Insanity Max30 günlüğüm

Evet Canım haftada bir çokta abartmadan çok sorun olmaz, ama akşam erken ve dikkatli yemeye çalış tatlım.
Aksam bişi yemem yoğurt yerim okdr hakkımı sabah kahvaltısında baya baya doldurdum 4 tane börek yumurta kepekli ekmek peynir falan filan sıkıntı

Max 30 tamamdır :) haftaya instanty workout ındirc3m bidaha haftaya p90×3 ındirc3m hepsini sırayla yapıcam artık :KK48:
Aaaa çok süper tatlım, anlatsana nasıl geçdi, zorlandın mı? Sen alışıksın gerçi fazla zorlandığını sanmıyorum. Evet bundan sonra p90x3 yapabilirsin ama onda barfiks kullanılıyormuş, Onuda göz önünde bulundur canım. İncelemedim daha hiç p90 ları bunu bitirmeye yakın araştıracağım artık neyle devam edelim diye ...

Yağmurum sabah aklımdaydın, sana mesaj yazmak için hatta mesajlarından alıntı yapmak için beklerim, bulup yazacaktım babym ya! Sevindim görünce beni geri sayfalara gitmekten kurtardın canısı :KK66:

Canım benim kıyamam Allah şifa versin tez vakitte, biraz atlatmış olmalı yazdığına göre kuzum. Aman çocuklarla eşler hasta olmasın da insan kendi hasta olmaya razı oluyor değil mi canısı...

Evet bugün startı verdik bakalım hayırlısıyla tamamlarız inş bebeğim. 30 daha ne Zaman bitiyor senin, bitebilmek buradasın ona göre haa :KK4:

Canım arada takılıyor kilolar gayret ve dikkatle pes biz değil vücut edecek inş. Bir de senin fazla kilon pek yok gibi artık, hedef kiloya yaklaştıkça bazen ayda 1 kilo ancak verenleri duyuyorum, o kadar incelmeyiz başaramadığım için tecrübem sadece okuduklarımdan Canım. Şok evet bazen işe yarıyor. Bende hep Şok'ları aşırı yiyerek yapmayı tercih ettim işime geliyordu çünkü:KK53: ama aslında günde tek öğün yendiğimde öğlen iki gibi falan daha etkili olduğunu gördüm. Tabi spor her zaman var. Şimdi sen yumurta yemişsin ya akşam 5, 6 gibi yumurtalı menemen , yumurtalı ıspanak, yumurtalı mantar, peynirli omlet artık işine hangisi gelirse ye yanında salata veya tuzsuz ayran, tuzlu ayran bende çok ödem yapıyor. İşde böyle birkaç gün devam et bak hem acıkmıyorsun Hemde kilolar tıkır tıkır pozisyonuna geçiyor.

Bende artılardayım şekerim. Yarından itibaren bakmaz çaresine inşallah !

Ajanda eşiyle yapan biri daha Maşallah kızlar aferin sizlere:nazar:

Eşini alıştır max30 a geçin beraber. :KK68::KK15:
Kuzum ya amma hatalı yazmışım aceleden, sonrasında da okumadan çıkmak zorunda kalmışdım. Demek istediklerimi inşallah anlamışsındır yaa:KK48:

selam kızlaar maşallah oku oku bitmiyo zaten siteye girdim yazdıklarınızı okudum ama yazmaya fırsatım olmadı hiç benim ufaklık hastalandı teyzeleri iki gündür onun peşindeyiz babasıyla bi benim kucağımda bi babasının hasta oluncada pek bi nazlı oluyo :KK42::KK42: o yüzden giremedim ama yazdıklarınızı hep okudum

maşallah sumuhendis başlamış bile hadi bakalım Allah kolaylık versin cnm inşallah istediğin verimi alırsın kızlar bide başlamadan önce ölçülerinizi alsaydınız keşke hatta alın kesinlikle inanılmaz motive ediyo ben almıştım spora başlamadan önce bi ara aradaki farkı yazarım önceki ve sonraki ölçülerimi belki motive eder ben bile bazen açıp açıp bakıyorum kendi kendime motive oluyorum :KK53::KK53:

kilo konusundada kızlar ben diyete başlayalı 1 ay oldu geçiyo bile ilk hafta 3 kilo vermiştim 2. hafta iki sonraki 2 hafta hep yerimde saydım bir eksildiyse bile ertesi gün geri aynı kiloma döndüm bende bayağı bi araştırma yaptım bir gün ciddi ciddi herşeyi yedim ama hiç kısmadım ekmeğide yedim patates kızartması pide yememem gereken herşeyi 12 ye kadar yedim sabah 1.5 kilo binmiş tabi üstüme bakalım bugünde sadece iki yumurta yedim bakalım vücudumu şoka sokabilmişmiyim görücem yaaaaaa inşallah girmiştiiiiir :KK48::KK48:

ama spora tam gaz devam hatta bende bugün eşimi ikna ettim killer abs yi beraber yapacağız ama kendisi tam biiiirrr neyseee yazmim :KK53::KK53: yani hareketsizdir bakalım nasıl yapıcak :KK71::KK71:

:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:
teşekkür ederim canım inşallah sonuçlar güzel olur tüm olculerimi aldım bakalım bir ay sonra sonuç nasıl olacak

Bu duygu bende de olmuşdu normal Insanity ikinci ay 60 dk dan, max30 da yarım saate düşünce birden bişey yapmıyormuşum hissi bende de oldu. Ama sonradan farkettim ki tempo burada daha hızlı ve molalar az ve süreyi en randımanlı şekilde kullandırıyor. İki gün Tabata çalışması var. Hele tabata çalışmaları tempoyu yükseltip durduruyor , tekrar yükseltip durduruyor bu hareket işde acayip yağ yaktırıyormuş ispatlanmış. Hatta spor sonrasında da kas hareketleri devam ettiğinden kilo vermeye devam ediliyormuş. Nefes alma hızı arttığında da oksijen yağları daha hızlı parçalıyor diye okumuştum. Tabata eğzersizi faydalarına bakabilirsiniz.
Yani bu yarım saat bize yetecek meraklanmayın !!
tabata egzersizlerinin ise yaradigini çok duydum da ne bileyim yarım saatle bi an olmazmis gibi geldi ama mayıs sonuna kadar başka şans yok belki aralarda yürüyüş de eklerim tekrar

tabata egzersizlerinin ise yaradigini çok duydum da ne bileyim yarım saatle bi an olmazmis gibi geldi ama mayıs sonuna kadar başka şans yok belki aralarda yürüyüş de eklerim tekrar
Tatlım sana bu yarım saatin yaramıyacağını düşünme, düşüncelerde etkiliyor kilo vermemizi, olumlu düşünmeye çalış. Birkaç gün dene ekleme yapmak istersen yap ama bence gerçekten gerek yok. Sendeki psikolojik şu an sadece..kararı sana bırakıyorum. Biraz işlerim var onları halletmem lazım yoksa bu konuda yazılar vardı, araştırırdım burası için ama artık müsait bir zamana inş. Ama sende araştırabilirsin tatlım..

Bende azönce 30 day shred 1. Haftanın 1. Gününü yaptım zorlandım hareketleri yapınca daha önce leslie 3-4 mil yapıyordum ama bu kadar ter atmıyordum bunda 30 dk da acayip terledim. Çok güzel bi program ba-yıl-dım-! :KK73:

Bende azönce 30 day shred 1. Haftanın 1. Gününü yaptım zorlandım hareketleri yapınca daha önce leslie 3-4 mil yapıyordum ama bu kadar ter atmıyordum bunda 30 dk da acayip terledim. Çok güzel bi program ba-yıl-dım-! :KK73:
Süper kuzum ya Maşallah! Evet Jill in programlarında süper gerçekten. 30 gün sonra Max30 a bekleriz. Vücut ölçülerini alsaydın bugün, 30 gün sonra şaşıracaksın gör bak Nasıl inceldiğine...

O Olivenoil eveeet! indirdim ilk ayın videolarını dün gece. bugün başlıyorum ama daha fırsatım olmadı. birkaç saat içinde ilk günü tamamlarım sanırım. ardından bir de esneklik egzersizi yapacağım :)

sporu bitirince yorumlarımı yazacağım..

O Olivenoil eveeet! indirdim ilk ayın videolarını dün gece. bugün başlıyorum ama daha fırsatım olmadı. birkaç saat içinde ilk günü tamamlarım sanırım. ardından bir de esneklik egzersizi yapacağım :)

:KK73:Oley be oleyy işde bu !! Süpersin bebeğim! Yapınca bekliyorum düşüncelerini, daha önceden spor yapmışlığın var mıydı onlardan da bahset canımcıım:KK68:

canım çok sevindim ilk gün başlamış oluyoruz ikimiz de o zaman beraber göreceğiz etkileri kaç kilon var verilecek benim bayağı fazla:KK43:

çok güzel bismillah dedik başladık inşallah sonuçlar güzel olur hepimizin :) böyle programlar leslieyi sollayip geçiyor değil mi süresi ne kadar sürüyor senin program videolarinin

Kızlar dönüşteyiz şuan,30 km falan kaldı. Halim kalırsa yapıcam akşam
Hayırlısıyla dönüm canımcıım , sen yarın iki programı birden bile yaparsan azimli tatlı cadım. :rolleyes: Yorgun olursan bu akşam için zorlama kendini ( Betül mahsus diyom ha, çaktırma Seda' ya yetişemesin bize diye, yarında pestili çıksın ohh ohh :KK70: )

Aaaa çok süper tatlım, anlatsana nasıl geçdi, zorlandın mı? Sen alışıksın gerçi fazla zorlandığını sanmıyorum. Evet bundan sonra p90x3 yapabilirsin ama onda barfiks kullanılıyormuş, Onuda göz önünde bulundur canım. İncelemedim daha hiç p90 ları bunu bitirmeye yakın araştıracağım artık neyle devam edelim diye ...
Ben hiç bişi anlamadim bundan yaa :KK70:

Barfiks çekmek sıkıntı değil yaa

X