Insanity Max30 günlüğüm

kizlar leithia tea bo diye bi video yuklemis yaptiniz mi hic biliyormusunuz bu nu

Etkilerini bilmiyorum kuzum ama Adam çok itici gelmişti bana izlediğimde :) ama etkilidir kesin. Kız arayışa girip durma max30 varken biryere göndermem seni ben tazımm:KK4:
Olivenoil doğru söylemiş. Bir programı yarıda bırakmak, sürekli program değiştirmek ile sonuç almanız güçleşir. Çünkü her program buna göre düzenlenmiştir. Mesela Jillian'ın 30 Day Shred programı "Bana 30 gün bağlı kalın, sonuş alın" vaadi veriyor. Insanity, 60 gün istiyor. P90 adı üzerinde 90 günlük. 3 hafta yapıp bıraksam ne programın olası sonuçlarını görebilirim, ne de vücudumu disipline sokabilirim.

Bu programlar (Max 30 da buna dahil) hangi gün ne programı yapmanız gerektiğinin muhakkak altını çiziyorlar; kol arkasından kardiyo, kardiyo arkasından bacak, bacak arkasından tüm vücut gibi gün gün farklı çalışıyorsunuz ki kas şaşırtması yapabilesiniz.

Ben dün Tae Bo'yu denedim, çünkü sabah kendimi programıma bir kardiyo daha ekleyecek güçte buldum. Akşamına ise p90'a devam ettim(zaten kardiyo günümdü, çalışmam gereken vücut kısmını çalışmış oldum). Bir de müzik ve ritim çok hoşuma gidiyor nedense, kıpır kıpır ediyor. Belki 90 günlük program bittikten sonraki 1 hafta Tae Bo deneyebilirim, Youtube'da Tae Bo Cardio Inferno (Kardiyo cehennemi) ve Tae Bo Ultimate Lower Body (Muhteşem alt beden çalışması) adında videoları da var. Yenilik isteyenler için, biraz dansımsı, yakın dövüş sanatlarına ilgi duyanlar için ilginç bir alternatif.

Tavsiyem, Max 30'u bırakmadan devam etmeniz. Eğer günler ilerledikçe Max 30'den sıkılırsanız, haftada 1 kez farklı bir programın videosunu deneyebilirsiniz. Bu 1 günlük değişiklik ile hem monotonluğu kırarsınız, hem de Max 30'ye geri kavuşma özleminizi de arttırırsınız. :)

Olivenoil doğru söylemiş. Bir programı yarıda bırakmak, sürekli program değiştirmek ile sonuç almanız güçleşir. Çünkü her program buna göre düzenlenmiştir. Mesela Jillian'ın 30 Day Shred programı "Bana 30 gün bağlı kalın, sonuş alın" vaadi veriyor. Insanity, 60 gün istiyor. P90 adı üzerinde 90 günlük. 3 hafta yapıp bıraksam ne programın olası sonuçlarını görebilirim, ne de vücudumu disipline sokabilirim.

Bu programlar (Max 30 da buna dahil) hangi gün ne programı yapmanız gerektiğinin muhakkak altını çiziyorlar; kol arkasından kardiyo, kardiyo arkasından bacak, bacak arkasından tüm vücut gibi gün gün farklı çalışıyorsunuz ki kas şaşırtması yapabilesiniz.

Ben dün Tae Bo'yu denedim, çünkü sabah kendimi programıma bir kardiyo daha ekleyecek güçte buldum. Akşamına ise p90'a devam ettim(zaten kardiyo günümdü, çalışmam gereken vücut kısmını çalışmış oldum). Bir de müzik ve ritim çok hoşuma gidiyor nedense, kıpır kıpır ediyor. Belki 90 günlük program bittikten sonraki 1 hafta Tae Bo deneyebilirim, Youtube'da Tae Bo Cardio Inferno (Kardiyo cehennemi) ve Tae Bo Ultimate Lower Body (Muhteşem alt beden çalışması) adında videoları da var. Yenilik isteyenler için, biraz dansımsı, yakın dövüş sanatlarına ilgi duyanlar için ilginç bir alternatif.

Tavsiyem, Max 30'u bırakmadan devam etmeniz. Eğer günler ilerledikçe Max 30'den sıkılırsanız, haftada 1 kez farklı bir programın videosunu deneyebilirsiniz. Bu 1 günlük değişiklik ile hem monotonluğu kırarsınız, hem de Max 30'ye geri kavuşma özleminizi de arttırırsınız. :)
Sen yaptıysan kesin etkilidir Leithiacığım, ama insanın sevmesinde gerekiyor yaptığı programı, birkaç ay önce bi göz atmıştım ama Adamı sevmemişdim, o an için vahşi bir görüntüsü var Allah affetsin ya :))

Bir programda azmetmek sonuçları görmek acısından çok önemli sana katılıyorum canım. Ama sevdiğiniz bir program olsun ki yarıda bırakmayın...

Canim gerekirse bi internet kafeye gidip sorcam bakalim bi kac gun geriden baslarim artik
Evet evet bu süper fikir, insan gerçekten isteyince engeller kalkar bebeğim ...geriden gelmen hiç sorun olmaz merak etme, hatta tecrübelerden faydalanırsın daha bile iyi olur...kız gerekirse ben senin için geri döner eşlık ederim bebeğim :KK68:

Evet evet bu süper fikir, insan gerçekten isteyince engeller kalkar bebeğim ...geriden gelmen hiç sorun olmaz merak etme, hatta tecrübelerden faydalanırsın daha bile iyi olur...kız gerekirse ben senin için geri döner eşlık ederim bebeğim :KK68:
cok iyisin canim tesekkur ederimm

cok iyisin canim tesekkur ederimm

hoşgeldin :) deneyimli değilim ama yarın grup olarak ilk çalışma ile başlıyoruz seni de bekleriz asli abla deneyimli çok memnun,bugün deneyimlerini anlattı hatta bi kaç sayfa geride kaldı ordan bakabilirsin canım

aa süper o zaman :) şu an motive oldum zaten, hemen değerlendirmeliyim. teşekkürler..

Canım hoşgeldin, 4,5 sayfa geriden okursan benim tecrübelerim var programla ilgili, ben max30 3. Haftadayım, yarın yeni başlıyacak arkadaşlar var. Sizide bekleriz.

merhaba, hoşbuldum :) başlıkta biraz gerilere gideyim bakalım. programın videolarını da kısaca izledim zaten beğendim. umarım etkili olur..

Max30 1/3/4 ( 1.program, 3. Hafta, 4.gün ) programı TABATA STRENGHT i bitirdim. Hani şu kafa üstü şınav şekilden program ( Betül'üm bugündü o program işde :KK51: ) bacak kasları, karın kasları sırt kasları ve tabikide kol kasları gene çalışdı, sırtımda, üst karnımda ve bacaklarımda yanma hissediyorum. Bu iyi bişey işde:KK71:

Böyle değişik hareketleri daha başka programda gördünüz mü alın size birkaç resim...

image.png
image.png

günaydın mutlu huzurlu pazarlar kızlar:) bu mesajı on dk önce yapıstigım hali üstünden yaziyorum her yerimden ter akiyor :-)
hafta 1 gün 1 cardio challenge tamamdir
ilk izlenimler 8. dakika da su molasi 13.dakika da ilk yere yapisma vakasi:-):-) daha sonrasında yavaş yapanla devam aralarda hızlanarak. gözünüz korkmasin benim yazdiklarimdan regl ilk günü bide benim onun çok etkisi var bu günün videosunu bide akşam eşimle yapcaz biz bakalım :-)

X