Insanity Max30 günlüğüm

DUYURU :

Kızlar tartı gününü
pazar gününe alalım diyoruz, hem bir haftanız dolmuş olur, hemde 2. Haftaya geçmeden hemen önce tam program bitiminde ne kadar verdik anlamak için daha doğru olur diye düşündük. Sizlerede uyar değil mi ???
Mantıklı bence :)

kızlar yetişemedim yine hiziniza masallah:-) pazar günü tartı günü bana da uyar inşallah cumartesi çok yemem tabi:-) çilekcim bak olacak bu iş eczanede olmuyor illaki o kiyafet falan farkediyor bide karnın toksa yada yeni su içtiysen falan hemen artı oluyor hayırlı olsun gule gule kullan canım
anna kız senin saatin marka neydi ya bi bakayım bende ona bu arada tanıta cidden harika ölçüm yapıyor ev tipi olanlarına kafayı takmış durumdayim uzun zamandır ayrıca bu on gram yağ yakımi yüzünden spor saatimi 5saate çıkarcam az kaldı:-):-)
hadi sabah görüşürüz kızlar iyi geceler

bu arada her gün spordan sonra yaptığım esneme çalışmasının ismi "10 day flexibility challenge"

oynatma listesi halinde link: https://www.youtube.com/playlist?list=PLNz6JSowYdOkF43prEmMSGL4ErqWyqHwW

ben bu çalışmayı başa dönerek tekrarlamayı düşünüyorum. esneme hareketleri yapmak isteyen bunu da takip edebilir.. :)
Annacığım şimdi 1. Gün çalışmasını bitirdim. Ooo gayet iyi ya o kadar zorlanacağımı hiç tahmin etmezdim. Zoru seven kadınım ben anacığım :) yerde sqaut hareketi mi adı bilmiyorum ama köpek pozisyonunda, ayakları kaldırıp indiriyor ya hem bacak, hem popo hemde sırt tabi kolların üstünde olduğun için kol şimdi aklıma geldi karında karışıyor işin içine epey bi çalıştırıyor ya.
Birde şu süperman hareketi diyorlar galiba bel oyuntusu için ve popo sırt için gene mükemmel bir hareket onuda epey yaptırdı. Sevdim ben bu programı gerçekten. Yarın neler var meraktayım hatta şu an.

PEKİ 10 gün sonra ne yapacağız biliyor musun ? Başa mı dönülecek acaba?

KIZLAR GERÇEKDEN TAVSİYE EDERİM. Cardio ve kas gelişimi çalışıyoruz buda kasları esnetecek tam olacak inşallah.
Hiç başka program eklemenize gerek kalmıyacak bence...

Teşekkürler Annacığım, sen kaçıncı gündesin esneme programında ?

kızlar yetişemedim yine hiziniza masallah:-) pazar günü tartı günü bana da uyar inşallah cumartesi çok yemem tabi:-) çilekcim bak olacak bu iş eczanede olmuyor illaki o kiyafet falan farkediyor bide karnın toksa yada yeni su içtiysen falan hemen artı oluyor hayırlı olsun gule gule kullan canım
anna kız senin saatin marka neydi ya bi bakayım bende ona bu arada tanıta cidden harika ölçüm yapıyor ev tipi olanlarına kafayı takmış durumdayim uzun zamandır ayrıca bu on gram yağ yakımi yüzünden spor saatimi 5saate çıkarcam az kaldı:-):-)
hadi sabah görüşürüz kızlar iyi geceler
Betülüm Annanın verdiği linkdeki esneme programı süper gerçekden, 10 gün farklı çalışma yaptırıyor. Bence dene derim. Faydasını göreceğinden eminim canım. Hiç öyle 5 saat spor yapmana gerek yok kız. Sabah Schaun, akşam esneme oldu bitti işde :)

Annacığım şimdi 1. Gün çalışmasını bitirdim. Ooo gayet iyi ya o kadar zorlanacağımı hiç tahmin etmezdim. Zoru seven kadınım ben anacığım :) yerde sqaut hareketi mi adı bilmiyorum ama köpek pozisyonunda, ayakları kaldırıp indiriyor ya hem bacak, hem popo hemde sırt tabi kolların üstünde olduğun için kol şimdi aklıma geldi karında karışıyor işin içine epey bi çalıştırıyor ya.
Birde şu süperman hareketi diyorlar galiba bel oyuntusu için ve popo sırt için gene mükemmel bir hareket onuda epey yaptırdı. Sevdim ben bu programı gerçekten. Yarın neler var meraktayım hatta şu an.

PEKİ 10 gün sonra ne yapacağız biliyor musun ? Başa mı dönülecek acaba?

KIZLAR GERÇEKDEN TAVSİYE EDERİM. Cardio ve kas gelişimi çalışıyoruz buda kasları esnetecek tam olacak inşallah.
Hiç başka program eklemenize gerek kalmıyacak bence...

Teşekkürler Annacığım, sen kaçıncı gündesin esneme programında ?
bu topiği baştan sona okumak istiyorum
bende aranıza katılcam. galiba hep beraber bi programa uyuluyor

bu topiği baştan sona okumak istiyorum
bende aranıza katılcam. galiba hep beraber bi programa uyuluyor
Oku canım son günlerde çok kaynattık ama eğlenceli gelecektir eminim okumak. Bekleriz tatlım, evet hep birlikde Max30 yapıyoruz, deneyimler ilk sayfada derlenmiş durumda bir bak derim :)

evet canım banish fat olann
Anam arka arkaya iki kere nasıl yaptın Maşallah kızz:nazar: hemde yorucu bir program ya, ama çok etkili ben en çok Banish Fat den fayda görmüşdüm Jill de... Ve kondüsyonum onda çok yükseklere çıkmışdı, sende Max30 da direk hızlıdan başlarsın canım eminim :)

Kızlar bende ilk 10 sayfayı okudum
Acayip merak ettim programı
Benimde bacaklar kollar ince
Ençok basen kalça yan yağlar sorunum var
Tabi sırtımda bayağı dolmuş
Şimdi sizden ricam şu: ( Tamam ben az çok anladım ama. Tamda oturmadı açıkçası. Beni yönlendirmenizi istiyorum. Nedir bu aylık ve o ayın içindeki değişik isimlerdeki haftalık programlar. Konuya fransız olunca böyle oluyor. Kusura bakmayın. Bana bir link atın. 1 haftamı yapılacak yoksa aynı şey 1 aymı devam edecek. Bana da bi anlatıverin kıııı :KK66::KK66::KK66:)
Ve siz hep beraber aynı gün mü başladınız
Kaçıncı gün veya haftadasınız
İnşallah anlatabildim sıkıntımı

Kızlar bende ilk 10 sayfayı okudum
Acayip merak ettim programı
Benimde bacaklar kollar ince
Ençok basen kalça yan yağlar sorunum var
Tabi sırtımda bayağı dolmuş
Şimdi sizden ricam şu: ( Tamam ben az çok anladım ama. Tamda oturmadı açıkçası. Beni yönlendirmenizi istiyorum. Nedir bu aylık ve o ayın içindeki değişik isimlerdeki haftalık programlar. Konuya fransız olunca böyle oluyor. Kusura bakmayın. Bana bir link atın. 1 haftamı yapılacak yoksa aynı şey 1 aymı devam edecek. Bana da bi anlatıverin kıııı :KK66::KK66::KK66:)
Ve siz hep beraber aynı gün mü başladınız
Kaçıncı gün veya haftadasınız
İnşallah anlatabildim sıkıntımı

ayy yazdıklarını okuyunca biri beni anlatmış dedim :) vücut tipimiz aynısının tıpkısı :confused::KK5:ama benim fazlalık bacaklarla kollarda kalın :KK42:
ben sana programı şöyle anlatayım ınsanity max 30, 1 aylık bir program,haftanın 6 günü yapılıyor, 5 gün farklı farklı videoda farklı hareketler yapıyosun 6.gün daha yapmadım ama daha hafif esneme gibi bişey miş sanırım, yani totalde 5 gün çalışıp 2 gün dinlencez, videoları sırasıyla yapıyosun sıra şu şekilde

index.php

bu tabloda üsttekine bakcan ilk 1 aylık olanına,sonra istersen 2.aya geçersin oda alttaki
üstteki 1 aylık tabloda,1 ay boyunca hergün yapman gereken videonun adı yazıyor, mesela pazartesi cardio challenge,salı tabata power, gibi,1 hafta boyunca her gün farklı ama diğer hafta yine başa dönüp aynı hareketleri yapıcaksın,bu 4 hafta bu şekilde devam edicek, bazıları rest (boş günü) pazar yapıyo bazıları cumartesi, tabi herkes kendi özel yaşamına göre düzenliyo,
videolarada şu likten ulaşıyosun

http://yandex.ru/video/pad/search?filmId=gMOl9riw9xc&text=insanity max 30 sweat intervals&_=1454826587460&safety=1

burda 1 tanesi var burdan aratıp diğer videolarada ulaşabilirsin

umarım anlatabildim , anlamadığın olursa sor yine:KK39:

ayy yazdıklarını okuyunca biri beni anlatmış dedim :) vücut tipimiz aynısının tıpkısı :confused::KK5:ama benim fazlalık bacaklarla kollarda kalın :KK42:
ben sana programı şöyle anlatayım ınsanity max 30, 1 aylık bir program,haftanın 6 günü yapılıyor, 5 gün farklı farklı videoda farklı hareketler yapıyosun 6.gün daha yapmadım ama daha hafif esneme gibi bişey miş sanırım, yani totalde 5 gün çalışıp 2 gün dinlencez, videoları sırasıyla yapıyosun sıra şu şekilde

index.php

bu tabloda üsttekine bakcan ilk 1 aylık olanına,sonra istersen 2.aya geçersin oda alttaki
üstteki 1 aylık tabloda,1 ay boyunca hergün yapman gereken videonun adı yazıyor, mesela pazartesi cardio challenge,salı tabata power, gibi,1 hafta boyunca her gün farklı ama diğer hafta yine başa dönüp aynı hareketleri yapıcaksın,bu 4 hafta bu şekilde devam edicek, bazıları rest (boş günü) pazar yapıyo bazıları cumartesi, tabi herkes kendi özel yaşamına göre düzenliyo,
videolarada şu likten ulaşıyosun

http://yandex.ru/video/pad/search?filmId=gMOl9riw9xc&text=insanity max 30 sweat intervals&_=1454826587460&safety=1

burda 1 tanesi var burdan aratıp diğer videolarada ulaşabilirsin

umarım anlatabildim , anlamadığın olursa sor yine:KK39:
Begümcüğüm ne güzel anlatmışsın tatlım, Allah razı olsun kuzum :KK68:senin bu anlatımını resimleyimde, soranlara atarız. Hatta ilk sayfaya alıyım ben bu anlatımı, soranları yönlendiririz. İnş.

günaydın kızlar :) güzel bi gün olsun inşallah herkese

şimdi benim kötü bir haberim var tel kotam çok azalmış bu ayın 22sine kadar tarifem yenilenmicek bu yüzden daha az mesaj yazabilecegim sanırım ama bildirimlere devam tabi onları aksatmam

bugün kü pulse tamam vücudum rahatladı sanki çok iyi geldi

hoşgeldin @fma10681 aramiza begüm çok güzel açıklamış programı ben pazar günü başlayıp cumartesi dinlenenlerdenim bu programi 2ay yapacağız tabi 1. ay sonunda videolar farklı olacak video linkini vermiş yukarıda indirmek istersen savefrom.net sitesinden tek tek indirebilirsin veya torrenten toplu indirebilirsin

asli ablaaa kız gece kuşu sen yalnız mi kaldın akşam kiyamam:-* anna nin verdiği esneme programıni bu cumartesi gidip indirticem hatta focus veya insanity de indiriyim diyorum bu bitince onlardan birine geçmek için gerçi focus yavaş kaldı max yanında ama bakacağım bi

hadi hayırlı günler canlar sonra yine gelirim:)

Valla ben şok diyet yapıcam 5 günde 5 kilo sabah haşlanmış yumurta bitane öğlen omlet akşam omlet okadar sudan mi gider kaStan mi gider yağdan mi nerden giderse gitsin gitsinde zaten yağdan gtmesede olur. Zayıflarim sporu brazdaha çok yaparım yağda gider valla bunaldim şeyda coskunun diyeti demet Akalın bole kilo verdi yumurta diyeti ile ama sor diyet olduğu için sağlıksız ve en fazla 2 hafta yapılmalidir ondan snra normal diyet yapılmalı 15 gün 15 gün sonra gene yumurta diyeti spor ve suuu

kastan gitmesin, kas öyle kolay olmuyo , ama tabi bu diyetle nerden gider bende bilmem, deneyimini bizimle paylaşırsan memnun oluruz, başlangıç kilo ve ölçülerini almayı unutma :KK39:

Ayyy anam anamm kızlar ben ölüyomm ağrıdan, neymiş o dünkü bıcırık kızın yaptırdıkları ya , her yerim ağrımış, özellikle popo kaslarım bir acıyor sormayın, bacaklar sırt karın off offf :KK35:

Ama ağrılarımız bizi mutlu ediyor değil mi canlarım. Kaslarımızda hareketlerin işe yaradığını gösteriyor. Bugün vücudumu beten gibi hissediyorum kızlar kaslarım taş olmuş taş hahahahahah:rolleyes:

X