Insanity Max30 günlüğüm

Bence sen kendinin farkında değilsindir kuzum, inceciksin Maşallah . Biraz kas eklersin olur biter ne yanii bebeğim :)
Bugün beslenmeme epey bir dikkat etmeye başladım, afferin bana :) bakalım ilk bir hafta Tr' yede aldıklarım bi gitsin inş. Sporumu iki gündür yapıyorum, kondüsyonumda fazla bir değişiklik yok gibi. Sadece sınavlarda zorlanır oldum, kollarım biraz güç kaybetmiş :) yakında düzelir inş.
Adriana bebeğim vaktin olursa sende hergün yazmaya çalışsana neler yaptığını, bize örnek olursun. Bugün @didilyos ile hibrit yapma kararı aldık programlarımız bittikden sonra inş. O zaman yardımına ihtiyacımız olacak ona göre bebeğim.

Yaşın genç kuzum fırsatın varken oku uni. Şimdi imkanlarda çok, hem çalışıp hem özel yüzde 75 bursla falan bile güzel bölümlerde okuyabilirsin. Allah yardımcın olsun, istediğin bölümü kazanırsın inş. Birinci basamak nasıl geçdi tatlım, benim yegenimde girdi oradan biliyorum ?

cok tesekkur canım en acımasız elestiri insanın kendisinden geliyor guzel motivelerin için cok tesekkuuurr :KK68:
O kondisyon elbet artıyor tatlım onceden insanityi ikinci kez dondugumde bile surunuyordum ama molaları azaltmıstım sayıları artırmıstım vucut ayak uyduruyor
Yazıcam yazıcam diyorum unutuyorum su sınav hazırlıgı aklımı aldı iyice :KK70:
Amin hayatım inşallah yegeninde kazanır istediği yeri. Cok cok güzeldi nazar degmesin simdi 2. oturuma hazırlanıyorum fırsat buldukca yazıcam buraya hatta aksam yatmadan gireyim buraya boylece unutmam da
sporumu yapıyorum p90x yaptım bugun enerji bulursam insanityde yapıcam son aydayım artık sorularınız olursa seve seve yardımcı olurum :KK37:

cok tesekkur canım en acımasız elestiri insanın kendisinden geliyor guzel motivelerin için cok tesekkuuurr :KK68:
O kondisyon elbet artıyor tatlım onceden insanityi ikinci kez dondugumde bile surunuyordum ama molaları azaltmıstım sayıları artırmıstım vucut ayak uyduruyor
Yazıcam yazıcam diyorum unutuyorum su sınav hazırlıgı aklımı aldı iyice :KK70:
Amin hayatım inşallah yegeninde kazanır istediği yeri. Cok cok güzeldi nazar degmesin simdi 2. oturuma hazırlanıyorum fırsat buldukca yazıcam buraya hatta aksam yatmadan gireyim buraya boylece unutmam da
sporumu yapıyorum p90x yaptım bugun enerji bulursam insanityde yapıcam son aydayım artık sorularınız olursa seve seve yardımcı olurum :KK37:
Çok sevindim senin adına canım sınavının iyi geçmesine, ikincisi inşallah daha da iyi geçer, istediğin bölümü kazanırsın bebeğim.
Evet evet sınav hazırlığını ihmal etmeyecek şekilde yazmaya çalış, mutlu edersin bizleri..
Oo Maşallah bir günde iki ağır program, ikisinide aynı gün yapmak zor gelmiyor demek ki süpersin yaa canısı, darısı bizlerin başına..
P90x de de takvim var sanırım. Daha inan hiç izleme imkanım olmadı. Normal hibritte birgün p90x diger gün Insanıty degil mi? Ayy heyecanlanıyorum yaa, spor sevgisi edindiğime öyle mutluyum ki bu yıl, severek yapmak bambaşka bişey..bilirsin sende canısı..
Yegenim için güzel dileklerine amin diyorum , Allah tüm isteyenlerin isteklerini kabul etsin. Dualarımdasınız canlarım. Öptüm

Kızlar işlere girişdim, amaniinn ne çok işim var ayoll. Gözümde büyütmemeye çalışıyorum ama bi tarafım tırsarken diğer tarafım sen neler hallettin Aslı bu da neymiş diyor :)

Dayanabilirsem bu gece sabahlamak niyetindeyim yoksa yetiştiremiycem gibi .. Dua edin anacıklarım bana..
heyt be işler kolsuz senden:)

Bebeğim herkesin vucuduna boyuna göre olur bence yağ kas su miktarı ayoll :)) kız sen de olmasan kim güldürecek beni burda bilmem :))
Amann ben hiç o açıdan düşünmemiştim hahahaa:KK48::KK70: ay sesli güldüm eşim yüzüme bakıyor:-)
Ne kadar cahilim bu konularda yahu tövbe tövbe rezil oldum iyi mi:-)

Kızlar işlere girişdim, amaniinn ne çok işim var ayoll. Gözümde büyütmemeye çalışıyorum ama bi tarafım tırsarken diğer tarafım sen neler hallettin Aslı bu da neymiş diyor :)

Dayanabilirsem bu gece sabahlamak niyetindeyim yoksa yetiştiremiycem gibi .. Dua edin anacıklarım bana..
Amann o da iş mi be:) ben hastaneden 2 de çıktım, markete gittim,oğlumu kreşten aldım eve geldim.. Yemek yaptım mutfağı yerleştirdim, çamaşırları astım, küçükle ilgilendim koala gibi yapıştı yavrum Nasıl acıkmış... Ondan sonracıma masayı topladım, bir saat bebeğimi uyutmakta uğraştım, o uyudu ben 6 gihi Zumba yaptım 50 dk en zor DVD siydi süper kardio, ebem atladı resmen :KK53::KK48: bitirdim birde shauna bakayım dedim başladım cardiosuna tabi yere yatma kısmı gelince" amann git anam senle mi uğraşıcam"dedim duşa girdim

5 tem beri açım yarım saat önce yoğurtlu zencefil tarçın zerdeçal kürünü yaptım, asabiyim, aklımdan nutellayı kaşıklamak geçiyor :kk77: ama napıcam tabii ki yemicem :63:

Amann o da iş mi be:) ben hastaneden 2 de çıktım, markete gittim,oğlumu kreşten aldım eve geldim.. Yemek yaptım mutfağı yerleştirdim, çamaşırları astım, küçükle ilgilendim koala gibi yapıştı yavrum Nasıl acıkmış... Ondan sonracıma masayı topladım, bir saat bebeğimi uyutmakta uğraştım, o uyudu ben 6 gihi Zumba yaptım 50 dk en zor DVD siydi süper kardio, ebem atladı resmen :KK53::KK48: bitirdim birde shauna bakayım dedim başladım cardiosuna tabi yere yatma kısmı gelince" amann git anam senle mi uğraşıcam"dedim duşa girdim

5 tem beri açım yarım saat önce yoğurtlu zencefil tarçın zerdeçal kürünü yaptım, asabiyim, aklımdan nutellayı kaşıklamak geçiyor :kk77: ama napıcam tabii ki yemicem :63:
hey masallah yeme kız yeme sabah kesin eksisin o zencefil zaten çok ise yarıyor sabah aç karna özellikle

oda doğrudur inanırım mucize gibi bişey zencefil ben bir ay boyunca hergün sabah kalkıp limonla karıştırıp icerdim ve kilo vermeme çok yardımcı olmuştu nişanlıyken valla iyi aklıma getirdin tekrar baslayim bende
Öylemi?? Ben bunu yine burdan Bi arkadaş söyledi göbek eritmeye birebir diyor kız kendisi yapmış göbeğim tamamen gitti bana deseler ben de inanamazdım mucize gibi bişey diyor
Sonra da maydanozlu limonlu kürü yapmış, ona da çok iyi diyor

Ahanda iş dediğin böyle yapılır , bendeki işmi be ya pehhh !!!
Maşallah kız iyi çalışmışsın bugün... Schaun yapmanda gözümden kaçmadı heee :) hadi hergün az az derken dön aramıza bebek :)
Kız nutella yeme sakın, onda Palmiye yağı Palmyağ varmış ve vücut eritemiyor direk depoluyormuş. Birde bağımlılık yapıyor, başlayınca bırakamıyorsun. Ben 6 yıldır eve asla sokmuyorum .çocuklarınızada yedirmeyin asla kuzum.

oda doğrudur inanırım mucize gibi bişey zencefil ben bir ay boyunca hergün sabah kalkıp limonla karıştırıp icerdim ve kilo vermeme çok yardımcı olmuştu nişanlıyken valla iyi aklıma getirdin tekrar baslayim bende
Ayy iyiki hatırlattınız kızlar ya bende karnım acıkır gibi oldu bari yoğurt zencefil zerdaçal yapıp yiyeyim, hem tok tutuyor hem de metoyu hızlandırıyor, iyi oldu bak bu :)

Ahanda iş dediğin böyle yapılır , bendeki işmi be ya pehhh !!!
Maşallah kız iyi çalışmışsın bugün... Schaun yapmanda gözümden kaçmadı heee :) hadi hergün az az derken dön aramıza bebek :)
Kız nutella yeme sakın, onda Palmiye yağı Palmyağ varmış ve vücut eritemiyor direk depoluyormuş. Birde bağımlılık yapıyor, başlayınca bırakamıyorsun. Ben 6 yıldır eve asla sokmuyorum .çocuklarınızada yedirmeyin asla kuzum.
Ay evet bağımlılık konusunda katılıyorum,içinde ne varsa artık Bi kaşık diyorum ama arkası geliyor:KK43: ben de uzun süredir almıyordum geçen gün aldım öyle pişman oldum sonra

Tarçın da var kız
Evet var biliyorum yazmaya üşenmişdim. Seda Efsa' nın diyet günlükleri' ndeki topiğini gördün mü kız. Ben oraya yazıyorum bugün arada gelsene sende, Betül de gelsin, orada olunca belki daha bi dikkat ederiz yediklerimize, bi baksana, ben kafama göre takılıyorum ama oradaki listeye uymuycam. Sizde ille listeye uymak zorunda değilsiniz hadi orayıda şenlendirek kızlar :))

X