Insanity Max30 günlüğüm

Hosbulduk beybi :KK68:2.ay itibariyle ikisini bir arada yapmaya basladım hayatım basen ve kalca kuculdu ama hala yeteri sıkılıkta gelmiyor insanity'nin muthis kardiyosu ve p90xin muthis ust beden calıstırmasını birlestirmek istedim vallahi sadece birini yapmak gün içinde yetmiyor artık :KK73:
Bugun insanity cardioyu atladım ama simdi yalan yok ilk firemi bugun verdim yarın yoga günü onunla birlestiricem ins:KK59:
Tatlım ben insanitye baslarken bitince bi tur daha donucem demistim oyle de yaptım sonra p90xe baslayınca insanitynin temposunu ozledim yine de p90xi 2 ay yapıp son ay insanityli hibrite gectim bitince yine hibritten basladım onda aslında bir gun agırlık bir gun cardio var o sekil duzenlenmis bir ay oyle yaptım sonra dedim bu hibrite devam edeyim sadece her gün insanity cardio iki günde bir agırlık yapayım. Ancak pespese yapmıyorum o zaman kas yapayım derken yaglanırım iki program arası zaman bırakıyorum boyle kendimce duzen yaptım.
Hepsini bitirince sizi de beklerim vallahi programımı duzenledim benim gibi ikisi bir arada istersen seve seve programımı paylasırım :KK68:
Sende sonuclar nasıl kiloda degisiklik var mı :KK6:
Adrianacığım, teşekkürler paylaşımın için tatlım :) iki programı yürütmek fikri kafama yattı, Max30 un 2. Ayını bitirdikten sonra uygulayabilirim. Şimdi bir 10 günlük ara vermek zorundayım. TR' ye ye uçuyoruz yarın inşallah, döndüğümde Max30 ardından, ınsanıyy 2. Ay kardio olarak ve senin gibi iki günde bir p90x kas için çalışabilirim tatlım bir lamba yaktın ya kıız beynimde :rolleyes: tabii Tr' de çok kilo alıp dönmezsem :mad: Malum özlediğin lezzetler hepsi önünde davetler ardarda derken ipin ucu kaçıcak biliyorum. İki gün kendimi frenleyip sonra ipinden kurtulan taylar gibi oluyorum yeme konusunda TR de:KK23:

Kilo olarak şu an 75,600, 76 aralığında oyunuyorum... Max30 ile duraklamam kesinlikle kırılmışdı, yediklerime dikkat ederek.. Kaçamaklarım çok oldu son zamanlarda.. Ama vücudumda çok güzel değişimler oldu bebeğim.. İnsan bu değişimleri gördükçe sporu acı çeke çeke zorda gelse severek yapıyor, bilirsin bebeğim demi...

Hayırlısıyla gidip bir döneyim şekerciğim senin şu iki program karışımını isterim senden... Hibrit ile p90x in farkı ne? Okumuşdum sanırım ama şu an aklımda kalmamış bebeğim..

Güzel paylaşımlarını devam ettir bizimle, hep motive hemde bilgi alıyoruz kuzucuğum senden... :KK37:

canım ben dün yapamadım :KK43:
eşimin işyerinde bir sıkıntısı olmuş morali çok bozuktu, dışarı yemeğe çıktık ordanda eve gitmek istemedi sahile gittik deniz havası aldık eve geldiğimizde saat 10,30 civarıydı sonrada film izleyelim dedi , onu yanlız bırakamadım, ben şimdi 3.günü atlayıp bugün 4.günü yapayım demi?
Olsun arada aralar olabilir, eşine destek olman daha önemliydi canım.. Şekerim 3. Gün ile devam et, atlama programları.. Sırayı takip etmek önemli, ayarlanmış bir kas grubu çalışması var, onu bozma tatlım kaldığın yerden devam et.

Avokado, fındık, ceviz, badem (ama günde 1 avuç içi kadar olmalı) bunlar doymamış yağ içerdiğinden yağlarımızın çözülmesini sağlıyor. Balık özellikle somon da yağ çözücülerden. Yumurta, süt gibi doğal hayvan yağlarında da doymamış yağ bulunuyor. Ayrıca hindistancevizi yağı, zeytinyağı, fındık yağı gibi yağları yemeklerinizde kullanmanız iyi olur. Yağı yağ çözer, yağı hayatınızdan keserek yağlarınızdan kurtulamazsınız.

Bahar yorgunluğu değilse, kesinlikle beslenme yetersizliği. Enerji ihtiyacınızı kompleks karbonhidratlardan karşılayın ve proteini arttırın. Izgara tavuk, ızgara balık size enerji verecektir. Ayrıca yeşillikleri arttırın; ıspanak, enginar, kereviz, pırasa ve bakliyat (mercimek, nohut, fasülye) gibi yiyecekler kompleks karbonhidratlar olarak enerji seviyenizi arttıracaklardır. Sabahları c vitamini alımınızı da arttırın. Portakal, limon, kivi önerebilirim. Gün içinde yarım muz alırsanız enerji patlaması yaşarsınız. Ancak fabrika şekerini (beyaz şeker) azaltın, şekerli yiyecekler halsizlik ve yorgunluk yapar. Sürekli insülin yükselmesine sebep olduklarından tükenirsiniz, vücudu uyku haline sokarlar.

Az beslenmek yerine çok ama doğru beslenmek daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Bu beslenme biçiminiz doğru görünüyor ama eğer almanız gerekenden az yiyorsanız, bir iki hafta içinde tükenebilir, hasta olabilirsiniz. Ya da hiç spor yapacak hal bulamaz, sporu erteler, kaçarsınız.

2 yumurtayı doğru buluyorum, domates, peynir, slaatalık, biber, maydanoz, yeşillik, yeşil çay, belki bir iki meyve gayet güzel bir kahvaltıdır. Bu kahvaltının ardından en az 2 saat bekleyin. Şekersiz türk kahvesi içtikten yarım saat sonra spor yaparsanız daha çok yağ yakarsınız. Spordan 1 saat sonra öğle yemeğinizi yiyin, salatanın yanı sıra ağır olmayan düzgün bir öğle yemeği yiyin. Bundan 2 saat sonra bir avuç fındık, badem atın ağzınıza.

Akşam yemeğinde de (büyük bir ipucu geliyor) mutlaka çorba ile beraber yiyin akşam yemeğinizi. Çorba feci tok tutuyor, inanılmaz tok tutuyor. Izgara tavuk ya da yukarıda saydığım bakliyatlardan, ya da güzel bir sebze yemeği iyi olur. Bu saydıklarım günde 1800 kaloriyi geçmiyor. Hem tok tutar, hem hızlı zayıflatır. Üstelik enerji verir ve spor yaparken enerjiniz hiç düşmez.
Leithiacığım bilgi dolu hem mantıklı hem bilimsel değerli açıklamalarını bizlerle paylaşman bizleri çok ama çok mutlu etti her zaman ediyor canım.senin sayfan yazıların benim için başvurulacak bilgi ansiklopedi değerinde olmaya başladı inan.. Bazen geri sayfalarına gidiyorum yeniden yeniden okuyorum. Herkese de tavsiye ederim, kaynak resmen yazıların canım...bizim sayfamıza sorunlarımıza değer verip açıklama yapman hele ne kadar düşünceli ve yardımcı olmayı seven biri olduğunu, paylaşımcılığını ortaya koyuyor..

Şanslı ve mutlu hissettik topikce kendimizi inan.. Aslında tüm forum şanslı ki , sporla ilgili sorularına araştıran birinden doğru cevaplar alıyor... Teşekkürler herkes adına tatlım, iyiki bizlerlesin.. :KK200::KK37:

günaydin kızlar :) paylaşımlar süper olmuş. abla friday raund 1 tamamdir. kotam bitti bi süre giremeyebilirim kendinize iyi bakın iyi sporlar iyi günler
Ayy bebeğim ya üzüldüm şimdi, kız ben iyiki Tr yeye gidiyorum yokluğuna dayanmak çok zor gelirdi bana... Kızlar hepinizede öyle alışdım ki, hepinizi de çok seviyorum canlarım benim ya :KK19::KK36:

Leithiacığım bilgi dolu hem mantıklı hem bilimsel değerli açıklamalarını bizlerle paylaşman bizleri çok ama çok mutlu etti her zaman ediyor canım.senin sayfan yazıların benim için başvurulacak bilgi ansiklopedi değerinde olmaya başladı inan.. Bazen geri sayfalarına gidiyorum yeniden yeniden okuyorum. Herkese de tavsiye ederim, kaynak resmen yazıların canım...bizim sayfamıza sorunlarımıza değer verip açıklama yapman hele ne kadar düşünceli ve yardımcı olmayı seven biri olduğunu, paylaşımcılığını ortaya koyuyor..

Şanslı ve mutlu hissettik topikce kendimizi inan.. Aslında tüm forum şanslı ki , sporla ilgili sorularına araştıran birinden doğru cevaplar alıyor... Teşekkürler herkes adına tatlım, iyiki bizlerlesin.. :KK200::KK37:
Çok sevindim; inanın paylaşımlarıma yaptığınız güzel yorumlar kadar, paylaşımlarımın işe yaradığını ve sizlerin üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu okumak beni çok mutlu ediyor, bana da bu motivasyon sağlıyor. Ben öğrendiklerimi paylaşmaktan çok büyük mutluluk alıyorum, umarım faydalı oluyorumdur.

Çok sevindim; inanın paylaşımlarıma yaptığınız güzel yorumlar kadar, paylaşımlarımın işe yaradığını ve sizlerin üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu okumak beni çok mutlu ediyor, bana da bu motivasyon sağlıyor. Ben öğrendiklerimi paylaşmaktan çok büyük mutluluk alıyorum, umarım faydalı oluyorumdur.
Hiç şüphen olmasın canım, çok iyi geliyorsun bizlere , gerçekten inan buna... Allah razı olsun tatlım, iyilikler güzellikler de seni bulsun her daim canım :KK68:

ALLAHIMMMM ALLAHIIIMMMM spordan önce turk kahvesı ıcmek mıııııııı :eek: nasıl daraldım bunaldım terledım saunadamı spor yapıyorum nedırrrr tombul domates gıbıyım suan yaaa :eek:

ALLAHIMMMM ALLAHIIIMMMM spordan önce turk kahvesı ıcmek mıııııııı :eek: nasıl daraldım bunaldım terledım saunadamı spor yapıyorum nedırrrr tombul domates gıbıyım suan yaaa :eek:
Domates renginde olalımda şeklinde olmayalım kız... İşde ne güzel enerji vermiş, yağ yaktıracak bebeğim iç iç iyidir :))

Ben de içtim kahvemi ama hala yapamadım sporumu ev curcuna yeri ona koştur bına koştur... Bu şekilde yapmak seni zorladı mı yani iyi mi oldu kötü mü?

maşallah ya:nazar:, sende p90x i ekleyebilirsin ama hergün değildi sanırım olivenoile bi sor istersen oda öyle bişeyler ekleyecekti
P90x eklemek için erken olduğunu düşünüyorum tatlım , hele bir Max30 u bitirelim kas yoğunluğunu arttırmak için geçicez p90x e . Önce yağlarımız bi erisin, kaslı yağlı şişkin olmayalım aman aman :))

X