Insanity Max30 günlüğüm

Eki Görüntüle 1789656 Eki Görüntüle 1789657

Kızlar bugünkü cardio... Tamamdır, üzerine de güzel zıpladım ayakkabılarımla:))
Önceden bacaklarım acayip ağrıyordu şimdi baya güçlenmiş hissetmedim bile ama calori yakımım gördüğünüz üzere güzel oldu...
Bacaklarım taş gibi oldu kaslar elime geliyor ya:KK70:
Süper kuzum. Daha bir hafta oldu düşün, iki ayda neler olacak neler pozitif olarak inşallah

abla şimdi sana iki sorum var bu süperman hareketi nedu? ben onu kaçırdım mi ki :\ bilemedim ikinci soruya gelince ha bu karinun memeleri nereyedu? :KK70: tam laz işi olsun bu da üç bu kadınsa ha ben neyim bilmiyorum :KK70:
Kız bende Annaprerenna ' ya ilk onu sormuşdum bu kızın gögüsleri nerde diye :))) oda yağlar eridigi için baletlerin genelde gögüsleri olmuyor demişdi :)) haklı bak bi çok spor yapanların küçük genelde.. Ben spora ilk başladığımda benimkileri zapdedemiyordum hatta bikere üzerinden bişeylede bağlamısdım hahahahah :)) süperman hareketini dur resimliyim tam adı öyle mi bilmiyorum ama aklımda öyle kalmış.

Kızlar yazdıklarınızı okudum genel cevap yazıcam...

Sedacığım ayakkabılarını güle güle kullan kız Maşallah onunla zayıflayan çok var sen Zumbayı da mı onunla yapıyorsun , ondan senin harcadığın kaleriler uçuyor anacığım Maşallah..

Betülüm ve Çileğim rest gününden sonra evet insan zorlanıyor sanki yeni başlamış gibi oluyorsun, devam ettikçe açılıyor insan ama rest günüde kaslarımız için yapmak zorundayız. Çilekciğim sen esneme yapmadın mı bugün? Kilon iyi kız takımımızı kurtardınız hee :)

Annaperenna canım haklısın kilo vermesekde kaslarımız gelişiyor, inceliyoruz. Kaslar gelişdikce kas ağır oldugu için ağır ya da kilo vermemiz durmuş gibi bile olabilir, önemli olan zaten yağların gidip kasların artması, sen şanslısın ki diyetisyende kas yağ oranını ölçdürebileceksin. Sonuçları paylaş bakalım kas yağ farkı ne şekilde olacak bizede örnek olmuş olursun tatlım.

Sedacığım ya acaba ilaçla mens durumunu bitirsen, ilaçlar bebeğe zararlı mıdır acaba, bi doktora danışsan bu durumunu nasıl olur ki tatlım...
Esneme yi yapamadım zaten max 30 u zor yaptım benim koca evdryken yaptırmiyor yapma bugün diyip durdu ben genede yaptım ama ötekine yapamadm

Ewet aynen bacaklarım ve kollarım çok sertleşti üst kol çok iyi incelmiş ölçtüm 31 Di şimdi 29
Karna ne Zaman yoğunluk verecek acaba?
karına en çok friday videosu ve pulse videosu ile ağırlık veriyor ama bu bizim hissettiğimiz aslında o sınav pozisyonunda yere yatirip bacakları öne çekip arkaya geri attiklari tabi zıplayarak inşallah gözünde canlanmistir işte o direk karına hücum ediyor bide v şeklindeki sinav oda tabata strenght de var

image.jpg

Süpermen hareketi bu işde tatlım, bu kız extra bacakları yuzer gibi aşağı yukarı indirip kaldırıyor. Bu hareketi bacakları ve kolları aynı anda yere indirip sonra tekrar aynı pozisyona dönüyorsun. Jill de yaptırıyordu bunu. Beloyuntusu sırt ve popo kasların için süper bi hareket , sende ekleyebilirsin program sonrasına ya da gün içinde ayrıca canım ilk 10 dan başlayıp hergün 5 er artırarak yapabilirsin sırtın için süper olur. Sırt egzersizlerinde bu hareketi yaptırıyorlar genelde...

karına en çok friday videosu ve pulse videosu ile ağırlık veriyor ama bu bizim hissettiğimiz aslında o sınav pozisyonunda yere yatirip bacakları öne çekip arkaya geri attiklari tabi zıplayarak inşallah gözünde canlanmistir işte o direk karına hücum ediyor bide v şeklindeki sinav oda tabata strenght de var
Evet anlatmak istediğini anladım, haklısın ama benim bu hafta bacaklarım ve kollarım daha çok çalıştı sanki

Kızlar max30 un her programında mutlaka karın kasları çalışıyor. 2. Gün çalışması TABATA POWER genelde karın sırt kol bacak hepsine etkiliyor, en çok süre olarak bu günde çalıştırıyor. Bulabilirsem hareketlerde hangi kaslar çalışıyor bir bakiim bilinçli olunca insan daha bir severek yapıyor, bulmaya çalışıyım birkaç hareketi en azından...

X