infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aglarm sustramassn bak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşşşşşşşşşşşş aminn:KK16:

RABBİM şu mbarek ramazan ayında sahur saati duy sesimizi bizleri boynu bükük kucağı boş bırakma yarabbi bizlerede analığı tattır RABBİM yüzümüzü güldür ölüp gittiğimizde dünyada bize dua eden salih bi evlat bırakabilelimmm nolur rabbim tez zamanda duamızı kabul et AMİİİİİİİİNNN :KK16::KK16::KK16:

AYNI durumdayım tatlım belki okumuşsundur az önce :KK43: bide yalnızım canım bişi yemek istemiyo sahurda öle işte sen nabıyorsun sen hangi şehirdensin ne kadardır bebek istiyon

canım ac kalma zorda olsa ye bişiler ben ank 1.5 yıldr istiyoz ama nasip herşey nasip bna müsade cnım yarım uzun konmuşuruz sahur hazrlamam lazım üstünüzden uzak bide baş agrısı çöktü anlatamam hepinizi öpüyorumm kocaman iyi sahurlar :KK16::KK54:

Rabbim hayırlı ömür & hayırlı ölüm versin. .

İnşallah iki cihanda güldürsün inşallahhh..

İmtihanımızdan sevinerek geçelim inşallah..

canım ac kalma zorda olsa ye bişiler ben ank 1.5 yıldr istiyoz ama nasip herşey nasip bna müsade cnım yarım uzun konmuşuruz sahur hazrlamam lazım üstünüzden uzak bide baş agrısı çöktü anlatamam hepinizi öpüyorumm kocaman iyi sahurlar :KK16::KK54:

hoşçakal grsrz canım hayırlı sahurlar öpüldüüüünnn:KK16::KK16::KK16::KK54:

Rabbim hayırlı ömür & hayırlı ölüm versin. .

İnşallah iki cihanda güldürsün inşallahhh..

İmtihanımızdan sevinerek geçelim inşallah..

ABBİM şu mbarek ramazan ayında sahur saati duy sesimizi bizleri boynu bükük kucağı boş bırakma yarabbi bizlerede analığı tattır RABBİM yüzümüzü güldür ölüp gittiğimizde dünyada bize dua eden salih bi evlat bırakabilelimmm nolur rabbim tez zamanda duamızı kabul et AMİİİİİİİİNNN :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54:

RABBİM şu mbarek ramazan ayında sahur saati duy sesimizi bizleri boynu bükük kucağı boş bırakma yarabbi bizlerede analığı tattır RABBİM yüzümüzü güldür ölüp gittiğimizde dünyada bize dua eden salih bi evlat bırakabilelimmm nolur rabbim tez zamanda duamızı kabul et AMİİİİİİİİNNN :KK16::KK16::KK16:

Aminnnnn ecmainn

:KK16:

♡♥♡♥

Uykusuzluktan oluyorummm cok yorgunum kizlar kk yada giremiyom dinlenmek istiyorum artik:-(oglene kadar uyumak istiyorum:-( optum hepinizi

İyi sahurlar :KK16: :KK16:

♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

İçim o kadar dolmuş ki Özür dilerim :KK43:

Evet herkes dusunmiyceksin diyo zor ama aklımızda olmadan yaptigimizda tutcakmis. Bana doktorumda dedi cok iyi bi insan Allah razı olsun üzüntü yok düşünmek yok dedi ne kadar pozitif olursak okadar iyi sonuclar alırız dedi sakin kafana takma diyo olcak basarcaz diyo :KK43:

merhaba konuya daldım ama ne kadar kılo verdın tatlım...:KK6: bende vermek ıstıyorumda:KK55: spor yaptın mı bu sürecte:KK51:

hayır spor falan hiç yapmadım boyuna yattım 10 kilo verdim ekmek yemediğim için belki zararlı olur diye ama şimdi iyiyim ekmek az yiyorum herşey kontrol altında fazla hiç kaçırmıyorum

Evet herkes dusunmiyceksin diyo zor ama aklımızda olmadan yaptigimizda tutcakmis. Bana doktorumda dedi cok iyi bi insan Allah razı olsun üzüntü yok düşünmek yok dedi ne kadar pozitif olursak okadar iyi sonuclar alırız dedi sakin kafana takma diyo olcak basarcaz diyo :KK43:

ahh ahh üzülmemek,stres yapmamak için bi formül varsa banada söylee :KK31:

ya hay,ya kayyüm,ya cabbar,ya müsavvir,ya Allah kerimm.. :KK16:

eses hayırlı haberlerini beklyoruz tatlım :) daha adet olmadn mı :KK76:

kuzum belim cok agrıyor,yumurtalıklarım calısıo..
Hissediyorum sürekli kontrolde ediyorum geldi gelcek..
üzgünüm yineee .. :KK14:

valla bende diyordum nasıl keserim yemeğimi ekmeğimi ama hırs yaparsan başa çıkarsın

ekmek,princ,cips,cikolata oofff :]]

X