Insanity Max30 günlüğüm

Ahh aaah aynen soylemesi acayip kolay bende yarın recovery weekle birlikte son ay tamamen sekeri kesmeyi düsünüyorum ya da en azından 21 gün boyunca seker almamayı bakalım nasıl olacak :KK73:
Canım uzuuuuun zamandır tartılmadım gercekten bunu da yeni fark ediyorum en son 53 kiloydum bende tartı olmadıgından en kısa zamanda tartılıp yazarım boyumda 1.64 ölçülerimi de yarın spordan sonra alıp yazıcam su an rest day diye yedim de yedim :KK43:((
Ayy Adriana bebeğim kilon gayet fit boyuna göre Maşallah canımcıım ya..ama sporla vücut bambaşka oluyor değil mi, zayıf bile olsa insan spor sayesinde vücut hatları bambaşka oluyor ve sporu vazgeçilmez yapıyor.. Şekeri bırakma konusunda başarılı olursun inşallah tatlım, başarırsın sen bence gülüm :)

Benimde vardı Bi ara toplasan 10 kez çıkmamışımdır üstüne, Ayy duvara bakıp bakıp yürümek acayip bayıyordu beni. Tabi ben naptım hemen satıverdim, ondan sonra boşmu durdum hayır, envayi çeşit spor malzemesi aldım
-trambolin
-beto perezin DVD setleri, bir tanesi tr den 116 tl diğeri Amazon'dan aldım ABD dem geldi 100$
-a dan z ye pilates malzemeleri
-funnyjump zıplayan ayakkabı
-dambıl, bilek için ağırlıklar ohoooo daha bu kadarı geliyor aklıma ha birde
Kalori saati Polar ft4 sırf ona 240 tl vermiştim

Kardeşim "abla sen bu kadar malzeme alana kadar direk yağlarını aldırdaydın daha hesaplı olur" diyor:KK70:
Aamaa ben spor çok seviyorum, bağımlısı oldum artıkkk:KK71:
:KK70::KK70::KK70:
hani yatağının başına ders kitabını koyup yatarsın sanki ders çalışmış hissi verir senin hesap ona dönmüş aldıkça zayıflatcak gibi hissediyosun demek:KK48::KK48::KK48:

:KK70::KK70::KK70:
hani yatağının başına ders kitabını koyup yatarsın sanki ders çalışmış hissi verir senin hesap ona dönmüş aldıkça zayıflatcak gibi hissediyosun demek:KK48::KK48::KK48:
Yok canım o öyle değil işte, doğru alıyorum ama yapıyorum da Birtek koşu bandını uzun süre kullanmadım zaten onu alıp düzenli kullanına da hiç denk gelmedim. Ama işte kek pasta börek kesmeyince gram gram gidiyor. Bu işin %70 mutfak %30 spor. Ama şu var ben sporu seviyorum yani 50 kg bile olsam yine devam ederim, yaptıkça Mutlu oluyorum, Mutlu oldukça da yapıyorum:))

Yok canım o öyle değil işte, doğru alıyorum ama yapıyorum da Birtek koşu bandını uzun süre kullanmadım zaten onu alıp düzenli kullanına da hiç denk gelmedim. Ama işte kek pasta börek kesmeyince gram gram gidiyor. Bu işin %70 mutfak %30 spor. Ama şu var ben sporu seviyorum yani 50 kg bile olsam yine devam ederim, yaptıkça Mutlu oluyorum, Mutlu oldukça da yapıyorum:))

koşu bandı konusunda yanılıyosun, kendim bizzat 1 sene düzenli kullandım 15 kilo verdim, bırakınca aldım tabi
kesinlikle kek pasta kesilmesi lazım,benimde az vermemin sebebi sanırım bunlar az da olsa kaçamaklarım oluyo, mesela bugün börek yapıcam ama napayım evde çocuk olunca mecbur yapıyorum

sporu yapan alışan bırakamıyor zaten bende çok seviyorum, eşim izin verse burdaki büyük salonlara gidip değişik aletlerle çalışmayı çok istiyorum, bende istediğim kiloya inebilsem devam etmeyi çok isterim

koşu bandı konusunda yanılıyosun, kendim bizzat 1 sene düzenli kullandım 15 kilo verdim, bırakınca aldım tabi
kesinlikle kek pasta kesilmesi lazım,benimde az vermemin sebebi sanırım bunlar az da olsa kaçamaklarım oluyo, mesela bugün börek yapıcam ama napayım evde çocuk olunca mecbur yapıyorum

sporu yapan alışan bırakamıyor zaten bende çok seviyorum, eşim izin verse burdaki büyük salonlara gidip değişik aletlerle çalışmayı çok istiyorum, bende istediğim kiloya inebilsem devam etmeyi çok isterim
koşu bandini bende çok uzun süre kullandım ve diz kapağımda agri yapmaya başlamıştı son zamanlarda o beni çok sıkıyordu her seferinde of yine agri yapacak diye diye kendimi soguttum resmen :) sahsen hala koşu bandı üstündeki tempoyu dışarıda yakalayamiyorum ama genç yaşta da dizlerimden olmak istemiyorum. sende öyle bi etkisi oldu mu ben çok uzun süren yürüyüşler yapıyordum ama bazen günde iki kez birer saat bazen iki saat hiç inmeden

koşu bandini bende çok uzun süre kullandım ve diz kapağımda agri yapmaya başlamıştı son zamanlarda o beni çok sıkıyordu her seferinde of yine agri yapacak diye diye kendimi soguttum resmen :) sahsen hala koşu bandı üstündeki tempoyu dışarıda yakalayamiyorum ama genç yaşta da dizlerimden olmak istemiyorum. sende öyle bi etkisi oldu mu ben çok uzun süren yürüyüşler yapıyordum ama bazen günde iki kez birer saat bazen iki saat hiç inmeden

canım koşu bandının uzun vadede diz kapağına hasar verdiğini bende sonradan öğrendim, ama çok şükür dizime bir etkisi olmadı, sadece ayakkabıyı yanlış seçtiğim için sağ ayağımda ağrı oluştu belki 3-4 ay geçmedi ama ısrarla devam ettim fazla abanmadım o kısma

birde artık son zamanlara doğru bıkkınlık geldi tabi,yazda geliyodu hava güzelken evde yapmak sıkıcı geldi ama dediğin gibi koşu bandındaki tempoyu dışarda yakalayamıyosun,yapılan şey volta atmak oluyo ancak,birde 6-6,5 hızda yürümeye çalışıyodum,gün içinde işe gitgel, yemekti,iş güçtü tabiki günün yorgunluğundan sonra ancak çıkabiliyodum bandın üstüne, ister istemez o hıza yetişmek için zorluyodum kendimi buda bende bıkkınlık yorgunluk yaptı ayaklarımı sürüyodum geri geri gidiyodu resmen

birde ellerimi sıkı tutup ayaklarımla yetişemediğim bandın hızına ellerimle bağlanmaya çalışarak yapmaya çalışıyodum,ellerimin içi hep nasır oldu,güçsüz kaldı, hafta sonu temizlik yaparken yer bezini falan sıkamıyodum inan
o yüzden bıraktım

yazmayı unutmuşum ben 45 dakikayla 1 saat arası yapıyodum yorgunluk durumuma göre değişiyodu

Size bisey sorucam bende max 30 yapmak istiyorum ama internetde videolari bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

kimsecikler gelmiyor mu artık buralara :-( pazar günü tekrar baştan başlıyorum işlerimi hallettim sayılır bırakan başlamak isteyen olursa hadi bismillah diyelim :-)

cumartesiyi rest günü yap olmaz mı
işte yarın yapıp cumartesi ara verip pazar tekrar başlamak sadece alıştırma gibi bişey olacak yarın da yaparım ama programa tam sırası ile en baştan başlayacağım iki hafta yapmıştım ama ara vermiş olmam kondisyonumu eminim sıfırladi :KK70: zaten zor yetişiyodum onlara bakalım ne duruma geldim. asli abla da evine dönünce burası daha da hareketlenir diye düşünüyorum

:KK5:
işte yarın yapıp cumartesi ara verip pazar tekrar başlamak sadece alıştırma gibi bişey olacak yarın da yaparım ama programa tam sırası ile en baştan başlayacağım iki hafta yapmıştım ama ara vermiş olmam kondisyonumu eminim sıfırladi :KK70: zaten zor yetişiyodum onlara bakalım ne duruma geldim. asli abla da evine dönünce burası daha da hareketlenir diye düşünüyorum
Az önce ilk günden tekrar başladım 5 günün ardından çok ii geldi özlemişim sporu baya bi ter attım cardio ile evet aslı abla gelse artık yaa:KK5:

kızlar nerdesiniz topiği biraz canlandıralım hadi gaz vereliim biraz birbirimize kimler yapıyo kaçı cı günlerdesiniz kilonuzda değişiklik var mı

Ben genel konuştum Can'ım tabiiki alıp amacında kullanıp kilo verenler var, zaten onun için üretilmiş. Yalnız ben pek rastlamadım, alanların büyük Bi kısmı Bi süre sonra sıkılıp bırakıp askı niyetine kullanıyor

Valla bende mi başlasam korkuyorum yine eskisi gibi olurmuyum diye!!
Bi yandan da yaz iyice yaklaştı ve ben hala 79-80 arası gidip geliyorum aylardır takıldım kaldım off çok sinir bozucu... Yarın de gidicem adet söktürücü isticem 5 yıldır sadece Bi kez regl oldum hormonlarım alt üst belki ondan sonra etkisi olur yaptığım sporun, tabii Boğaz'ımı da tutarsam!!

Valla bende mi başlasam korkuyorum yine eskisi gibi olurmuyum diye!!
Bi yandan da yaz iyice yaklaştı ve ben hala 79-80 arası gidip geliyorum aylardır takıldım kaldım off çok sinir bozucu... Yarın de gidicem adet söktürücü isticem 5 yıldır sadece Bi kez regl oldum hormonlarım alt üst belki ondan sonra etkisi olur yaptığım sporun, tabii Boğaz'ımı da tutarsam!!
doktora gitmişken tekrar tahlillerini yaptir istersen. max a geri başlar misin bilmem de spor konsunda zaten çok azimli gidiyorsun bence mutfaktaki tercihlerini daha kolay değiştirirsin bi kere belli inatçı ve güçlü bi kadınsin yani başarabilirsin internette bi sürü tarif var seçimlerinde daha masumlarini seçmeye alışırsin

doktora gitmişken tekrar tahlillerini yaptir istersen. max a geri başlar misin bilmem de spor konsunda zaten çok azimli gidiyorsun bence mutfaktaki tercihlerini daha kolay değiştirirsin bi kere belli inatçı ve güçlü bi kadınsin yani başarabilirsin internette bi sürü tarif var seçimlerinde daha masumlarini seçmeye alışırsin
Tahlillerimi yaptıralı çok olmadı zaten, kilo vermeme engel Bi problem yok, bakalım regl konusunda ne çıkacak...

Bu arada şu programa başladım http://jessicasmithtv.com/video_posts/pear-shape-workout-plan/
Süre 30' olduğu için ya öncesinde yine favorim Zumba ya da max yapayım diyorum ama pek yemiyor açıkçası;:))))

X