Insanity Max30 günlüğüm

Nasıl gidiyor kızlar? Artık bünyeniz ne güzel alışmıştır. Ben bahaneler buldum bi türlü başlayamadım :KK43:
Ama yarından itibaren buralarda olacağım. Bugün havuza gideceğim bugün başlayamam ama yarın başlayacağım. Biraz geçmişinizi okuyayım deneyimlerinizden faydalanayım.
Bu arada kilo verme yarışı için başlık açtım katılmak isteyen olursa linki vereyim.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...si-kilo-verme-yarismasi.911037/#post-45515044

aa süpermiş. tam benlik. başlığında görüşürüz.. :KK3:

dün omron 508e model tartı aldım özelliklerini biliyor musun bi baksana diğerlerine göre fiyatı daha uygun geldi

yaaa, hayırlı uğurlu olsun :) mesajını görünce hemen araştırdım. yorumlarını da okudum. herkes memnun kalmış, özellikle yağ oranını doğru ve tutarlı gösterdi, fiyatına göre kaliteli olduğu gibi yorumlar yapmışlar.

hatta şu an ben de mi alsam diye düşünüyorum. instagram takip ettiğim diyetisyenlerin de evlerinde omron marka ev tartıları kullandıklarını ve takipçilerine önerdiklerini görmüştüm. bence çok iyi yapmışsın..

güle güle kullan canım :KK5:

Maşallah canım, çok iyi gidiyorsun sende diğer kızlarımız gibi.. Evet gün içinde yazışmaları takip etmek zor gelir sana , epey birikiyor. Önemli birşey olursa genel bir karar falan gibi, bildiririz inş tatlım aklın kalmasın.. Esnemelere devam mı şekerim?

dün esnememi yapamadım. ama bugün yapacağım umarım. iki gündür işten yorgun geliyorum, spora ancak enerjim yetiyor. :) ama bugün azmettim yapacağım! :cool:

Kızlar duyduğuma göre adet döneminde 500+ daha fazla Calori harcıyormusuz

evet kesinlikle.. regl dönemi ödem oluyor ve moraller düşüyor ama regl döneminde yapılan sporun daha etkili olduğu düşünülüyor ve regl sonrası ödemle birlikte hızlı bir kilo verme yaşanıyor.. o yüzden regl dönemi daha sıkı asılmak gerek sanırım diyete ve spora.. Hoppa

yaaa, hayırlı uğurlu olsun :) mesajını görünce hemen araştırdım. yorumlarını da okudum. herkes memnun kalmış, özellikle yağ oranını doğru ve tutarlı gösterdi, fiyatına göre kaliteli olduğu gibi yorumlar yapmışlar.

hatta şu an ben de mi alsam diye düşünüyorum. instagram takip ettiğim diyetisyenlerin de evlerinde omron marka ev tartıları kullandıklarını ve takipçilerine önerdiklerini görmüştüm. bence çok iyi yapmışsın..

çok teşekkür ederim yaa çok uzun zamandır istiyordum sonunda aldım evdeki tartı sürekli in çık yapıyor deli oluyodum artık inşallah tanita gibi iyi çıkar bu da sende alırsın inşallah istediğin gibisini

benim diyetisyen en de tanıta bt 148 vardı ona içim gidiyor ama araba parası gibi fiyatı var :KK70:

Betülüm kız gel nerdesin şekerim akşam muhabbetimiz başladı yıkılıyozz gene :)) Begüümm kız misafir var mı gene anam , yoksa kop gel hadi...

şekerim akşam iş çıkışı pazara gittim, geldim pazı yemeği yaptım, yidik içtik bulaşık,çamaşırları yıka as, azcıkta ev süpürdüm,sporumu şimdi bitirdim mesajları okuyorum, 2.gün tabata power tamamı bitti:KK76:he birebir uyamadım ama şunu anladım hoplamayı sevmiyorum onun harici hareketleri daha zevkli yapıyorum.zaten ip atlamaya çalışmıştım da onuda başaramamıştım bundan sebep demekki hoplamak zıplamak bana göre deel

Canım yok daha gitmedi eşim, perşembe ya da Cuma diye düşünüyor. Kvalidemin yaşı epey var. Eşim en küçük çocuğu ve eşim annesine anlatamam ne kadar düşkündür. Ama ben hiç kıskanmam çok tatlıdır kvalidem Maşallah Allah sağlık sıhhat hayırlı uzun versin tüm büyüklerimizede kvalidemede.. Eşim gitsin içi rahat değil annesi biraz da rahatsız gibi olunca içene sinöiyor burda durmak.
Biz fazla kalamıyoruz işlerden tatlım 1 hafta veya 10 gün ancak kalabiliriz. Çocuk bir kızımız var oda universite okuyor başka şehirde evde yok yanii başka kimse ...bakalım napcam. Kararsızım işde...

kız maşallah:nazar: sorması ayıp sen kaç yaşındasın?

kızlar, esnemeyi de bitirdim. 10 gün önce spora ve esnemeye başlamadan önce dizlerime kadar ancak eğilirken şimdi ayaklarıma zor da olsa değebiliyorum.. :cool:

esnemeye devam, hedefim split ve scorpion hareketlerini de yapabilmek..
Heyy Maşallah ya epey esneksin ben dizlerime zor egiliyorum ya.. Ama ellerimi yere kadar rahat yapıştırıyorum o farklı bir hareket... Bacaklarının üstünden aşağı doğru ancak dizlerime kadar egiliyorum.

Spliti yapabilir misin gerçekten:KK57: ben ömür boyu esneme yapsam yapamam onu, sanki onu yapanlar kemikleri esnek kişilermiş gibi geliyor. Çalışmayla olur mu ki. Senin esnek epey demek ki vücudun :)

şekerim akşam iş çıkışı pazara gittim, geldim pazı yemeği yaptım, yidik içtik bulaşık,çamaşırları yıka as, azcıkta ev süpürdüm,sporumu şimdi bitirdim mesajları okuyorum, 2.gün tabata power tamamı bitti:KK76:he birebir uyamadım ama şunu anladım hoplamayı sevmiyorum onun harici hareketleri daha zevkli yapıyorum.zaten ip atlamaya çalışmıştım da onuda başaramamıştım bundan sebep demekki hoplamak zıplamak bana göre deel
Süpersin bebeğim :) ilk zamanlar hoplamalar banada çok zor geliyordu. Şimdi yeni yeni pek zorlanmıyorum tatlım. Zamanla alışacaksın inş.

kız maşallah:nazar: sorması ayıp sen kaç yaşındasın?
Niye kız çok mu yaşlı geldim :) 40. Mi birkaç ay önce doldurdum şekerim. Kendimi övmek için değil ama yüzümde tek kırışıklık yoktur. Anneme çekmişim anneciğimde 67 sinde kaymak gibi yüzü var Maşallah. Sanırım bunu birde gençlikden beri abdest almaya bağlıyorum ben. Yoksa krem mirem hiç işim olmaz. Kilolu olmadığım zamanlarda yaşımı kimse tahmin edemez :) öyle anacığım işde..

X