Insanity Max30 günlüğüm

Sporunu naptın bebişim bak bugün toparlanıyoruz, herkes başlıyor, senden de bekliyorum şekerciim :)

canım 1 aydır aynı kiloda sabit kaldım, eliptiği bıraktığıma pişman oldum gibi bişey,
max 30 u tam yapamadığım için verim alamadığımı düşünüyorum ,leitha bana 15 dakika eliptik sonra max. 30 yap dedi bugün için niyet edeyim bakalım inşallah yapabilirim,

birde geçenlerde bana senin belin basenine göre ince bölgesel çalış dediler, (bel 80-81 gibi basende 100)
oda kafama takıldı, acaba diyorum 30 dakika eliptik yapıp peşine 15 dk basenkalça egzersizimi eklesem ki
yani canım senin anlayacağın kafam çok karışık :confused:

Kızlar benimde en önce bacaklarım inceldi sonda üst kısma geçecek galiba:confused:
Düşünün 30 beden kota giriyorum ama kilom hala 79-80 arası gidip geliyor, inceliyorum ama kilo aynı:KK64:

Dün olmayan Bi kotum vardı 2 ay önce falan demedim basenden geçmemişti şimdi çok güzel oldu ama düğme kısmı biraz oturdu, olsun oldu ya:KK66:
Basen bacak kısmım çook güzel inceldi, ama üst kısım için aynı şeyi söyleyemicem:cry:
Bu arada videoda gibi kesinlikle olamayız evdeki çalışmalarla, onun için salonda ağırlık çalışmaları şart
Bi bakiim şu videoya :)
Kas yoğunluğunu arttırmak için protein alımı ve ağırlık çalışmak şart ama önce yağları eritmek lazım kuzum. Yağlar bi gitse gerisi kolay :)

canım 1 aydır aynı kiloda sabit kaldım, eliptiği bıraktığıma pişman oldum gibi bişey,
max 30 u tam yapamadığım için verim alamadığımı düşünüyorum ,leitha bana 15 dakika eliptik sonra max. 30 yap dedi bugün için niyet edeyim bakalım inşallah yapabilirim,

birde geçenlerde bana senin belin basenine göre ince bölgesel çalış dediler, (bel 80-81 gibi basende 100)
oda kafama takıldı, acaba diyorum 30 dakika eliptik yapıp peşine 15 dk basenkalça egzersizimi eklesem ki
yani canım senin anlayacağın kafam çok karışık :confused:
Eliptik sanırım direk bacaklara çok etkili. Ama şuda var ki bölgesel incelme diye birşey yok. Vücud yağlarını en son aldığı bölgeden vere vere ilk aldığı bölgedeki yağlara doğru inceltiyor, buda kişiden kişiye değişiyor tabii..Bölgesel çalışmayla o bölgedeki kasları arttırıyoruz yağları eritmiyoruz yani. İdeal kilosunda olanlar için bölgesel çalışma tam isabet olabilir.
Bence bırakma Max30 u devamlı yapmaya çalış bak faydasını göreceksin. Eliptik ekliyebilirsin, ağır gelirse iki günde bir ekleme yapabilirsin bana göre, alıştığın için etkisi azalmışda olabilir, o yüzden Max' ı bırakma derim ben.
Birde Brazil Butt programı var; sen bi gayret Maxı düzenli yapmaya çalış en az bi 10 gün dene ama verim alamazsan, Brazil Butt a geç derim. Ama Max dan verim almaman imkansız bence yeter ki sürekli yap..

Kız Seda bende çalışmadı video :KK43:
Allah Allah niye ki?
Bende hastanedeyim şimdi ücretsiz isin için dilekçemi vericem, öncesinde 15 ne kadar rapor almam lazım. Bugün eşim nöbet istirahatliydi, kahvaltı falan yaptık sonda bomba ihparına gitti falan oğlumdan fırsat bulup yapamadım
Daha ev temizlicem çamaşırlar vs Offf:KK43:

Eliptik sanırım direk bacaklara çok etkili. Ama şuda var ki bölgesel incelme diye birşey yok. Vücud yağlarını en son aldığı bölgeden vere vere ilk aldığı bölgedeki yağlara doğru inceltiyor, buda kişiden kişiye değişiyor tabii..Bölgesel çalışmayla o bölgedeki kasları arttırıyoruz yağları eritmiyoruz yani. İdeal kilosunda olanlar için bölgesel çalışma tam isabet olabilir.
Bence bırakma Max30 u devamlı yapmaya çalış bak faydasını göreceksin. Eliptik ekliyebilirsin, ağır gelirse iki günde bir ekleme yapabilirsin bana göre, alıştığın için etkisi azalmışda olabilir, o yüzden Max' ı bırakma derim ben.
Birde Brazil Butt programı var; sen bi gayret Maxı düzenli yapmaya çalış en az bi 10 gün dene ama verim alamazsan, Brazil Butt a geç derim. Ama Max dan verim almaman imkansız bence yeter ki sürekli yap..

aslında haklısın canım benimde yağ oranım yüksek önce yağları eritip sonra bölgesele geçmeliyim işte insanlar bunu bilmiyo, bana kilon iyi diyenlere anlatmaya çalışıyorum bana çok bilmiş/ammada abartıyo gözüyle bakıyolar

o zaman önce max.30 sonra eliptik yapsam nasıl olurki,leitha önce eliptik sonra max dediydi ama farkedermi ki, hem eliptikten sonra tniht master mıydı o aletten var birazda ondan yapar sonra duşa giderim

brazil butt da aynı adamın sporumu canım?
senin verdiğin o linkten aratıp bulurum heralde demi?

Allah Allah niye ki?
Bende hastanedeyim şimdi ücretsiz isin için dilekçemi vericem, öncesinde 15 ne kadar rapor almam lazım. Bugün eşim nöbet istirahatliydi, kahvaltı falan yaptık sonda bomba ihparına gitti falan oğlumdan fırsat bulup yapamadım

ayy Allah korusun canım, nerde oldu ihbar ist. damısın sen? eşin polis galiba Rabbim korusun tüm polis,asker,sivil vatandaş herkesi korusun bu hainlerden

ayy Allah korusun canım, nerde oldu ihbar ist. damısın sen? eşin polis galiba Rabbim korusun tüm polis,asker,sivil vatandaş herkesi korusun bu hainlerden
Yok Can'ım asker İstanbul'da değiliz başka Bi yer, eşim karakol komt nöbet istrt. Ama gidip bakması şart

Evet Can'ım çalıntı araç ikiz plaka çıkmış:KK43:

Yok Can'ım asker İstanbul'da değiliz başka Bi yer, eşim karakol komt nöbet istrt. Ama gidip bakması şart

Evet Can'ım çalıntı araç ikiz plaka çıkmış:KK43:

Allah yardımcıları olsun, vatan onlara emanet gerçekten bu kadar özverili çalışmasalar bizler böyle rahat yaşayamayız,Allah hepsinden razı olsun

Allah yardımcıları olsun, vatan onlara emanet gerçekten bu kadar özverili çalışmasalar bizler böyle rahat yaşayamayız,Allah hepsinden razı olsun
Evet aynen öyle, keşke her meslek gurubu onlar kadar özverili olsa...
O Facebook'ta yayınlanan operasyon görüntülerindende bizzat geçmiştir eşim, daha önce de d bakır silvadaydık, aylar süren görevler şunlar bunlar... Sıkıntıdan evde yiye yiye bu hale geldimya zaten, şimdi de kilo verecem diye k...mı yırtıyorum afedersin
Bu ülkeyi yaşanamaz hale getirdiler, Allah sonumuzu hayır etsin

Allah Allah niye ki?
Ayy tatlım Allah tüm polis, asker güvenlik ve vatandaşlarımızı korusun. Onların sayesinde insanlar tahat. Allah tez zamanda şu teröristlerin kökünü kurutsun inşallah. Fırsat vermesin.
Açılmadı Almanya' dan izlenmiyor yazdı neyse sorun dğil kuzum.
Moralin bozulduğu için işler gözünde büyüdü birden sanırım, yaparsın sen, güçlü hatunsun sen Maşallah

Ayy tatlım Allah tüm polis, asker güvenlik ve vatandaşlarımızı korusun. Onların sayesinde insanlar tahat. Allah tez zamanda şu teröristlerin kökünü kurutsun inşallah. Fırsat vermesin.
Açılmadı Almanya' dan izlenmiyor yazdı neyse sorun dğil kuzum.
Moralin bozulduğu için işler gözünde büyüdü birden sanırım, yaparsın sen, güçlü hatunsun sen Maşallah
Yoo moralim bozuk falan değil, alıştım ben kız daha bu neki..eve gidince önce spor sonra iş yapmayı düşünüyorum :KK45: yoksa kalıyor

aslında haklısın canım benimde yağ oranım yüksek önce yağları eritip sonra bölgesele geçmeliyim işte insanlar bunu bilmiyo, bana kilon iyi diyenlere anlatmaya çalışıyorum bana çok bilmiş/ammada abartıyo gözüyle bakıyolar

o zaman önce max.30 sonra eliptik yapsam nasıl olurki,leitha önce eliptik sonra max dediydi ama farkedermi ki, hem eliptikten sonra tniht master mıydı o aletten var birazda ondan yapar sonra duşa giderim

brazil butt da aynı adamın sporumu canım?
senin verdiğin o linkten aratıp bulurum heralde demi?
İkiside kardio aslında farketmez öncelik sırası. Eliptik çok yormuyorsa Max' a enerjini bitirmiyorsa ilk eliptik yapabilirsin. Ama Max' a enerjini tüketecekse ilk Max30 u yap derim.
Aslını istersen ben senin yerinde olsam sadece Max30 u yaparım bir süre en azından. Max30 u fazla düzenli yapmadın şimdiye kadar o yüzden etkilerini hemen göremedin zaten bir ayda ancak etkileri farkediliyor. Yılgınlık olup tamamen bırakman söz konusu olabilir. Sen ilk bi Max30 u düzene koymaya çalış derim ben.

Brazıl Butt başka birinin çalışması canım. Yandex de bulursun ama oda çoklu bir program, çalıştırdığı hedeflediği bölgeye göre programları var. Topiği vardı geçmiş sayfalarda.. Bi bakabilirsin belki sonra..

Kafanı fazla karıştırma şu an Max a odaklan derim. Düzene oturtturmaya bak şekerim. Göreceksin çok işe yarayacak inş.

iki tane bildirim gelmiş diye sayfaya bi girdim on dört mesaj geride kalmışım :-) bir an başka sayfada geziyorum sandim :-) sedacim allah eşine başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize zeval vermesin hep dua ediyorum senin içinde zor rabbim kolaylik versin. ben protein diyeti yapinca ise yaramıyor ödem topluyorum milletten ayrı bi metabolizmam var ot yiyince verebiliyorum bu arada sporu hala yapmadim bi deneme çözeyim dedim bi soruya takıldım resmen yarım saat uğraştım sınavda sorun zaman olacak büyük ihtimal benim için şimdi yemek yicem artık spor akşam yemeğinden önceye kaldı. bu arada bende koşu bandımi geri çıkaracağım bi max 30la olmayacak bu iş bacılar yaz geldi düğünler var incecik giyinme olayı var falan bu sene de tuhaf tuhaf bakmasın millet

yaaaa benim karın kaslarım çıktııı. :KK49: öyle çok belli değil tabii de silüet şeklinde. aklımı kaçırcam. belim 65 cm e düşmüş. kalçam 91 olmuş. :confused: plajlar bizi beklesin o zaman. ( 58 kiloya düştüm. iki kilo gitmiş. herkes kurumuşsın dese de umrumda değil. kaptırdım kendimi):cool:

Kızlar benimde en önce bacaklarım inceldi sonda üst kısma geçecek galiba:confused:
Düşünün 30 beden kota giriyorum ama kilom hala 79-80 arası gidip geliyor, inceliyorum ama kilo aynı:KK64:

Dün olmayan Bi kotum vardı 2 ay önce falan demedim basenden geçmemişti şimdi çok güzel oldu ama düğme kısmı biraz oturdu, olsun oldu ya:KK66:
Basen bacak kısmım çook güzel inceldi, ama üst kısım için aynı şeyi söyleyemicem:cry:
Bu arada videoda gibi kesinlikle olamayız evdeki çalışmalarla, onun için salonda ağırlık çalışmaları şart

selam canım, bende de aynı etki oldu. bende inceldim ama kilom aynıydı bi ara hep. sonra baktım ki iki kilo gitmiş birdenbire. sporla biraz daha yavaş ama kesin kilo veriyoruz. en azından kasların erimediğinden emin oluyorum ben. yıllardır gitmeyen bacak ve basenim gitti :)

bi de ananem geldi geçen ziyarete. annemi arayıp ağlamış. ''kendine bişey al ye kızım, bak ne kadarcık kalmışsın yapma böyle '' dedi. :KK49: spor yaparken görse, saçımı başımı yolacak. hoh be. 26 bedene girdim ya!

yaaaa benim karın kaslarım çıktııı. :KK49: öyle çok belli değil tabii de silüet şeklinde. aklımı kaçırcam. belim 65 cm e düşmüş. kalçam 91 olmuş. :confused: plajlar bizi beklesin o zaman. ( 58 kiloya düştüm. iki kilo gitmiş. herkes kurumuşsın dese de umrumda değil. kaptırdım kendimi):cool:
çok çok tebrik ederim boyun uzun dimi o bel nedir 65cm :-) sanırım bunu duyunca ben kaçırcam aklimi aman yarabbim nedir o ya bel mi :p masallah masallah

huhuuu süpersin ölçülerin çok iyi :cool:tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

X