Insanity Max30 günlüğüm

eveeet, hava aynen öyle, ılık bir bahar akşamı.. insanlar tişörtle sahil kenarındalar :)

50 dk kadar yürüdük kardeşimle.. tabata strength ardından yürüyüş, şu an bacaklarımın her noktası tik tik atıyor :KK70:

kardiyo saatimi takmaya devam ettim ve;
50 dk'lık yürüyüşle;
170 kalori,
10,7 gr. da yağ yakımı oldu.

daha az kalori harcamama rağmen daha fazla yağ yakımı oldu yürüyüşle, çok ilginç..
analizi ne zaman yaptıracaksin çok merak ediyorum sonuçları :)

eveeet, hava aynen öyle, ılık bir bahar akşamı.. insanlar tişörtle sahil kenarındalar :)

50 dk kadar yürüdük kardeşimle.. tabata strength ardından yürüyüş, şu an bacaklarımın her noktası tik tik atıyor :KK70:

50 dk'lık yürüyüşle;
170 kalori,

daha az kalori harcamama rağmen daha fazla yağ yakımı oldu yürüyüşle, çok ilginç..
ama biri 30dk diğeri 50dk :KK66: az zamanda aynı yağ miktarı

şimdi komik bişey soracağım :KK70: ben spor esnasında karnımi içeri çekemiyorum bazen olurda kas yaparsam böyle mi olur ki :KK70:
Ayy sorma Betül' üm bu resimleri Leithia bir iki ay önce paylaşmışdı, bende karnımı hiç sıkamıyorsum, öyle panik olmuşdum ki... Ama karın kasları oluşmadan karnı sıkamıyoruz, daha öncede yazdım. Ancak içimize çekebiliyoruz o başka birşey. İki haftadır kaslarım gelişdi demek ki çok rahat sıkabiliyorum ve kaslarımı hissettiğim içinde bu olay hiç zor gelmiyor. Yani panikliyecek birşey yok tatlım.. Zamanla olacak. O resimdeki adamlara bakma onlar vücut geliştirmek için günde 4000, 5000 kalori ve protein tozu falan alan kişiler. Bizim öyle olmamız mümkün değil, hele kadın olarak hormanlarımız yetmez o kaslara ...

50 dk'lık yürüyüşle;
170 kalori,

o değilde şu saati bende istiyoruz yaaa :) kocami kandırmam lazım. bu arada böyle arka arkaya alıntı yaptım ya kusura bakma

50 dk'lık yürüyüşle;
170 kalori,

Ohh ohh ne iyi yapmışsın canım.. Max30 dan sonra yağ yakımın devam etmiş olabilir. Birde açık havada bol oksijen almak yağ yakımını hızlandırıyor. Onunda etkisi olmuşdur diye düşünüyorum canım..

Ayy sorma Betül' üm bu resimleri Leithia bir iki ay önce paylaşmışdı, bende karnımı hiç sıkamıyorsum, öyle panik olmuşdum ki... Ama karın kasları oluşmadan karnı sıkamıyoruz, daha öncede yazdım. Ancak içimize çekebiliyoruz o başka birşey. İki haftadır kaslarım gelişdi demek ki çok rahat sıkabiliyorum ve kaslarımı hissettiğim içinde bu olay hiç zor gelmiyor. Yani panikliyecek birşey yok tatlım.. Zamanla olacak. O resimdeki adamlara bakma onlar vücut geliştirmek için günde 4000, 5000 kalori ve protein tozu falan alan kişiler. Bizim öyle olmamız mümkün değil, hele kadın olarak hormanlarımız yetmez o kaslara ...
BEN ÇEKINCE KASI HISSEDIYORUM YANI KARIN CEKMEK BASKA BISI AMA BEN KASLARI HISSEDIORUM HANI NASIL ANLATSAM BILEMEDIM AMA IKISI ÇOK FARKLI

Eki Görüntüle 1792095 Eki Görüntüle 1792094
Kas olması için ille yağın erimesi gerekmiyor kız... Kas ayrı yağ ayrı.. Demek istediği kas miktarın artmışdır. Oda yağdan ağır olduğu için kilon o yüzden fazla çıkabilir. Yağdan da eritmişsindir inşallah

Yukardaki resimleri Leithia' nın sayfasından aldım. O yanlış çalışma neticesi olarak vermiş resimleri ama yağlıyken kaslanmaya da örnek bence ..ıyyykkk :)
Ya ben anlatamadım galiba tabii ki yağ ayrı kas ayrı yağ eriyipde kasa dönüşecek değil... Benim demek istediğim böyle ağır kardiolar yapınca acaba diyorum yağları eritip aynı Zaman'da kas da yaptığımız için kilo sabit ya da artmış gösteriyor... Bunu merak ediyordum şekerler

ay evet biliyorum o paylastiktan sonra yururken bile karnımi sıkardim:-) de bu max i yaparken unutuyorum :-)

Ya ben anlatamadım galiba tabii ki yağ ayrı kas ayrı yağ eriyipde kasa dönüşecek değil... Benim demek istediğim böyle ağır kardiolar yapınca acaba diyorum yağları eritip aynı Zaman'da kas da yaptığımız için kilo sabit ya da artmış gösteriyor... Bunu merak ediyordum şekerler
BENCE MANTIKLI BEN BIYERDE OKUDUM YAGLARIN ERIMESI ICIN KAS OLMASI GEREKIYORMUS YANI KAS OLUSMADAN YAGI YAKMIORMUS KAS BASKI YAPIYORMUS YAGLAR PARCALANIYORMUS NE KADAR DOGRU ŞAHIBELI

analizi ne zaman yaptıracaksin çok merak ediyorum sonuçları :)

gelecek haftaya kaldı randevum, işten dolayı öğle aralarında gidebiliyorum diyetisyene :KK43: ve bu hafta eğitimler nedeniyle öğle aralarım boş geçmedi, geçmiyor. öğrenince resmini paylaşırım çıktının hatta :)

ama biri 30dk diğeri 50dk :KK66: az zamanda aynı yağ miktarı

evet ama o az zamanda canımız çıkınca :KK70: yürüyüş çok iyi geldi, sakin sakin.. çok tempolu da yürümedim. orta hızda diyelim. tempolu yürüyüşle baya iyi yağ yakımı olur demek ki..

o değilde şu saati bende istiyoruz yaaa :) kocami kandırmam lazım. bu arada böyle arka arkaya alıntı yaptım ya kusura bakma

yok canım, ne olacak, ben de tek tek cevap vermeyeyim dedim :KK70: saati tavsiye ederim, motive ediyor kesinlikle..

Ohh ohh ne iyi yapmışsın canım.. Max30 dan sonra yağ yakımın devam etmiş olabilir. Birde açık havada bol oksijen almak yağ yakımını hızlandırıyor. Onunda etkisi olmuşdur diye düşünüyorum canım..

evet olabilir, açık hava insana her türlü çooook iyi geliyor :)

X