Insanity Max30 günlüğüm

kızlar ben telden giriyorum evde internet yok görümcem de var oraya gidicem ve indirmeye çalışıcam akşam kaç gb kızlar
canım şimdi asli ablanin yandex üstünden verdiği bir link vardı onu aç sonra ikinci bir sekmede yeni sayfa açıp ordan savefrom.net diye bi site var onu aç.
ilk yandeks sayfasında videolari göreceksin zaten göremediğin videolar için arama yerine isimlerini yazarsin.
neyse diyelim ilk videoyu buldun cardio yazıyor mesela işte adres çubuğunda yazan adresi kopyalayip diğer açtığın site deki arama butonuna yaz tıkır tıkır hepsi çıkıyor ordan direk yazı da geliyor indir diye ok ? ay inşallah anlatabilmışimdir canım ya

Sana zahmet olucak kuzum yeni geleceklerede faydası olur hem süpersin
yok abla estağfurullah ne zahmeti inşallah indirebilir torrent bazen şifreli oluyor boşuna kota gidiyor bide modifiye videolarin bazıları görüntü kalitesi kötü geldi bana ve çok fazla 16 gb bu şekilde her video en fazla 300mb ki geneli 200mb

İnşallah indirir Canım. Allah razı olsun cicimm

Kıss Yağmur nerelerdesin, yedin mantıları, eritmeye mi çalışıyon tüm gün. Bir tabak mantıyı sen mahalleyi iki dönüp eritmişsindir bebişim, nerlerdesin. ? Yarın kapışıyoruz bak kiloda, ben kendime güveniyorum SEN

offf valla aynen öyle sorma yedim ama o mu beni yedi benmi onu yedim anlamadım mahvetti beni uzunzamandır bukadar çok yememiştim heralde miğdem birden bir tabak mantıyı görünce kendine gelemedi yaaa sabahtan beri beni rahatsız etti o yüzden akşamı sadece salatayla geçiştirdim ama sanki hala miğdemde bi öküz var gibi hissediyorum sonra bide tartıya çıkmak gibi bi hata yaptım yaaa sabah 59.7 iken resmen tekrar 60.3 olmuşum bide ona moralim bozuldumu şeytan dedi git bi snickers ye dedi başlarım diyete dedi ama tabi ben ne yaptım Elhamdulillah Müslümanız de git gözü kör olasıca bukadar emeği hebamıedim dedim dedimmi valla dedim yedimmi valla yemedim

bidaha gün içinde sadece sabahları bir kere oda aç karınla tartılıcam onu baz alıcam abi yoksa bende motive felan kalmıyo başkada tartılmıcam kesinlikle yani umarım yani inşallah yani.... neyse neyse söz vermim

bu arada bende bu abinin videolarını seyrettim yaaa gerçekten manyak bi insana benziyo hop hop mahvetti milleti grçekten acayip kalori yakılır bu abiyle hele ekşi sözlükteki yorumları okudum resmen kahkaha attım yaa çok komik şeyler yazmışlar kızlar kesinlile okuyun

off gene büsürüüü yazmışım valla kusura bakmayın napim bikere kaptırınca durduramıyorum daha sporumu yapmadım yaa gidimde onu yapim hadi kızlar öptümm

abla shaun abinin bide cize excercize diye bi programı var onu da biliyor musun bu adam aslında dansciymis ya bunlarda dans serisi
Bir ara görmüştüm sanırım Betülüm, zaten rap söyler gibi komutları hem çok motive edici hem gaza getirici hemde sadistçe insana acı çeke çeke keyif aldırıyor. Bağımlısı olmamak zor sağlıkla yapmak nasip etsin Allah hepimize inşallah ÇOK EĞLENCEZ KISS

Yaz kıss uzun yaz ben seviyom ki sizin yazdıklarınızı zevkle okuyorum.
Bir tabak mantı için mi o kadar miden şişti be anacımm . E mideni küçültmüşsün epey demek ki. Sen benim kaçamaklarımı duysan oha dersin ayy anlatıp kötü örnek olmiyim şimdi. Ama bu aralar çok akıllıyım gibi kıss.. Öyle kızmak lazım bak çikolataya cısslara kız iyi fikir ha " GİT KÖROLASICA EMEKLERİMİ HEBA MI EDECEN BENİM" sloğan bu kısslar

Tartıda sabah aç karnına iç çamaşırlarınla tartıldığın rakamı baz alacaksın kuzum. Gün içinde yiyoruz içiyoruz 1,5 kilo falan farkeder ki sende 500 gr farketmiş kıss. Bende deve gibi işkembe var herhalde bak utandım ayol

Ekşi sözlükdeki yorumları okuyun evet ya hele bi yorum vardı geberttmişdi beni gülmekten . Yazsam ayıp olur şimdi canlarım ama " Schaun T ye devam g...den solumaya devam " demiş biri manyak ya
Bende bugün daha yapmadım. Birazdan bakıcam inş...

Kızlar sporun şimdi bitirdim. Çok yoruldum ya birkaç gündür yapabildiğim hareketleri bile bugün yapamadım nedense.jill yapıyorum ya 40. Dk pes dedim ama zorladım devam ettim dün böle olmamıştı anlamadımm ama neyse ya insanty yapamazsam kuzlar yaa

Efsa şekercim indirdin mi programları merak ediyoruz?
40 dk Jill e dayanan max30 a dayanır merak etme. Hem kolay yapana geçersin zorlandığında hiç sorun değil. Ayrıca hepsini tam yapmak bizler için mümkün değil zamanla. Onlar 10 yaparken 3 yapıp dinlenip soluklanınca tekrar onlara uymak önemli olan. Video yu durdurmadan ama alışana kadar öyle. İki hafta sonra onlardan birkaç eksikle yapmaya başlarsın kuzum.
Tazısın sen kız Maşallah gözün hiiçç korkmasın bebeğim sen hele bi edin programı bak gör sonra ok baby

Kızlar bende biraz önce 3. Haftamın 2. Günü TABATA POWER' ı bitirdim. Bu program var ya göbek karın kas için mükemmel. Tek bu çalışmayı yapsa insan gene çok işe yarar o derece.

canım görümceme gidemedim ya maleseff cumartesi gidebilirim ancak o zaman indiricem inşallah bakalım elimden geleni yaparım çok istiyorum sizinle başlamak

Bu programı nerden indirdin canım torrentta var mı?

Bende insanity p90x hibrit yapıyorum recovery haftasındayım bitiminde insanity asylum yaparım diyordum shaun t nin en zor programı diye biliyorum yanlıs bilmiyorsam ama onun öncesinde bunu deneyebilirim tabata egzersizi olması ilgimi çekti ve shaun t yapmışsa kesin etkisi vardır.
Ellie goulding de max 30 yapıyormus shaun t'nin sayfasına girdiğimde repost ettiğini gördüm bu da belki motive eder sizi yaparken

Adriana hoşgeldinnn senin Insanıty yaptığını biliyorum yorumlarını okumuşdum. Hemde iki tur yapmışdın değil mi şeker

Tabata eğzersizleri var evet haftanın 2 günü. Çok etkili gerçekten. Bende ınsanıty ilk ayı 1 hafta 2. Ayı da 1 hafta yapıp buna geçdim. Pazar günü hepberaber başlıyoruz arkadaşlarla gelsene sende

Bak görün kısslar ünlüler bile yapıyorken bizim neyimiz eksik

Canımcım yandex.ru arattığımda tüm programlar çıkıyor. İster netten izle yap ister indir, Nasıl uyuyorsa sana. 2. Sayfamızda link ve çalışma takvimi var. Sormak istediğin olursa yardımcı olmaya çalışırız. Bak bekliyoruz haa

Cooooooook tesekkür ederriiimmm
Evet hayatım 2 tur döndüm ilkinde acemilik olmustu sık sık dinleniyordum yeme düzenini tam oturtamamıstım hareketleri tam anlamamıstım vs.
Keşşşkeeee sizle baslayabilsem ama hibrit programın 2.ayına yeni giricem ve maalesef 3 ay bir haftalık bir program baya karıstırmıslar yani bunu bitirince gelirim bende hem sizdeki etkileri görmek daha cok gazlar beni
Sonuclarınızı merakla bekliyorum inşallah yaza kadar incelir sıkılasırsınız gerci Shaun T'nin bosa kürek cektirdigi görülmemiştir
Dig deeper kızlar

Üzüldüm canımcım yaa. Bitirince bekleriz. P90x çok methediliyor ama barfiks falan gerekiyormuş, ve güzel vücut yaptırıyor diye biliyorum. Hiç denemişliğim yok benim. Sende Nasıl etkileri oldu, kasların gelişdi mi? Benim hafif göbek kası yapmak dışında bir takıntım yok ama oda olursa, merak ettim hazır tecrübeli birine denk gelmişken şekerciim

Harbiden Dig Deeper kızlar olcaz bi başlayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…