadığınız olaya bağlıyorum. Çok haklısınız evladınızı sakınmakla, fakat unuttuğunuz bir şey var; yarın bir gün evladınızın bu sebepten dolayı psikolojisi bozulabilir.
Destek almak için geç kalmadınız. Bir uzman desteği şart ve rica ederim size bu kötülüğü yapan kişiyle asla bir arada bulunmamaya özen gösterin.
Çocuğunuz, o kişiyi yabancı biri olarak bilsin ki yarın bir gün evladınızı yanına cağırdığında "zaten tanıyorum" diye düşünüp gitmesin.
Sevgiler.

Allah yardimciniz olsun. Neyse ki kendinizi birakmamissiniz. Bu durumu sorun etmeyecek biri cikmis karsiniza. Bi evladiniz olmus allah anali babali buyutsun insallah.
Siz bu tur seyleri yasamamis olsaniz bile son zamanlarda o kadar kotu seyler duyuyoruz ki. Takinti etmemek elde degil. Henuz cocugum yok ama yegenim var 5 yasinda. Onun icin bile cok endiseleniyorum. Surekli dua okuyun hem kendiniz hem de cocugunuz icin. Ayrica psikolojik destek şart.

psikologa gidin tamam da rahatsiz oldugunuz seyler zaten rahatsiz edici.
Yani bunun sizin gecmisinizle alakasi yok ben de bunlara izin veremem. Kendiniz icin tedavi olun ama kizini aynen pür dikkat korumaya devam edin.
Inanin annemin rahatligina cok sasarim ise kosardi beni oraya buraya birakip.
Deliriyorum düsündükce, nasil anne diye. Cok defakar cok iyi hersey yapar ama insanin ilk görevi o cocuga dikkat etmek baskasina nasil birakabiliyorsun be kadin!

Bu kadar olaydan sonra cocuğunuzu korumanız hic de abartı değil sizin yerinizde kim olsa aynı şeyleri düşünür
Ailenizi uyarın cocugunuz anlayabiliyorsa konuşun kimsenin kucağına oturmasin opmesine izin vermesin
Neler olduğunu gördük tvlerden
Sizde en yakın zamanda tedavi olun
Çok geçmiş olsun

Kıyamam sana ya, ne üzüldüm bilemezsin.

Benim de kızım olacak, bu olaylardan sonra ne yaparım, işi gücü minimum a indiririm gibi... Kendi işimi yapıyorum, kızımı yanımdan ayırmam gibi geliyor.

Ben olsam cikarim isten aileden de sulaleden de uzaklasirim. En cok annenize kizdim. Basim agriyor ne demek ya. Eger cocugun varsa agrimayacak o bas! Hakki yok. Once cocugunu dinle neden durup dururken optu beni diyor. Sirf bedenin elverdi diye dogurmakla is bitmiyor.

X