infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

gelicek annesi ben hissediyorum bu ay gelicek.......

insallah daha fazla bekletmezler damlacımm :KK31:
neler yapıosnn bakalımmmmm :KK6:

canım ya tweety'in sorunu neydi kaç yıldr tedavi göryrdu?umut olsun bana bize:KK43:((

3yıldır pko ve esinde morfolojisi ..:KK31:
Asılaması ilk asılaması tutttuuuu..:KK52:
Darısı basımıza insallah tatlımm..:KK16:
Yazmıstı bikac sayfa geriye okuyabilirsinn .. :KK31:

Neler yapıosnn bakalımmmmm :KK6:

ayyyy darısı başımıza:KK43:(((

Kizlarrrrr bu aksam iftar da toplam 12 kişi olucaz çok isim var karnım da bi yandan ağrıyor oldum olucam sinir oldum yaaa

neler yapıosnn bakalımmmmm :KK6:

ne olsun canım dün gece bende çok bunalıktım foruma girememiştim bugün yazılanlara gözatıyorum... bu arada twity hamileymiş onu gördüm çok sevindim ayrıca umutlandımda.... belki allah bizede nasip eder şu mübarek günde.. kız bak senin adette gecikti bende 18 inden beri bekliyorum gelmedi artık umutlanmaya başladım ama psikolojikde olabilir benimkisi..aslında 5 yıldır sadece bir kere gecikti oda kistten onun harici hiç olmadı ilk defa bu ay oldu. ama bilmiyorum bu ay yumurtlama döneminden beri içimde bi his olacağını söylüyor. ya gerçekten oldu yada psikopata bağladım iyice :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bozdum ben kafayı

ne olsun canım dün gece bende çok bunalıktım foruma girememiştim bugün yazılanlara gözatıyorum... bu arada twity hamileymiş onu gördüm çok sevindim ayrıca umutlandımda.... belki allah bizede nasip eder şu mübarek günde.. kız bak senin adette gecikti bende 18 inden beri bekliyorum gelmedi artık umutlanmaya başladım ama psikolojikde olabilir benimkisi..aslında 5 yıldır sadece bir kere gecikti oda kistten onun harici hiç olmadı ilk defa bu ay oldu. ama bilmiyorum bu ay yumurtlama döneminden beri içimde bi his olacağını söylüyor. ya gerçekten oldu yada psikopata bağladım iyice :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bozdum ben kafayı

Cnm kadınlar hissedermis hamile olduğunu inşallah sende hamilesindir. . Yapsana bi test ramazan bereketiyle geldi topigimize

4 ayda ekmeği tamamen kestim sadece yemek yedim sabah kahvaltıda un ve 1 yumurta karıştırıp omlet yaptım ekindi gibi de akşam yemeğimi yedim ekmeksiz porsiyonlar küçük öylece verdim şimdi ne kadar yesem yine aynıyım diyet çok iyi geldi

Ay cnm ne güzel ya.. ben ekmeği kessem pilav makarna çok yiyorum nsl vericem bilmiyorum ya suan acaip bi göbeği m var

Cnm kadınlar hissedermis hamile olduğunu inşallah sende hamilesindir. . Yapsana bi test ramazan bereketiyle geldi topigimize

kalp kalbe karşıymış bak bende sana yazıyodum... inşallah canım yaaa çok merak ediyorumda yarın yapıcam bakalım ,hayırlısıyla bizede verir allahım bayram hediyemizi.....inşalllaaaahhh...... ya çok ümitliyim yada amann beş yıldır ne tedavilerle olmadıda şimdimi olcak diyorum

kıııızzzzzz becerikli hanım ne yapacan akşama bende onu yapayım de hele menüyü

Kız geberdim sabah beri şimdi oturdum biraz dinelleneyim yemeğe girisicem anca evi temizledim. . Sendede mi misafir var kaç kişi gelicek cnm ..
Bendekiler kaynatam in akraba lari o çağırmış kaynanam etli sarma sarmış bende mercimek çorbası fırında beşamel soslu oturtma pilav yapıcam şimdi salata karpuz cacık vs. Iste

kalp kalbe karşıymış bak bende sana yazıyodum... inşallah canım yaaa çok merak ediyorumda yarın yapıcam bakalım ,hayırlısıyla bizede verir allahım bayram hediyemizi.....inşalllaaaahhh...... ya çok ümitliyim yada amann beş yıldır ne tedavilerle olmadıda şimdimi olcak diyorum

Cnm benim hiç belli olmaz rabbim ol desin yeterki. . Ay heycanla bekliycem yarını ne sorun vardı sizde cnm bide belirtilerin varmı nsl vücudun ..

Ewt kalp kalbe karşı cnm 😘😘😘

Kız geberdim sabah beri şimdi oturdum biraz dinelleneyim yemeğe girisicem anca evi temizledim. . Sendede mi misafir var kaç kişi gelicek cnm ..
Bendekiler kaynatam in akraba lari o çağırmış kaynanam etli sarma sarmış bende mercimek çorbası fırında beşamel soslu oturtma pilav yapıcam şimdi salata karpuz cacık vs. Iste

yok benim kocam var yemeyi çok seven o yetiyo:KK52::KK52::KK52::KK52: misafire gerek yok .... ohhh menü güzel bendemi yapsam acep

yok benim kocam var yemeyi çok seven o yetiyo:KK52::KK52::KK52::KK52: misafire gerek yok .... ohhh menü güzel bendemi yapsam acep

Hahaha yap yavrum. . Yaparken beşamel soslu oturtmam in resmini cekicem laptopum olursa yemek bölümünde tarifiyle paylasicam😊😊😊

Cnm benim hiç belli olmaz rabbim ol desin yeterki. . Ay heycanla bekliycem yarını ne sorun vardı sizde cnm bide belirtilerin varmı nsl vücudun ..

Ewt kalp kalbe karşı cnm 😘😘😘

en başta hiç bi sorun yoktu kurcalana kurcalana milyontane sorun çıktı bende. şşimdide çikolata kistim var iki tane 1 tüp 1 aşılama yaptık tutmadı.. sence sorunsuzken olmadıda şimdi kistlerle olurmu..... ama ben aşırı umutluyumdur işte hiç pes etmem inancımı yitirmem o yüzden ümitliyim yoksa sonucu biliyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X