Insanity Max30 günlüğüm

image.jpeg
58 kilodaki foton varmı?
Var evet işte bunlar:KK43:((

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpeg
    image.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 58
çizgili swet in olduğu fotoda zayıf olduğun baya bir belli oluyor, bacakların falan çok zayıf,göbekte yok bel incecik :KK76::KK49:doğumdan sonramı veremedin kilolarını, ama hırsını kaybetme inan eski haline dönebiliyo insan sana güveniyorum :KK9:
36 bedendim orda, fotoda daha kalın duruyorum çizgili bluz düşün artık gerisini, okurum inşallah olucam yani kaçarı yok ister 3 ay sonra ister 1 sene sonra

Kız fıstık vücutlarımız çok benziyor birbirine hee bebek, gerçekden.. Yüzünde güzel Maşallah! Verelim kız şu pis kiloları, verenlerden neyimiz eksik demi anacıım.. Yüzümüzden kilo almamız bile benziyor :)
He kiloluyken hava mı olur demişsinde , niye olmasın kız bakımlı olmak herzaman güzeldir. Bakımlısın sende canısı...

Ayyy anam ayyy öldüm bugün Max30 2.ay, 1 hafta 3. Gün MAX OUT SWEAT tamamdır. Bugün çok zordu yaa, genede pes etmedim çok ara versemde sonunu getirebildim şükür. Schaun bile yere seriliyor bugünkü programda ve hiç bu kadar yorulduğunu görmedim... Olsun ya yorulcaz ki işe yarasın demi anacıklarım :))

Kız fıstık vücutlarımız çok benziyor birbirine hee bebek, gerçekden.. Yüzünde güzel Maşallah! Verelim kız şu pis kiloları, verenlerden neyimiz eksik demi anacıım.. Yüzümüzden kilo almamız bile benziyor :)
He kiloluyken hava mı olur demişsinde , niye olmasın kız bakımlı olmak herzaman güzeldir. Bakımlısın sende canısı...
Ayy Ewet ya hemen yüzümden alıyorum zaten ben, elma oluyorum heralde... Sen de atsana bana foto özelden

yaa öyle özelden atarsanız bende istiyorum ama banane:KK12::KK12:
O Olivenoil
Ben resimlerimin sadece istediğim kişi, sadece forum arkadaşlarım görsün istiyorum.. Buranın sistemini daha bilmiyorum kuzum.. Bir ara iyice anlayınca olabilir.. Valla eşimden veto yerim bidaha beni burada göremezsiniz heee :))
Hem daha o kıvama gelmedim ayy, iyice bi zayıflıyomm da öle:))

saol bebeğimmm...ay evet seni merak ediyoruz. görelim seni. herkese ilham verdin, gaza getirdin.galiba özel bi ayar var. istediğin kişiler görebiliyor. geçenlerde görmüştüm profil sekmesinden yapılıyor galiba.
Bebegim var galiba öyle birşeylerde işde araştırmak lazım. Şimdi işlerimin başına geçmem lazım, çok işim var. O işlere bi girersem tüm günüm gider ... Bir ara deneme yapar özelden paylaşırız bakemm inş..

X