Insanity Max30 günlüğüm

Kızlar eve dönüyoruz inşallah yuppi yeahh :)) 13:45 uçağına binicez az sonra... İnşallah düzenimiz yerine gelecek hepberaber anacıklarım, pazar günü başlıyalım hep beraber inş, yetti garik tembellik, hadi canlanın pazar a hazır olun kızzlarr :) öptüm hepinizide ....
hayırlı yolculuklar,hastanız nasıl oldu iyidir inşallah?

Kızlar sonunda çok şükür evimizdeyim canlarım. Valizleri boşalttım. Bu saat oldu yeni oturdum. Yarın birsürü çamaşır yıkanacak, spora başlanacak yogun bir gün beni bekliyor tatlılarım :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler canlarım.

Begümüm kvalidem Maşşallah son günlerde epeyce iyiydi. Onun rahatsızlığı yaşlılıkdan birazda kendini fazlaca dinlemesinden. Biz oradayken epey moral oldu, gayet iyiydi. Doktora öncedende gittiği halde bizde tepeden tırnağa baktırdık, bakalım inşallah toparlanır...

Uçakda Semiha Yankı' da ön koltuğumuzdaydı :) botoksdan bir garip görünüyordu, pek kimsede tanımadı sanırım. Bende önce tanımadım eşim ismini bilemesede ünlü biri dedi, sonra hatırladık kim olduğunu. Ama vücudu fitti yani doğruya doğru :)

Kalkıp biraz spor yapasım var ama , vücudum kalkmıyor ya; dün gece tüm sülaleyle birlikdeydik neredeyse, pek uyumadım.. Yolculuklarda zaten hiç uyuyamam..O yüzden bugün dinleneyim yarın inşallah Max30 2. Ay 1. Günden başlarım inşallah...

Kilo almışım yaa!! Giderken 76 gibiydim, gerçi tok karnına ve kıyafetlerle 79,500 geldim:KK43: reglimede birkaçgün var şişlikde var tabii ama heralde bir 78 olmuşum. Napalım sincap gibi zıplamaya devam etcez artık :)

Yarın görüşürüz şekerlerim inşallah ...

ay canım 53ün 50si yağ idi :-) şekillenmek çok güzel oluyor vallahi sporun içine bu kadar girmişken daha kolay kolay bırakmam herhalde zira rest günleri bile vicdan azabı oluyor spor yapmadım diye :)
yaklasık 2 hafta sekeri bıraktığım olmuştu sonra sınav falan stresiyle çikolata yemistim beni en zorlayacak zaman 2.haftanın sonu orayı atlattım mı 21 güne tamamlarım hatta bir ay bile yapabilirim :KK37:

ölçü sormuslardı hemen spora baslamadan alıp yazıyorum taze taze :)

bel:64
alt karın:80 (reglim yakın oldugundan karnım şişti biraz)
kalça:93

senin programın beslenmen nasıl gidiyor var mı ölçülerde kiloda degisiklikler :KK37:
Kız 90 60 90 olmana çok az kalmış Maşallah bebişim.. Beli ince hatunları şanslı buluyorum valla :) ben ancak iskelet olursam heralde 60 ancak olur :)
Kilo almışım kuzum ya , regl şişliğide var tam net bilemiyorum ama sanırım bi 77,500- 78 olmuşum. Sıkı günler beni bekliyor ( boyum 172 ) ilk hedef 70 olmak bakalım kuzum inşallah hedeflerimize bütün kızlar birbirimize motive ederek ulaşırız şekerim.. Yarın sporuma Max30 2. Ay 1. Hafta' dan başlamayı düşünüyorum inşallah. Bu ara beni epey geriye attı ya.. Bakalım kondüsyonum ne durumda yarın anlıycaz :)

Kuzum sen üni öğrencisi misin?

Kızlar sonunda çok şükür evimizdeyim canlarım. Valizleri boşalttım. Bu saat oldu yeni oturdum. Yarın birsürü çamaşır yıkanacak, spora başlanacak yogun bir gün beni bekliyor tatlılarım :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler canlarım.

Begümüm kvalidem Maşşallah son günlerde epeyce iyiydi. Onun rahatsızlığı yaşlılıkdan birazda kendini fazlaca dinlemesinden. Biz oradayken epey moral oldu, gayet iyiydi. Doktora öncedende gittiği halde bizde tepeden tırnağa baktırdık, bakalım inşallah toparlanır...

Uçakda Semiha Yankı' da ön koltuğumuzdaydı :) botoksdan bir garip görünüyordu, pek kimsede tanımadı sanırım. Bende önce tanımadım eşim ismini bilemesede ünlü biri dedi, sonra hatırladık kim olduğunu. Ama vücudu fitti yani doğruya doğru :)

Kalkıp biraz spor yapasım var ama , vücudum kalkmıyor ya; dün gece tüm sülaleyle birlikdeydik neredeyse, pek uyumadım.. Yolculuklarda zaten hiç uyuyamam..O yüzden bugün dinleneyim yarın inşallah Max30 2. Ay 1. Günden başlarım inşallah...

Kilo almışım yaa!! Giderken 76 gibiydim, gerçi tok karnına ve kıyafetlerle 79,500 geldim:KK43: reglimede birkaçgün var şişlikde var tabii ama heralde bir 78 olmuşum. Napalım sincap gibi zıplamaya devam etcez artık :)

Yarın görüşürüz şekerlerim inşallah ...
Evine hoş geldin sonunda :KK66:

iyiym canım sağolhoş geldin özlettin kendini. Ben başdan başladım yarın 4günüyapıcam inş
Bende sizleri özledim kuzum ya .. Bundan sonra inşallah sıkı tutar birbirimizi motive ederiz.. Gayet iyi gidiyorsun şekercim sende Maşallah .. Bakalım benim kondüsyon yarın ne durumda görcez , ayy accık tırsmıyor değilim haaa :KK66: yere serilip dil dışarda sürünüceğim kesin.. Ama olsun acı çeke çeke yapmak güzel demi, bu konuda sende bendensin Efsam, anladım ben seni sende zoru sevenlerdensin cicim :confused::KK36:

Bende sizleri özledim kuzum ya .. Bundan sonra inşallah sıkı tutar birbirimizi motive ederiz.. Gayet iyi gidiyorsun şekercim sende Maşallah .. Bakalım benim kondüsyon yarın ne durumda görcez , ayy accık tırsmıyor değilim haaa :KK66: yere serilip dil dışarda sürünüceğim kesin.. Ama olsun acı çeke çeke yapmak güzel demi, bu konuda sende bendensin Efsam, anladım ben seni sende zoru sevenlerdensin cicim :confused::KK36:
kesinlikle zoru seviyorumm o acı bana mutluluk veriyoo

Hep birlikde canlandırıcaz inşallah Betülüm.. Betülüm sen Seda' nın geçmiş sayfalarda resmini gördün mü accık dedikodu yapalım :) güzel hatun heee Maşallah :)
evine hoşgeldin abla :) görmedim geçmiş sayfalara bakmadım çok ilerlemiş zaten tel den giriyorum ya ay ortasında kalmayım yine diye :-)

X